Ev gezmesine gittiğimizde daha az kalori nasıl alırız?

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve bengigxoxk tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : bengigxoxk
  1. bengigxoxk

bengigxoxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben 4.takımdan ayyüce .ev hanımıyım ve konyanın bir ilçesinde yaşıyorum.ilçede yapılabilecek en sosyal faliyet ev gezmeleridir çalışmayan bayanlar için ve bu gezmeler diyet yaparken başımıza sıkıntı olur benim için öyle.
    bütün ev hanımları yarışmacı arkadaşlarımın fikirlerini ve yöntemlerini paylaşmak isterim diyet sırasında yapılan gezmelerde.eminim ki böylelikle yapılan hatalar gün yüzüne daha kolay çıkacaktır.herkese sevgi ve başarılar.a.s.paylaşımlarınızı bekliyorum çıtır adayları...

2. 18 Aralık 2008
  3. bengigxoxk

bengigxoxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben gittiğim yarlarda salata türünü ve 1 çeşit te hamur işi yiyorum.akşam da meyve ile yatıyorum.hamur işi benim en büyük zaafım.hele de konyanın bir ilçesindeyim ki burada acaip rağbet var tahıl ambarı olduğu için.evet hanımlar sizler nasıl üstesinden geliyorsunuz.

4. 22 Aralık 2008
  5. bengigxoxk

bengigxoxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar bi kaçınız bari fikir beyan etse gerçekten çok merak ediyorum ev hanımlar nasıl hallediyor bu meseleyi...

6. 22 Aralık 2008
  7. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    valla aksam gezmelerine gittigimizde eger pastalari falan masaya getirdiyse tadimlik almaya calisiyorum,daha cok salata tarzi seyler yiyorum..
    annem o konuda inanilmazdir,benden kat kat zayif..pastalar hazirlanirken mutfaga gider ve tabagini kendisi hazirlar:))

8. 24 Aralık 2008
  9. belçim

belçim Guest

bende bir ev hanımıyım bengi gök hanım bizimde günlerimiz oluyo ev gezmelerimiz oluyo bizlerde msela öğlenleyin yediysek muhakak ki akşam yemeği olmuyo akşam gezmelerinede fazla çıkmam ama öyle bişiylerde arada olursa tadımlık yiyoruz cucu petenin dediği gibi k.maraşıda az çok bilirseniz kısırı meşurdur vazgeçemezlerimden biriridir tek beni zora koyan durum budur onun da işte es geçemiyorum napalım nekadar dikkat etsekte 80 den aşşağıya düşmüyoruz anlamadımda neyse sen daha dikkatli ol canım

10. 24 Aralık 2008
  11. bengigxoxk

bengigxoxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmez miyim canım ben de adanalıyım.ama burad da dehşet bir kısır merakı var .hele ki arkadaşlar bizim adana usulü kısıra bayılıyorlar.evet bizim o taraflar daha bi ayrı sever yemeyi ben de dayanamıyorum.ama artık tabağımda birşeyler bırakmayı öğrendim.a.s.

12. 27 Aralık 2008
  13. sbnmcsm

sbnmcsm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ewt ya bende elazığda oturuyrum ve burdada ev gezmeleri müthiş hızlı düşünün ayda yedi tane günüm var bu günlerin dışında arkadaş çevresi akraba çevresi komşular derken gerisini siz düşünün.önceden tabağımı bitiriirdim ozamanlar 88 90 kilo civarındaydım ama simdi 70 im ve çok dikkat etmeye çelışıyorum.salata artı bir çeşit pasta yiyorum tatlı yada tuzlu canım hangisini isterse.salata derken kısır patates salatası mercimek köftesi vs.akşamlarıda meyveyle geçiştiriyorum yada akşam yemeginin [salatanın ayranın yemegin çorbanın]tadına bakıyorum

14. 29 Aralık 2008
  15. bengigxoxk

bengigxoxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım bura da öyle çok iyi yöntemin .ben de artık tabağımı bırakanlardanım.

16. 9 Ocak 2009
  17. sbnmcsm

sbnmcsm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlarr yiyo musunuz gezmelerde tabagınızdakileri?aşure zamanı dayanabiliyomusunuz?ben deyanamıyorum:teytey:

18. 9 Ocak 2009
  19. bengigxoxk

bengigxoxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bacım sen yesen daha iyi olur zaten haline bakılırsa