ev de iş konuşmak

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve melek elif tarafından 11 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : melek elif
  1. melek elif

melek elif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhabalar eşleriniz size iş konuları hakkında konuşurmu.kendi yerinde çalışıyor. dükkan kira Benim eşim kendi işyerinin yanındaki boş dükkanı kendi iş yerine katmış birleştirmiş. Ama bana bu olaydan hiç bahsetmedi.ben başkasından duydum . kendisine sorduğumda iş konusunda konuşmak istemiyormuş evde. sizce haklımı. çünkü bir yatırım yapıyo kirası falan,ve biz bir aileyiz.bende öyle çok cahil biri de değilim birşeyde anlamayan. hiç bahsetmemişti bana.

2. 11 Temmuz 2009
  3. melek elif

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar yokmu bı fıkrı olan. Bana bır akıl verın ben bu konu yÜzÜnden beyefendıyle tartıŞtım.

4. 11 Temmuz 2009
  5. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    sen çok haklısın canım tabii ki si bir ailesiniz ve hayatı maddi ve manevi beraber paylaşıyorsunuz bu bence söylenmesi gereken bir konu
    erkekleri anlamak çooook zor birde kadınları anlamak zor derler
    alakası yok biz kadınlar işyerinde veya ogün neler olmuş bitmiş herşeyi anlatırız
    ama beyefendiler anlatmaz

6. 11 Temmuz 2009
  7. forga

forga Guest

kesinlikle söylemesi gerekirdi, evde iş konuşmak istemiyorum bahane olamaz, iş hayatımızın bir parçası pekalada evde de konuşulur
    vallahi herhalde dükkanı öyle ben görsem şok geçirirdim

8. 11 Temmuz 2009
  9. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ayıp etmiş eşin canım bencil bir davranış yaptığı..geliriniz gideriniz ona göre değişecek dolayısıyla sizi direk ilgilendirecek..konuşmak istememesi çok saçma.
    siz hiç ilgilenmediniz mi acaba bu güne dek bu konularla destek falan olmadınızdamı böyle yapıyor...
    birde bu haberleri başkasından duymuşsunuz siz hiç gitmiyormusunuz iş yerine onu anlamadım ?

10. 11 Temmuz 2009
  11. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın canım esın yalnız yapmıs sana bahsetmemekle..:eek:lmaz: konusma ıletısım evlılıgın temel taslarından bırı bana gore.. :nazar:
    Allaha sukur benım esımın ben den ayrı yada haberım olmadan gerek ıs gerekse baska bır konuda her hangı olumsuz bıseysını gormedım..
    opuyorumnanaktan

12. 11 Temmuz 2009
  13. Samira35

Samira35 meleğimsin... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Kesinlikle bahsetmeliydi..
    Benim eşim saolsun beni bayıltana kadar anlatır-tatlicadiarzu-bu kadarı da iyi deil belki ama sizinki de oyle atlanacak ufak bir detay deilmiş hani

14. 11 Temmuz 2009
  15. melek elif

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bu olayı bugÜn duydum 3 gÜndÜrlÜ falan yapmıŞ zaten. Pekı nasıl konuŞayım kızlar haklı olduĞumu anlaması ıÇın. birde ben bu konularda biraz cesaretsizim. daha önce araba almıştı işyerine dünyanın sorununu çıkarmıştım. ne yapacağız ya işler olmazsa kendimide onuda sıkıntıya sokmuştum.

Son düzenleme: 11 Temmuz 2009
  16. 11 Temmuz 2009
  17. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    böğle kararlar alırken önce bana danışır mutlaka fikrimi sorar onay verirsem yapr
    bence eşin çok bencil ,başına buyruk davranmış..
    özellikle başkalarından duymak seni çok kırmıştır eminim..

18. 11 Temmuz 2009
  19. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    sizi de mahcup etmiş duyduğunuz insanlara karşı ya da eder böyle giderse, siz bir ailesiniz ve eşinizin işi de olsa geçiminizi ilgilendiren bir karar alırken danışması gerekirdi size...