Evcillerimiz için İlanlar: Vermek isteyenler, geçici bakıcı yuva arayanlar...

Konusu 'Evcil Hayvanlar' forumundadır ve abam tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : abam
  1. abam

abam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bir yıldır beslediğim eş papağanlarımın yavrusunu satıyorum arkadaşlar.

Doğum tarihi 3 nisan.'0 günlükten sonra kendim beslediğim için insana çok alışık, kafasını kaşıtır, ısırmaz, sebze meyve yer, evde dolanır omuzunuzda.Almak isteyene bakım konusunda zaten yardım ederim.a.s

Fiyatı 120 ytl.Üsküdar teslim yeri.İsteyen evden de alabilir.

[​IMG][/URL] [​IMG][/IMG]

2. 25 Haziran 2008
  3. bamipasu

bamipasu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşımın köpeği yolda gezerken bu yavrucağı bulmuş. Daha 1 haftalıkdı bulunduğunda. Biberonla beslendi 2 hafta ve sonra ona süt anne bulduk. Şimdi süt annenin yanında. Anne sütünün yerini hiç bir şey tutmaz. Sütden kesilince ona sıcak bir yuva arıyoruz. Öyle tatlı öyle güzelki simsiyah bir bebek. İlgilenirseniz eğer bana ulaşabilirsiniz. Bakın resmine çok tatlı.

4. 18 Temmuz 2008
  5. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaşlar,bu günlerde iyice araştırır oldum ama maalesef öyle bir fiyat istiyolarki duysanız dudaklarınız uçuklar.
    O yüzden çevrenizde özellikle ANKARA da köpeğini vermek isteyen yada bunun gibi bir durum olur ise
    Bana ulaşın lütfen...
    Daha önce İngiliz Terierim vardı ama Hastalığı yüzünden kaybettik maalesef:KK43:
    Şimdi yeniden bir dost sahibesi olmak istiyorum
    Aklınızda olsun lütfen....

6. 1 Ağustos 2008
  7. dogdoh

dogdoh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar benim bir kedim ve bir köpeğim var ,köpeğim 8 yaşında kedimse bir buçuk kediyi sokakta yawruyken bulmuştum çok küçük diye eve getirdim ilk başlarda köpeğim onu çok sevdi yawru diye ama 6 aylık olduktan sonra sürekli kavga etmeye başladılar bir yıldır anlaşabilmeleri için herşeyi deniyorum ama yok ne denersem deniyim ikiside mutsuz bu yüzden kedime bakabilecek iyi bir aile arıyorum izmirdde olması ve evdeki tek hayvanın kedim olması dışında bi şartım yok anlayacağınız bir evin bir kızı olsun istiyorum kedim bembeyaz renge sahip sadece kulakları ve kuyruğu siyah tuvalet alışkanlığı var mutfağa girmeme alışkanlığına bile sahip ona bakabilecek birileri varsa ücretsiz yatağı tasması kabı herşeyiyle vericem şimdiden teşekkürkler ...

işte bunlarda küçük kızımın fotoları

8. 3 Ağustos 2008
  9. oyacxixk

oyacxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :asigim: arkadaşlar bende yorki arıyorum anne altından olursa çok sevinicem. yavrusu olan arkadaşlar lütfen mesajlarınızı bekliyorum.tea cupta olur. istanbulda beykentte oturuyorum istendiğiniz zaman bebişi görebilirsiniz.taabii belli bir ücret karşılığında.
    :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

10. 19 Ağustos 2008
  11. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar az önce minik bir kediciği daha çocukların elinden kurtardım . Minnacık ama çok oyuncu eşşek kafalı :) Çocuklar köpeklerin yanına götürüyorlardı. Gidip ellerinden aldım azarladım yapabileceğim bir şey yoktueve getirdim . Bilen bilir kedilerim var ve zaten çevremdeki bütün insanlar baskı uyguluyor hatta nerdeyse evden çıkarılıyordum yaza kadar erteledik. Yalnız bu miniğin bizimle kalması evden çıkarılmamı tekrar gündeme geitrecek büyük ihtimal.
    Elimde olsa hiç bırakmam ama acil yardımınıza ihtiyacım var. Lütfen bahçesi olan ya da bakabilecek olan arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz? Bu bir avuçluk mavi gözlü şirin tekirin annesi olur musunuz?

12. 21 Ağustos 2008
  13. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    lütfen köpeğine yuva arayan arkadaşlar bana ulaşsın..teşekkürler

14. 25 Ağustos 2008
  15. kakule

kakule Guru Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    306
    merhaba arkadaşlar ben yeğenim için yavru bir sibirya kurdu arıyorum elinde olan satmayı düşünen yada alabileceğim bir yer varsa bildiğiniz bilgi verirseniz sevinirim... teşekkürler..

16. 4 Eylül 2008
  17. limoni_lady

limoni_lady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Merve ben 7 aylık masmavi gözlü erkek bir sibirya kurdumuz var.Köpekleri çok sevdiğimiz için yazlıkta müsait ortamda bakarız düşüncesi ile aldık.Fakat yaz bitti ve apartman dairesinde yasıyoruz, ne yazık ki ona bakma imkanımız yok buradasenağlama.Acilen onu alabilecek birini arıyoruz.Düşünürseniz görüşebiliriz.a.s.

18. 4 Eylül 2008
  19. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    [​IMG]arkadaşlar doberman kurt kırması oğluma eş arıyorum.bebişlerin tümünü alır ve masraflarını karşılarım.çok güzel bir hayvanım var ve torun görmek istiyorum yardımcı olun lütfen.eşe dosta falan sorun

Son düzenleme: 6 Eylül 2008