Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve derya51 tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : derya51
  1. derya51

derya51 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar eurofertilde tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum. Konyada yaşıyorum. Konya'ya yeni birmerkez açtılar. gittim görüştüm. İlgilerinden çok memnun kaldım. Ben de Mart sonu başlayacam tedaviye Allah izin verirse...Eurofertilde tedavi gören arkadaşlarla burda görüşelim istiyorum...

2. 4 Mart 2009
  3. derya51

derya51 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar eurofertil tüp bebek merkezi hakkında duyduğunuz bildiğiniz şeyler var mı? Sanırım benden başka kimse eurofertil de tüp bebek yaptırmadı ya da yaptırmayı düşünmüyor :KK43:

4. 4 Mart 2009
  5. derya51

derya51 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim cumboo, ben de ilk denememi Başkent hastanesinde yaptırdım. ordaki ilgisizlik de beni bıktırdı. 2 kere de aşılama yaptırdım orda ve 3 yıl ara vermek zorunda kaldım. şimdi yaşım da 38, konya'da yaşadığım için fazla seçeneğim yok. Aynı zamanda çalışıyorum. İzin konusu çok problem oluyor, ne kadar sevkli de gitsek, bu uzun sevk dönemleri iş yerinde hem eşim açısından hem benim açımdan sıkıntı oluşturuyor. Eurofertil'i yaşadığım şehirde olduğu için tercih etmek durumunda gibiyim. Ama yine de araştırmak istedim. Sonuçta maddi manevi sıkıntıyı biz çekiyoruz. İlgine teşekkürler...

6. 4 Mart 2009
  7. nisasum

nisasum birtanem,minik kelebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ınsalalah euro fertıl olumlu sonuclar verır sana..gıttıgınde sor eger yapılmaıdysa tetsler sana yapılmasa gereken tetslee oldugunu konus canım... birde raporsuz ne kadar dıyorlar... fıyat olarak canım.. ınsalalah hayırlı haber alırsın olumlu düşün canım

8. 5 Mart 2009
  9. derya51

derya51 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amin canım, Allah hepimizin yüzünü güldürsün, emeklerimiz boşa çıkmaz inşallah. Genetik testlerim Başkentte yapılmıştı, yıllardır yapılan bütün tahliller filmler falan herşey elimde zaten. Karar verirsem ikinci gidişimde götürecem. Sebebi bilinemeyen interfilite bizim durumumuz. Fiyat olarak 2,850 lira dediler. Rapor konusunda yardımcı oluyorlar, bir sıkıntı yokmuş, Ama benim 39'a girmeme az kaldı, Ekim ayına kadar yaptırmam lazım, sonrasında malum ilaçların parasını da biz ödeyecez. İnşallah sonrasına kalmadan hayırlısıyla güzel haberi alırız.

10. 5 Mart 2009
  11. nisasum

nisasum birtanem,minik kelebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insalalah canım olumlu sonuclar alırsın

12. 5 Mart 2009
  13. derya51

derya51 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amin canım, inşallah sağlıkla sen de bebişini kucağına alırsın...:KK46:

14. 6 Nisan 2009
  15. Rose,,

Rose,, Allahım sana emanetler Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar bende konyada oturuyorum ve eurofertilde tedavi görmeye başladım ben çok begendim hastanede çok ilgi var ben konyada çok doktora gittim bu hastanedeki ilgi gibi bir ilgi asla görmedim başka hastanelerde ben 3 gündür igne oluyorum inşallah Allahım emegimizi boş çıkarmaz hepimizin derya51 sen hangi doktora gidiyorsun

16. 6 Nisan 2009
  17. derya51

derya51 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben de yaptırmayı düşünüyorum hala, başlayamadım tedaviye. Ücreti konuştunuz mu? Raporlu raporsuz ne kadar dediler? Tedavi yöntemi hakkında bişeyler söylediler mi? İstersen özelden de mesaj atabilirsin...

18. 6 Nisan 2009
  19. derya51

derya51 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim doktorum Fuat Ali Bey. Ama ben henüz başlamadım. Gittim görüştüm, İlk mufayeneyi yaptılar. Eski tahlillerimin hepsini istediler. Ama araya başka şeyler girdi ve biz bir türlü başlayamadık tedaviye. Hayırlısı artık. Ama yaptırırsamçok büyük ihtimalle konyada eurofertil de olacak. Yaşadığım şehirde olması büyük avantaj, en çok da bu yüzden orda yaptırmayı düşünüyorum.