Ev taşıyacağım, yardım lütfen...

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve yesimpk35 tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : yesimpk35
  1. yesimpk35

yesimpk35 meleğim ve canım oğlum... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evimizi taşıyacağız ama nasıl 2 yıllık evliyiz eşyalarımzda çok yeni yıpransın istemiyorum taşımacıyla anlaşalım diyoruz ama düzen nasıl işliyo ben evi toparlamalımıyım yoksa onlarmı toparlıyo sadece 20,25 günüm var bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardım edin en sağlıklısı nasıl olur

2. 10 Mart 2010
  3. berrish

berrish bebeğimi kaybettimmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    8 senelik evliliğimde 8 defa taşınmış biri olarak nacizane fikirlerimi söylüyeyim canım. taşımacılar mutfakta ve vitrindeki eşyaları kendileri topluyor. gardolaplarının içlerini dolap içlerindeki özel eşyalarını karton kutularının içlerine yerleştir düzgünce ve üzerlerine de hangi odaya konacağını yada içindikine dair ipucu notunu yaz. mesela kırılacak-yatak odası gibi.böyle programlı yaparsan taşındığın evde daha sistemli yerleşirsin. ve eşyaların daha az zarar görür. halıdan tut avizelere perdere kadar geri kalanların hepsini şirket taşıyor. mobilyaları da sarıp öyle taşıyor. mutfaktakileri bile hepsini ayarlıyor. kolay gelsin canım. :hulya:

4. 11 Mart 2010
  5. yesimpk35

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım başladım yavaştan toplamaya birşey sorucam sadece odalaramı bırakıyolar eşyaları yoksa evi seriyolarmı oturulcak şekilde

6. 12 Mart 2010
  7. arzutr

arzutr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    nakliye firmaları mutfak ve salonu topluyor ama riskli. benim kardeşimin çok şeyi kırıldı. tazmin etmekte işe yaramıyor bazen. çok özel takımların parçaları kırıldığında parasını tahsi etsen ne olurki takım bozulduktan sonra. o yüzden kendin güzelce paketle ve kolilerin üzerine içlerinde ne olduğuna dair bvilgileri yaz. möblelerini mutlaka paketleterek taşıt. çıplak taşımasınlar yoksa mutlaka biyerlere değiyor ya kirleniyor yada çizilip yırtılabiliyor. gardrop kurulduğunda dikkat et hata yapmasınlar yoksa kapaklar iyi kapanmaz. gidecein yerde neyi nereye koyacağına önceden karar ver imkanlar dahilinde. yoksa rast gele yığılan eşyaları yerleştmek inan çok zor oluyor. eğer karar vermiş olursanız taşımacılar yerleştirir. ama orayamı koysam burayamı çeksem dersen uğraşmazlar .

ben çok taşınan biri olarak son seferlerinde hep yaptığım şeyi tavsiye edeceim sana. eğer imkanınız varsa araba gibi vakit gibi , mutfağıı kendin götürüp önceden yerleştirebilirsin . b üyük kolaylık oluyo.

Son düzenleme: 12 Mart 2010
  8. 15 Mart 2010
  9. yesimpk35

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende mutfağı önceden yerleştirmeyi düşünmüştüm zamanınm olur inş onu halledebilirim tavsiyelerini dikkate alıcam inş kazasız belasız şu işi halledebilirz...

10. 15 Mart 2010
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Herşeyinizi siz kendiniz toplayın arkadaşım. Vaktinizde var madem, güzelce tasnifleyin bütün eşyalarınızı. Her bir odanın eşyalarını karton kutulara yerleştirin üzerine muhakkak hangi odanın hangi eşyasıysa yazın. yataklarını hurca yerleştirin.

Nakliye firmaları biz topluyoruz abla siz hiçbirşeye el sürmeyin deselerde inanmayın. Toplasalar bile asla sizin gibi toplayamazlar. hepsini bir kutuya tıkıştırıyorlar adıda toplamak oluyor. Kırılan çizilende cabası tabi. Sonra o topladıkları eşyaları taşındığınız evin salonuna yığıyorlar, yerleşin yerleşebilirseniz ondan sonra.

Kolay gelsin.

12. 24 Mayıs 2010
  13. cicek1983

cicek1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende taşınacağım arkdaşlar acaba bursa için güvenlir bir firma tavsiye edebilir misiniz

14. 18 Haziran 2013
  15. idilberfu

idilberfu Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Konunun üzerinden zaman geçmiş ama en azından bundan sonraki arkadaşlar için faydalı olabilir diye yazıyorum. Eşyalarımız bizim için çok önemli bu nedenle onları emanet edeceğimiz kişilerde çok önemli. Bir sürü yaptığı işi bilmeyen nakliyeci ortalıkta dolaşmakta. Ben de evimi taşırken yana yakıla nakliye şirketi aradım durdum. En sonunda bulduğum bir nakliye portalı çok mantıklı geldi.... Evinize ait eşya bilgisini sisteme giriyorsunuz. Sonrasında oluşturduğunuz bu talebinize bir çok nakliyeci teklif veriyor. Siz de teklif veren bu nakliyeciler arasından sizin için uygun olanına karar veriyorsunuz... Siteye üyelik ve tüm bu süreçler ücretsiz ayrıca.

Aldığınız tekliflerde, zaten nakliyecilerin kurduğu cümlelerden bile nasıl bir nakliyeci olduğunu çok rahat bir şekilde anlayabiliyorsunuz. Görmek isteyenler olursa https://www.tumnakliyeciler.com/ bu adresi inceleyebilirler..

Ben sorunsuz bir şekilde eşyalarımı taşıttım ve şuanda mutlu bir şekilde yeni evimin tadını çıkarıyorum.. Darısı sizlere arkadaşlar..

16. 5 Temmuz 2013
  17. sgrtacidamla

sgrtacidamla Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben Hayat Taşımacılık ile taşındım. Evden eve konusunda birçok şey duydum ve taşınmak için iyi bir araştırma yaptım. Sonunda iyi bir firma buldum. İstanbul içi taşımacılık için uygun bir fiyata anlaştık ve evimi taşıttım. Çok memnun kaldım. Arkadaşlarıma ve akrabalarıma da tavsiye ettim. Hepsi de memnun kalmış. Özellikle çalışan arkadaşların güler yüzü ve tecrübesi beni hayrete düşürdü.

Taşımacılıkta kaliteyi yakalamışlar. Kendilerine huzurunuzda teşekkür ediyorum. İletişime geçmek isteyen arkadaşlar için yazıyorum,
    ..:: Hayat Evden Eve Taşımacılık ::..

18. 24 Kasım 2014
  19. sbelgml

sbelgml Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Pendik'ten Tuzla'ya haşimoglu nakliyatla ev taşındım. Şimdiye kadar ki en güzel, en sorunsuz taşınmam oldu. Beyaz eşyalarım, mobilyalarım çok güzel ambalajlandı. Kendi kolileme işlerimi kendim yaptım o nedenle koli işi onlara çok az kaldı. Çok hızlılar, çok nazikler, Firma logolu tişörtleri ile tam bir takım ruhu yansıttılar. Benim çok fazla eşyam olmasına rağmen hiç şikayet etmediler. Mobilya montajında harikalar. Kelebek mobilyayı bir çırpıda kurdular. Herşey harikaydı. Kırıksız döküksüz taşındık. mete bey taşınma arasında beni erayarak gelişmeleri takip etti. İşini seven takip eden bir ekip. Çok teşekkürler herşey için. Herkese tavsiye ederim. haşimoğlu nakliyat