Ev hanmlar akama kadar neler yaparsnz anlatn

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve gulan06 tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : gulan06
  1. gulan06

gulan06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ev hanımları akşama kadar neler yapıyosunuz ?????/
    anlatıp rahatlıyalım
    paylaşalım
    sıkıntılarıhihoyyyt

2. 21 Kasım 2009
  3. selin1986

selin1986 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ilk olarak 8 yaşında bir oğlum ve 10.5 aylıkda bir kızım var
    oğlum sabahcı olduğu için 6.5da kalkarım beslenmesini ve kahvaltısını
    hazırlarım oğluşumu yolcu ettikten sonra tam yatıyım derim kız uyanır o uyanınca
    kahvaltısı falan yaptırırım sonra günlük temizlik yemek çamaşır bulaşık
    ay artık işten nefret eder bi hale geldim hergün aynı şeyler insan bıkıyo ya
    bu günden yarının nasıl geçeceğini biliyor oldum artık :gitme:

4. 21 Kasım 2009
  5. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    9aylık bi kızım var cadı mı cadı kucatan inmez sürekli mız mız.. gece 10dk bi uyanıp uyanmanın ardından en son sabah 9da kalkarız 12 ye kadar emziririm saat başı oyun oynarız temzilik yapar mutfağı toplar yemeklerimizi yaparız...12 de uyur cadım..1 saat vakim var dinlenmek için ama ne mümkün iş beklemez hadi geri kalan işler derken ine uyanır...
    çorbası yoğurdu meyvesi memesi oyunıu derken bi bakarım saat 11 hadi muhallebiyi yap soğut yedir ayrı bi işkence neyse azcık yer gerisi çöpe sonra uyur yarım saat rahatım sonra başa sarar herşey....
    bide arada misafir gelecekse Allahhhh yandım demektir kavga kıyamet yaparım işimi eşim vardiyalı çalışıyo yanımda yardımcı olcak kimse yok tek başıma yetişmeye çalışıyorum...
    ayy ne kadar yazdım yaa :kedi:

6. 21 Kasım 2009
  7. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende bi tek benim monoton bi hayatım var sanıyodumkaydirigubbakcemile3rutine bağlamış vaziyetteyim gece saat başı kızım uyanır ona mama sonra 8 gibi kalkar kahvaltı hazırlarım cadıya yesin diye çırpınırım ama yemez sonra çorbası meyvesi püresi uyumazda inanın ortalığı toplamaya zamanım bile olmuyo sonra akşam yoğurt muhallebi derken gece biraz uyur bende bikaç saat uyuyabilirsem karım diye o uyur uyumaz hopppp yatağa atlıyorum

8. 21 Kasım 2009
  9. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Desenize macera bende
    Kalkar kalkmaz önce bilgisayar açar sonra elimi yüzümü yıkarım
    O kodu ordan al buraya yapıştır şu temayı biraz sağa kaydır
    Aşağı kaymanın sebebini binlerce anlamsız harf ve rakam arasında bul düzelt
    O arada git bi oda süpür gel yükleme bitmiş mi bak butonları ayarla
    Görüntü düzenlemesi için araştırma yap
    Mail gönder fikir al beklerrken
    Git bi oda daha süpür derken süpürme işi böyle
    Sonra güncel programları temaları karıştırırken forumda konulara laf yetiştir
    Soğan soyarken mailleri kontrol et
    Yemek pişerken ödeme yapılmış mı banka hesabını kontrol edip
    Annemle günlük telefon görüşmesi yaparken banyo tuvalet yıka
    Vee bi bakıyorum saat 20:00 eyvah kocam geliyor şu halime bak deyip
    Saç baş tarayıp üstüme başıma çeki düzen veriyorum
    Derken adam geldiğinde benim canım çıkmış kafam şişmiş oluyor

10. 21 Kasım 2009
  11. yagmur38

yagmur38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    oyyyyy hiç bişi yokkk ne bi sosyal hayatım ne bi arkadaşım hiiiiçççç.... yeni taşındık ankaraya ve ben patlamaya hazır bi bomba gibiyim burda kimseyi tanımıyorum hiç arkadaşım sabah kalkıyorum temzilikti yataktı şuydu buydu bitiyo alıyorum kucağıma leptobumu okadar hayatım bundan ibaret eşim geleceği zaman yemek ti hazırlıktı üst baştı bukadar yarın gene aynı bazen bi canım sıkılır kendi kendime deli gibi gezer gezer gelirim onunda hiçbi zevki yok ama kafayı bozucam diye çıkıyorum zaten..... bu kadar arkadaşım halbuki çokkkkçooook sosyal bi insandım eskiden arkadaşlarım kuzenlerimmmm bi ton çevrem vardı vakit ayıramazdım kendimeee ama şimdiiii damdan düşer gibi düştüm yanlızlığın ortasınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

12. 21 Kasım 2009
  13. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    bekar ve evde oturan çalışmayan ya da okumayan arkadaşlar neler yapıyor peki bütün gün acaba :hulya: ben evde olduğumda vakit geçiremiyorum bitürlü sıkıntıdan patlıyorum

14. 21 Kasım 2009
  15. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    benim sıkılmaya bile vaktim yok evlenince hele bide çocuk yapınca sıkılmaya fırsatınız olmucak kızlar...:ecrin_bebek:

16. 23 Kasım 2009
  17. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben iştenn ayrılalı 6 ay oldu evdeyim. ilk başlarda iyiydi. hem sıkılmyordum hemde yazdı gezip tozuyordum. şimdi ise hafta sonu bitecek diye korkuyorum. evde tek başımayım,sıkılıyorum. yakınımda tanıdığım da yok. akşama kadar patlıyorum . tv ve bilgisayar sadece... :hulya:

18. 23 Kasım 2009
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bizim düzen çok karışık... eşim her zaman işten sabah 4-5 arası gelir... film falan izler yatarız.işimiz varsa gündüz 1 de kalkarız yoksa 4 de kalkarız ben köpeğimizi gezdirim. gelirim kahvaltıyı hazırlarım yeriz o işine gider. akşam üstü 5 den sabah 5 e kadar... seç beğen al ne yaparsan yap yani... hava kararmış oluyopr evden çıkamıyorum. biraz ortalığı silip süpürüp köpeklerle ilgilenirim sonra uzun süre pcdeyim...
    arada bir net kesilirse ütü yapar biraz daha derin temizliğe girişirim. o kadr.
    gece 11 den sonrada elektirk süpürgesi açılmıyo o yüzden işler genelde kalıyor. habire siliyorum ortalığı...