Ev Estetik Merkezi

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve husel tarafından 2 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

  2 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : husel
 1. husel

  husel er:) Üye

  Katılım:
  16 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  1.849
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  148
  Türkiye'nin ilk ev estetik merkezi
  Yaşantımız değişiyor. Beğenilen değişiyor. Hayata, objelere, etrafımızda yaşanan her şeye karşı her gün daha zengin, daha farklı bakış açıları ortaya çıkıyor... Sunulan estetik anlayışın yerini, binlerce farklı kaynakla kendini geliştirme şansı bulan tüketicinin kendi beğenileriyle oluşturduğu bir estetik anlayış alıyor. İşte bu yüzden, estetik anlayışınızı, uzman bir elin deneyimiyle birleştirmek için tasarlanmış yeni bir yer var: Key Showroom!

  Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek dekorasyonda renk kullanımı ve boya uygulaması ile ilgili tüm ihtiyaçları karşılamayı hedefleyen Kalamış- Marshall Key Showroom, 12 Temmuz 2007 Perşembe günü gerçekleştirilen organizasyonla kapılarını açtı...

  Yaklaşık 200 metrekare alanda hizmet verecek olan ve sektörde bir ilk olan Key Showroom, yaşam alanlarını kişinin beğenisine uygun şekilde renklendirmek ve kişiliğinin bir parçası haline getirebilmek için düzenlenmiş bir estetik merkezi olarak konumlandırıldı.

  Bedelsiz iç mimari danışmanlık hizmeti...

  Showroomda, deneyimli iç mimarlardan renk ve rengin dekorasyonda kullanımı hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti, hangi rengin eşyalarla daha uyumlu olacağının belirlenebileceği renklendirme programları, ücretsiz keşif hizmeti gibi birçok hizmet sunulacak. Ayrıca, Marshall Boya eğitim sertifikası ve ferdi kaza sigortasına sahip ustalar ve bayi temini, yıl içinde birçok kez düzenlenecek olan renklerin makyaj, dekorasyon, giyim gibi çeşitli alanlarda kullanımı konusunda bilgi vererek renk bilincini artırıcı moda & aktivite günleri Key Showroomún vazgeçilmezlerinden olacak.

  Yaşamızı renklendirecek herşey burada...

  Key Showroom'da yaşam alanlarınızı beğeninize uygun şekilde renklendirmek ve kişiliğinizin bir parçası haline getirebilmek için gereken her şey var.

  Duvarlarınızı 1 saniyede boyamaya ne dersiniz?

  Key Showroom’da bulunan Colorizer 2 ve Kendi Evini Yarat modülleriyle artık evinizdeki tüm yaşam alanlarına bir tuşa dokunarak dilediğiniz rengi verebilirsiniz. Evinizin iç ya da dış cephe fotoğrafını çekip, ister tarayıcı ya da cd ile isterseniz de cep telefonunuzdan Colorizer 2 programımıza yükledikten sonra, seçtiğiniz Marshall renginin, duvarlarınızda nasıl duracağını önceden görebilirsiniz.

  Kendi Evini Yarat modülü ile ise, seçtiğiniz rengin sektörde var olan dekorasyon firmalarının ürettiği koltuk kumaşları, perdeler ve diğer birçok tamamlayıcı dekorasyon unsurlarıyla uygunluğunu da test edebilirsiniz. Artık hayal ettiklerini görüp öyle uygulayabileceksiniz...

  1001 renkten biri sizin!

  Key Showroom’daki renk zenginliği gözlerinizi kamaştıracak! Yüzlerce rengi bir arada bulabileceğiniz renk koleksiyonlarından zevkinize uygun olan rengi mutlaka bulacaksınız. Özel renk okuyucu spectrofotometre sistemi sayesinde ise rengini beğendiğiniz ne varsa getirin, duvarlarınıza özel rengi 1001 renk makinemiz sizin için istediğiniz miktarda hemen üretsin!

  1001 renk sistemi size sınırsız renk seçeneği sunarken, Key Dergisi’nden dekorasyon önerileriyle de evinizin dekorasyonunu çeşitlendirebilirsiniz. Dilerseniz, seçtiğiniz veya oluşturduğunuz renkleri gerçek boyayla uygulayarak da deneyebilirsiniz. Üstelik arzu ederseniz Colorwall duvarımızdaki gerçek boyayla hazırlanmış 256 ayrı renkten de tercihinizi yapabilir, A4 boyutunda uygulanmış numunesine de sahip olabilirsiniz!

  Ev dekorasyonu hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

  Key Showroom'da zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Ev dekorasyonuyla ilgili her konuda sizi en doğru ve hızlı şekilde yönlendiren uzmanlarımız sizinle ilgilenirken, Key Showroom çocuklarınızı da unutmuyor. Marshall'ın küçük dostları için hazırladığı boya defterleri ve yap-bozlar, çocuklarınızın Key Showroom'da geçirdiği vakti keyifli bir oyun zamanına dönüştürüyor.

  Siz rahatınıza bakın, biz duvarlarınıza...

  Kendi Evinizi Yaratırken küçük bir ara vermek istediğinizdeyse, Key Showroom içindeki kafeteryamız sizi bekliyor olacak. Bir yandan kahvenizi yudumlarken, diğer yandan key dergileri ile diğer dekorasyon dergilerini karıştırarak, evinizin dekorasyonuyla ilgili çeşitli fikirler de edinebilirsiniz.

  Sadece adresinizi alalım..Marshall’dan ücretsiz keşif hizmeti..

  Artık duvarlarınızı boyaması için güvenilir ve yetkin bir usta aramak zorunda değilsiniz. Marshall Key bu görevi de sizin için üstleniyor ve bayi ile ustanızı size temin etmekle kalmayıp, ücretsiz keşif hizmeti de sağlayarak ön hazırlık sürecini hızlandırıyor.

  Hayatınıza renk katmanın en “sigortalı” yolu!

  Marshall sayesinde, evinizi boyatmak sıkıntı olmaktan çıkıp keyifli bir deneyime dönüşüyor. Öncelikle, eviniz boyanma sırasında oluşacak tüm hasarlara karşı sigortalı. Ayrıca Marshall Key, 3 aylık konut sigortası hediye ederek evinizi koruma altına alıyor. Tüm bunlara ek olarak boyanızın kalitesi de garanti altında. Marshall ile renklendirdiğiniz her yer, 2 yıl boyunca Marshall "boya ve uygulama" garanti belgesine sahip oluyor.

  Key Showroom, profesyoneller için de vazgeçilmez!

  Key Showroom, profesyonellerin tasarladıkları mekanların renklendirmesini yaparken ihtiyaç duyabilecekleri birçok konuda da hizmet sunuyor. Bayi ve usta temini, ücretsiz keşif ve Marshall garantisi taşıyan boya uygulamalarının yanı sıra, mimarlar dilediklerinde Colorizer programına da sahip olabiliyor. Ayrıca kendi ustaları da Marshall eğitimi sonucunda Key Showroom sistemine dahil edilebiliyor. Tüm bunlara ek olarak, 1001 renk ile renk okuyucu sistem sayesinde müşterilerine sınırsız renk seçeneği sunma şansı da Key Showroom'da mimarları bekliyor...

  Usta ellere hak ettiği değer...

  Evinizi özenle boyayan ve Marshall kimliğine sahip olan özel eğitimli ustanız da Marshall referansı ve güvencesinde. Ferdi kaza sigortası ile ustanızın sağlığı garanti altında...

  Bütün bu hizmetlerden faydalanmak, iç mekan tasarımlarınızda mükemmele ulaşmak ve keyifli yaşam alanları yaratmak için tek yapmanız gereken Key Showroom'a gelmek. Bu renkli ve keyifli dünyaya adım attığınız andan itibaren, Marshall uzmanlığı ve güvencesini siz de hissedeceksiniz... Marshall Key Showroom, Fener Kalamış Caddesi üzerinde Çınar Apartmanı No:51 Kalamış’ta. Telefon numarası 0216 337 47 70

  Kendi Evinizi Yaratacağınız, bir dokunuşla bambaşka bir dünyaya adım atacağınız bu renkli yolculuğa hazır mısınız?