Ev dekorasyonundan anlayan arkadaşlar,yardım!

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve prensesantepli tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

22 Haziran 2009
    Konu Sahibi : prensesantepli
  1. prensesantepli

prensesantepli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    önümüzdeki haftalarda ev taşımam gerek ama oturma grubum bordo ve ben duvar boyası perdesi halısı nasıl ne renk olucak hiç bir fikrim yok ama acil olarak bordoya beyaz krem dışında uyucak duvar boyası bana yardım cı olursanız sevinirim

2. 23 Haziran 2009
  3. cagsen

cagsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    78
    şekerım eger koltuk takımı bordo ıse duvarda en uygun secım şampanya dır bence ama yesıl tonları da ıyı gıgıder ayrıca kesekagıdı da uyumlu olur benım ıs yerımde ıkılı koltugum bordo 1duvarımda bordo dıger duvarlar şampanya ıkıtane teklı koltugum var onlarda krem renkte eger yapılabılecek durumdaysa teklı koltuklarından bırını yada ıkısının yuzunu duvarı boyamaya karar verdıgın renkten doset derım ve eger bendekı gıbı bır duvarı bordo boyamak ıstersen duvarda acabılecegın bosluklar varsa oralardada cam tugla kullanmanı onerırım bordonun koyu keskın etkısını azaltacaktır (ayrıca katalogtakı renklerle bırebır cıkmayabılır sececegın renkler dıkkatlı olmalısın fıllıboyanın bırazdaha ıyıdır renk kartelası cocuk odası renklerınde bulabılırsın bordo rengı) tasınmak cok zor ıs kolay gelsın

4. 23 Haziran 2009
  5. prensesantepli

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim canım aslında yeşil bende düşündüm ama şampanya rengide iyi fikir

6. 26 Haziran 2009
  7. lirean

lirean Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    şampanya çok uyumlu olur, lila da gidebilir ama boğabilir de sanki. yok yok en iyisi şampanya..

8. 28 Haziran 2009
  9. prensesantepli

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    lila boğar ben galiba yeşil yaptırıcam bir duvarada sticker düşünüyorum

10. 8 Temmuz 2009
  11. frambuaz

frambuaz SIKINTI ve MUZ KABUĞU Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Benim salon takımım da o renklerde..Ben uçuk pembeye boyatmıştım. Fena durmadı...

12. 27 Eylül 2009
  13. persembe

persembe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
  14. 3 Ekim 2009
  15. lady8585

lady8585 Guest

bızım salon grubumuzda bordo geçen yıl duvarlrı komple alpina nın HAVANA ismimli rengıne boyadık çok guzel oldu kesınlıkle tavsıye ederım gelen herkes aynı renkten yaptırmak ıstıor ve bordoyla ancak bu kdr guzel yakıştı dıyebılırım..salonumuzun havası resmen değişti daha havalı ve agır durdu