evde boyama

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve supurgelicadi tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

16 Mart 2009
    Konu Sahibi : supurgelicadi
  1. supurgelicadi

supurgelicadi <3 Pro Üye

Beğenildi:
    628
    Ödül Puanları:
    113
    merhabalar kızlar benim saçlarım kahverengiydi üstüne gölge yaptırdım 16 ay önce şimdi tekrar kendi rengine evde boyasam tutarmı saçlarım uzun belime gelcek nerdeyse karar veremedim:S

2. 17 Mart 2009
  3. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Palette Işıltılı kahveler serisine göz at..

4. 27 Ağustos 2010
  5. zakkum_321

zakkum_321 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bende kendim boyamak istiyorum

6. 9 Mart 2011
  7. beren660

beren660 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    sacımı kendim boyamak istiyorum ama hangi marka alsam bilemedim en iyisi hangisi bilen var mı yada tecrübe edeniniz:26:

8. 9 Mart 2011
  9. hayce

hayce aşkımı özlüyorum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    ben oldum olası evde anneme boyatıyorum saçlarımı.bi kaç kere de arkdşm boyamıştı.hatta bi kere kendim bile boyadım.çok fazla marka denedim.saçlarım çok uzun.belimin 4 parmak yukarısında.en çok kolestonun bitkisel serisinden kullandım.saçlarım çilek kırmızısıydı.kolestonun koyu renkleriyle kapatmaya çalştım ama 3-4 yıkamaya kızıllarım tekrar çıkıyordu.palette iyi değil diye bi kaç kişiden duymuştum.bu yüzden hiç palette boyamadım.en son bundan yaklaşık 3 ay önce palette boyadım.denemedğim bi o kalmıştı zaten.ben çok memnun kaldım.kızıllarımı tamamen kapattı.ve hala saçlarım boya istemiyor.... :KK61: ama eğer evde düşünüyosanız kendiniz boyamayın.birine boyatın.önce dipler.sonra saç uçları... :KK61: