(¯`¸·´¯)Evcil Kedim(¯`·¸´¯)

Konusu 'Dostlarımızın Köşesi' forumundadır ve meryxixl tarafından 7 Eylül 2007 başlatılmıştır.

7 Eylül 2007
    Konu Sahibi : meryxixl
  1. meryxixl

meryxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende evden sokaktan getirilen minnacık yavruz kedimiz vardı şuan "4"yaşınabastı.çoksevimli adıda encıl maskotumuz.benihiç üzmüyor çocuklarımın üzdükadar.yerimseniben:nazar:

2. 9 Eylül 2007
  3. Yelizz

Yelizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    O sevimli kedicige sicacik yuva verdigin icin tebrik ederim seni canim

4. 8 Kasım 2007
  5. meryxixl

meryxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi akşamlar yelizcim.sağol iyidileklerin için.seninde çok güzel yavrucuklarının resimleri var onlarda çok güzeller.

6. 8 Kasım 2007
  7. iclo

iclo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde evde 4 gün önce bir arkadaşın 15 günlükken aldığı,bizimde 5 gün önce gidip aldığımız hemen hemen bir aylık bir kedim var çok tatlıtıpkı bir bebek gibi,biboronla besliyorum acıkınca bir ağlıyorki sormayın.adı miya beni annesi sanıyor şu aralar yaş mamaya alıştırmaya ve tuvalet eğitimini vermeye çalışıyorum.Canım benim ya karnı doyunca,biraz oynayıp yorulup yatağında uyuyor.

8. 9 Kasım 2007
  9. meryxixl

meryxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    günaydın içlo hayırlıvede uğurluolsun.güle,güle büyüt canımbenim yaçok tatlı olyuorlardimi?bizimki şuan çok büyük canım oğlum inanki iyiki almışım benim,sayemden kaç arkadaşım almıştır sokaktan kedibesliyorlar.onlarıda çok seviyorum.herkes birtane sokaktan hayvanalsa gerçekten çokgüzel hayır işlemiş olucaklar.miyana iyi bakmalar.

10. 9 Kasım 2007
  11. iclo

iclo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanada günaydın canım güzel temmenilerin için saol.Gerçekten çok haklısın insanların hepsi senin gibi düşünse sokakta evsiz kedi kalmazdı.Evet kızım çok tatlı ve yaramaz açıkınca incecik sesiyle kıyamet koparıyo ama karnı doyunca bizimle öyle güzel oynuyorki bir haftada evin neşesi oldu.

12. 11 Kasım 2007
  13. meryxixl

meryxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi akşamlar içlo:akşam arkadaşıma gittimde yaramaz biokadarda sevimli kedisini sevdim çoktatlıydı.ama benimkisi kocaman kalıyor onunyanında amabenimkisi gerçekten çok başka anlatamam biraz kızsam geliyor gözlerini gözlerime dayayıp kırpmıyormu yerimseni diyince geçip yatıyor.kendini öyle emin yerden hissetmesi benide mutlu ediyor.inanki içlocum benkedimi apatmana sevdirene kadar çok şeyleryaşadım ya(90 kiloluk biinsan (3kilolluk,kedide korkuyormuş yadedim hatvan seni görünce kaçakyer arıyor dedim yavrum öyle korkmuştuki onlardan nereye gideceğini şaşırmıştıya.allahaşüküşde şimdiherkes rahatladı onlarbile dışkapıyıaçıpda içeriye aıyorlar.yazın komşum yün sermiş benim yavrum kenarından geçmiş çocuklarda üstünden geçmiş halafını ediyor ya nekadar temiz ve terbiyeli bihayvandiyr.ben o hayvandill anlatırsan insanlardan dahaiyilaf anlardiyorum.kızımın kedisi ama kızım dan akıllı vallahi,benihiç üzmüyor.saygılar.

14. 16 Kasım 2007
  15. meryxixl

meryxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bir Kedim Var Yumuk Yumuk
    Adi Angel Kendisi Candanmi Candan
    O Cin Gibi Gözleriyle
    Mirnav Mirnav Sözleriyle

Güzelkedim Cana Yakin
    Fakat Kizdirmayin Sakin
    öfkelenir Birden Bire
    Kendisini Atar Yere

Bir Köşeye şöyle Siner
    Biraz Sonra öfke Diner
    Yaklaşir Da Yavaş Yavaş
    Sevgi Ister Oyumuk Baş

Dostuma Dost Aslan Kedim
    Gel Mindere Yaslan Angelim
    Candanmi Candan Dostum
    Dert Ortağim Benim

Nasilda Gönül Almasini Bilirsin
    Beni Kendime Getirirsin
    Benim Kadim Dostum.

16. 16 Kasım 2007
  17. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar kedilerinizin resimlerini bizlerle paylaşırmısınız bayılırım kedilere benim 2 tane köpeğim var kedi besliyemiyorum ama oğlumun çok tatlı bir kedisi var istanbula gittikçe onu sevip kedi özlemini gideriyorum sevgiler bütün hayvan dostlarına

18. 16 Kasım 2007
  19. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Barçman ablama katılıyorum:1hug:Şu miyayı birde bizde görseydik yahusırnaşık şeyMeryıl ablacım sizde o güzel kedinizin resmini koysanız ne güzel olur:asigim:

Benimde kedim şimdi kendi yavrum gibi oldu sürekli kucakta onarız uykusu gelince hop kucama gelirsırnaşık şey