Ev süpürmek kabus oldu..

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve capriss tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

17 Ekim 2008
    Konu Sahibi : capriss
  1. capriss

capriss Guest

Arkadaşlar 1 ayı aşkın süredir bebeğim yüzünden ev süpüremez oldum elektrik süpürgesinin sesini duyunca çocuk şaşkın bi şekilde etrafına bakıp ağlıyo resmen titremeye başlıyo ve zor susturuyorum birinin kucağında olsa bile durum aynı eve biri gelirse üst kata çıkarıp odaların kapılarını kapatıyorum oyalarken hemen süpürüyorum gelen giden olmazsa uyuyunca kapısını çekip şarjlı süpürgeyle süpürüyorum çoğu zaman onuda duyarsa feryat koparıyo benim durumumda olanlar varmı kızlar bana bi akıl verin :KK43::a015:

2. 17 Ekim 2008
  3. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim zor tabi, ben onun uyuduğu odadan başlıyorum, yani makinenin içi boşken en düşük devirde süpürüyorum diğer odalara geçince artırıyorum yani onun yanında en sessiz halde, uyanmıyo duymuyo bile makinenin böyle bi özelliği varsa dene sende, yoksada bence bebiş uyanıkken ilgisini çekiyosa tvnin yakınına koy hani tokken uykusunu almışken ağlamazlar ya bi süre işte o zaman koy tvnin önüne koş hmen diğer odaları hallet arada bide geri koşup bakarsın keyfi yerindemi diye, hayatımız koşmak oldu yani dimi

4. 17 Ekim 2008
  5. capriss

capriss Guest

vallahi yürümeyi unuttum ben
    doru sölüyosun benim oğlan tık demeye uyanıyo hatta uyutup yanından ayrılırken kemiklerim çıtırdıyo bazen :) ona bile uyanıyo yuh diyorum yani evde yanlız büyüyünce çocuklar sese zor alışıyo galiba önerini denicem ama tşk ederim

6. 17 Ekim 2008
  7. lamazi

lamazi Guest

benimkide bayilir süpürgenin sesine artik emekliyoda beraber ev süpürüyoz resmen
    ben nereye o oraya sanada allah kolaylik versin canim zor oluyodur muhakkak yakininda oturan tanidik kimse yok mu yada babasi oyalasa balkonda bahcede falan

8. 17 Ekim 2008
  9. newlife

newlife Guest

Kızlar ne süpürmesi ne ev işi hayatımız değişti,eski düzenimnizden eser kalmadı resmen...artık bu yeni düzene adapte olucaz,her işimizi bebeğe endeksli bu saatten sonra..onlara bişey olmasında gerisi zamanla yola giricek inşallah

10. 17 Ekim 2008
  11. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    benimkide ani seslere korkuyo hapşırık öksürük gibi.bende uyanıkken ilk başta en düşük devirden başlatıyorum alıştırarak arttırıyorum.uyurken açmadım hiç belki korkar diye.

12. 17 Ekim 2008
  13. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim kizimda bizzat hasta o sese yaninda calisirken ustelik uyuyor makina kapandimi uyaniyor ama ben boyle olana kadar onu sese alistirdim surekli sesli yerde uyudu simdi top atsan kalkmiyor gorumcemin oglu kizim kadar o da nefes sesine uyanip agliyor bence evi supururken dusuk devirde calistirirken kucagina al ritimle salla bir yandan supur bir yandanda konus korkusunu yener belki boyle yapman

14. 17 Ekim 2008
  15. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    benim nasıl ev süpürdüğümü bir ben bir de yaradanım bilir!!!ne tv önüne koymak ne de kapıları kapatmak hiçbiri fayda etmiyor.korkuyor benim bızdık çok..eskisi gibi günaşırı süpüremiyorum artık..saçlarım da acayip dökülüyor..o kadar ki tepemi elleyince seyrekliği hissedebiliyorum.heryer saç tabiki..uffff çok sinir oluyorum....yalnızım da kimse yok bebekle ilgilenecek.ben de mecburen haftasonu babasının kucağına atıp temizlik yapıyorum napiiim....:ecrin_bebek:

16. 17 Ekim 2008
  17. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    benım kı sevıyor o sesı bakıp bakıp duruyor supurgeye

kucukken her daım yanında actım alısık

18. 22 Ekim 2008
  19. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    benim oğlanda hasta o sese ben süpürürken ağzı açık bakıyor bi yandan onunla konuşuyorum gülücükler atıyor bana annesinin kuzusu.