Ev İşlerinden Bıkanlar Kulübü

Konusu 'Fanatik Kulüplerimiz' forumundadır ve Barcman tarafından 5 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Barcman
  1. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar bugün pazartesi temizlik günüm canım hiç iş yapmak istemiyor ama mecburen yapıyorum dinlenmek için ara verdiğimdede buraya takılıyorum bıktım ben bu ev işlerinden
    bunaldım artık üstelik arkamızı dönene kadarda kirleniyor temizlik çamaşır ütü yemek ne zor iş kadın olmak yaa sizinde bunları yapmaktan bunaldığınız zamanlar oluyormu yoksa yanlız benmi böyle hissediyorum

Son düzenleme: 26 Mayıs 2008
  2. 25 Temmuz 2008
  3. haydeç

haydeç Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    hoşgeldin canım...... burdai şten bıkan bıkana.. her sabah kalk yap yap bitmez tükenmez bu işlerkafamçokkarıştı

4. 25 Temmuz 2008
  5. kızlar annemlerde kalıyorum bu yaz...annemde 1 haftalığına ankaray gitti...
    işler bana kaldı ya ..zaten hava sıcak ..bide işmi...

6. 25 Temmuz 2008
  7. xsxirine_4553

xsxirine_4553 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar anlasalımm her hafta bırımızın evını derleyelım toplayalım yahuuuuuuuuu barcman ablam tesekkur ederımmmmm ama daha yerımden kalkamadım:).)kociş görevden gelecek aç kalacak:).)

8. 25 Temmuz 2008
  9. EU3

EU3 Guest

canlarımhepiniz ben gibi işten bıkmışsınız.ama hepimiz biliyoruzki bu gün yapmasak yarın katmerli bir şekilde yapcaz.ben ipin ucunu kaçırmadan buğünün işini yarına bırakmamaya çalışıyorum.ama hiç oturacak vaktim olmuyor ve ççok yoruluyorum.benim 15 te bir kadınımda var.ışler yemekler yinede bitmiyor.bence her yiğidin bir yoğutr yiyişi vardır.eve düzeni kuruş şekliniz vardır.burdan birbirimize tüyolar verebiliriz.mesela benim merak ettiklerim.tabiiki en zorlandıklarım.1yemek yapamak ne pişiricem derdi ve büyük zaman alıyor.öğlen piştibulaşık derken akşam geliyor. 2 evin toparlanması 3 galdropların içinin düzeni.sahiden bildiğiniz bir pratiklik ve kolaylık varsa.faydamız olur.hepinizi öpüyorum.bu ara da ben evliyim.yani evde anne yok.

10. 25 Temmuz 2008
  11. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bu halde ev isi maf ediyor insani ama napalim tozlaniyor her yer bikdim yaws

12. 25 Temmuz 2008
  13. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    ay çorumlu cadım sen doğurmak üzeredesin neredeyse boşver işi filan pislikten kimseye zarar gelmez istirahat et biraz

14. 27 Temmuz 2008
  15. etkin

etkin Guru Üye

Beğenildi:
    1.044
    Ödül Puanları:
    323
    Perşembe gününden beri sularımız akmıyor ,kokuştuk iyice su olmadan hiç bir iş olmuyor ..:1no2:

16. 27 Temmuz 2008
  17. kaderim55

kaderim55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım allah yardım etsin valla susuzluk çok zor geçen sene bizmde 20 gün su gelmedi evde battı bzde battık valla bende bugün hiç iş yapmadım arkadasa gittim kendimce tatil ilan ettim ama gelince yine kaldığım yerden devam ediyom işlere bze durmak yok şu dünyada erkek olmak varmış bee

18. 27 Temmuz 2008
  19. etkin

etkin Guru Üye

Beğenildi:
    1.044
    Ödül Puanları:
    323
    sağol canım valla ne işyerinde ne de evde sular yok olanda bitti şimdiye kadar sinirden stresten miğdem ağrıyor.gelince ikigün uyku yok bana...