Evde beni kimse anlamıyor :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Amandaa tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Amandaa
  1. Amandaa

Amandaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bu sabah az daha deliriyordum. Annem bir kaç aydır her şeye takılıyor. Eskiden elbisemin açıklığı sorun olmuyordu ki, açık saçık giyinen bir kız olmadım normal pantolon ve tişört. Şimdi tişörtlerimin boyunu uzatıyor yok kısa yok pantolon çok dar felan. Qardirobumdakı tüm tişörtlerim uzun artık. Kendimi kavanoza koyulmuş gibi hiss ediyorum. Alışmadığım tarzda giyiniyorum bu ben diyilim. Bu sabahda tişörtle etek giyidim işe sabah tişörtü değişdirdi elin kalkınca açılıyor diye eyildiğinde belin görünüyor diyor. Ya ama ben otubsde bilem bir elimi kaldırıyorsam oteki tişörtümde oluyor açılmasın diye rahatsız oluyorum kendim. Diyorum anne benim 26 yaşım çocuk değilimki ben ben neyin ne olduğunu bilicek yaşdayım hemende senin dilin fazla uzandı. Menepoza giriyor ondan bu kadar sinir küpü ola bilirmi? Napıcam ya ben kızlarrr ? Yorumlarınızı bekliyorum mafoldumben

Son düzenleme: 19 Ağustos 2010
  2. 19 Ağustos 2010
  3. SaHmErAn

SaHmErAn Yusuf alim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    evet menepozdandır benim annemde önemli bi hastalık geçirdi ilaçlarla menepoza soktular hem hastalıktan hem menepoz sıkıntısndan çok alıngan herşeyime karışıyor evli olduğum halde bazen banyo yapıyorum yine mi yaptınız havalar sıcak filan der okadara kadar karışır yani alıştım artık hastalığına veriyorum. Napalım canım bizde küçükken çok üzdük onları şimdi katlanıcaz takma kafana bence

4. 19 Ağustos 2010
  5. Amandaa

Amandaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nihancım öncelikle anene çok çok geçmiş olsun. Ama annemde böle yapınca çok sıkılıyorum. Zaten tüm günü işde delilernen uğraşıyorum bir yandan universite bir yandan iş bende sıkılıyorum eve geliyorum evdede annem delirtiyor

6. 19 Ağustos 2010
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.261
    Ödül Puanları:
    463
    canım baştan okurken herhalde dedim 17-18. ama 26 yaşındasın yahu, bu yaştan sonrada karışılır mı artık
    menapozdaysa alttan al tabii de, bi taraftan ilaçlarını kullanmasını destekle, hatırlat, eğer sana depresyonda sürekli mutsuz geliyosa bence çaktırmadan dr ye yönlendir, adaçayı içsin günde 2 bardak

yanlız bu menapoz dönemi çok uzundur yani grip değil ki bi hafta sürsün, en iyisi yine konuşarak anlaşmak

8. 19 Ağustos 2010
  9. sheqerim

sheqerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yazını okuyunca sanki kendi annemi buldum karşımda .. aynılarını yapıyor . son 5,6 aydır giynirken gardiyan gibi başımda duruyorr boğuluorum sanki . çok dikkat çekme diyo . abim babam derken benimde başıma 3.erkek kesildi annem . yapcak bişe bende bulamıorum :KK43:

10. 19 Ağustos 2010
  11. Amandaa

Amandaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İşimiz var desene :))) 26 yaşındayım ama evde en küçük gibi ben duruyorum onlarda çocuk muamelesi yapıyorlar bana

12. 19 Ağustos 2010
  13. Amandaa

Amandaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Al benden de o kadar Sheqerim. Bizde abim yok ama saolsun 1 ablam bir kardeşim var birde annem tabiki. Babam saolsun anneme devretmiş kızlarının giyim kuşamını. 3 kiz evde Düriyenin gugumlerine döndü ev be İşimiz iş desene. Ne kadar sürer acaba bu menepoz ?

14. 19 Ağustos 2010
  15. sheqerim

sheqerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanırım en az 2,3 yıl sürüyor :):)

16. 19 Ağustos 2010
  17. Amandaa

Amandaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kız biz bittik desene yaşlanıcam ya 2.3 yil sürerse mafoldumben

18. 19 Ağustos 2010
  19. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    OOO eğer ki menopozdansa işiniz zor kızlar. En kötü bi kaç sene sürer. Gerçi menopozun böyle bir yan etkisini de ilk defa duyuyorum ya...