eurofertile gidecekler lütfen okusun

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve aysun tamer tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : aysun tamer
  1. aysun tamer

aysun tamer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eurofertilde ilk denememi yaptım fakat hiç memnun kalmadım.özellikle tv ye çıkan doktor hakan özörnekten çünkü göründüğü kadar iyi bi insan değil.hastalarıyla hiç ilgilenmiyor.sadece 10 dk gördüm.sonuçta başarısız oldu.ilgilenenlere adanadaki turan çetin tüp bebek merkezini önerebilirim.doktor mükemmel:a015:

2. 3 Temmuz 2008
  3. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    verdın bılgı ıcın saol canım bnde bsarısız bır deneyımden daha yenı cıktım yıne denemyı dusunuyoz ama bnde araştıryodum bakalım ii bı doktor bulmak zor allah herkseın emkelrınn karşılgnı veır inşllh

4. 3 Temmuz 2008
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selamm aynenn katılıyorumm arkadaşıma ben de hiç memnun kalmadımm o merkezdenn hakann beyy buz gibii asla ilgilenem yokk kendinizii rahatt hissetmiyorsunuz ben de arştırıyorumm umut yada çamlıca medicana arasında düşünüyorum medicanada ömer vanlioğlu ilgili bi doktorr bi de hospitalium hastanesii bakalımm hayırlısıııama eurofertile gittiğim için ben de pişmanım :dance:

6. 3 Temmuz 2008
  7. honeybaby

honeybaby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba
    Bende gaziantepdeki eurofertile gitmiştim o da istanbuldakinin şubesi.Son anda tüp bebek yaptırmakdan vazgeçtim.İyiki vazgeçmişim diyorum şimdi çünkü ben de her anlamda memnun kalmadım.Hiçkimseye tavsiye etmiyorum
    .:enbuyukkk:

8. 3 Temmuz 2008
  9. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaslar.Memorial hastanesi nasil.Basari orani falan.Bilginiz var mi.Birde Istanbulda heyet raporu olan bir insana tup bebek bir deneme asagi yukari kaca maloluyor

10. 3 Temmuz 2008
  11. EU1

EU1 Guest

kesinlikle sana katılıyorum.ilk aşılamamı eurofertilde oldum güya hakan özörnek yapıcaktı ama sonanda başka doktora pasladı ve o doktorda aşılama yaparken vajinamı çok zorladı kanamalarım oldu tabiki sonuçda negatif oldu.ikinci denememi jinemedde oldum dr münip berberoğlu mükemmle ilgili bir doktor tavsiye ediyorum sonuç negatif ama dr dediğim gibi çok ilgili ama biraz pahalı bir yer olduğu için üçüncüsünü umut tüp bebekte tüp bebek denemeyi düşünüyorum.uzattım biraz ama gerçektende eurofertile bencede kimse gitmesin çok ukala bir doktor..

12. 4 Temmuz 2008
  13. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selamm evett arkadaşım jınemedi ben de tavsiye edıyorumm munıpp beyy çokk iyi bi doktorr ben orda ki sonuçta hamile kaldımm hamileligimm iyi gitme di bebeklerimi kaybettimm ama doktorumm munıpp beyy çokk ilgilendi ve çokk uğraştııı tavsiye ederiim bi de çamlıca medicana son şanşım nerde denesemm diye ben de karasızım ç ünkü jınemedinn işlemmlerii hep beşiktarta oluyoo o yüzdenn uzakk gelıyo benn herr gidişimde zorlandımm trafıkk malumm amm munıp beyyy gerçekktenn mukemmelll

14. 4 Ağustos 2008
  15. zinal

zinal evli mutlu ve çocuksuz :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle katılıyorum istanbuldaki eurofertile gittim ön görüşme için eşimi kısır yaptı attı (koray beydi benimki)boşuna aşılamayla ugraşma direk tüp bebek yap onun oranı % 60falan filan beni çökertti ya bunalıma soktu adam beni bşde böyle aciizmişim onun eline düşmüşüm tek çaresi o sanki o havalarda istiyosan ben ugraşmak istiyorum dersen ugraş senin problemin falan deliirtti beni yaa asla doktorumdan birdaha vazgeçmem oradan çıktım dedim kendikendime benim dokturum baba adam ya oturtur herşeyi anlatır hiç bizaman bana ve eşime çocugu olmayan insan muamelesi yapmadı adamcagız hep şey der sizinde çocugunuz olacak allahın izniyle ama sizin gibi çiftlerin yardıma geregi var ben sadece size yardım edecem herşey yine sizde bitecek adam hep bize böyle yaklaştı birdaha kendi doktorumdan vazgeçipte macera aramam

16. 4 Ağustos 2008
  17. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Evt euro fertilden bende hiç memnun kalmdim gittim tam tedaviye başlayacakken tahliller yapim biraktim bi andabu süre içinde memnun olmadim ve birden ferticentera yönlendim hayirdir işte ilk denemmde tutmuştu ikiz bide kaybetmeseydim :KK43:

18. 17 Aralık 2008
  19. kavakyelleri27

kavakyelleri27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK46:bende ilk denememi evrofertilde yaptırdım olmadı ikinciyi de sanko hastanesinde yaptırdım yine olmadı gaziantepde yaptırdım ikisinide üçüncüyü devlet karşılıyormu bana bu konuda yardımcı olurmusun canım herşeyin hayırlısı inşallah rabbim evladında hayırlısını verir inşallah