Evde cinsiyet testi,bulundu

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve nem tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

10 Haziran 2009
    Konu Sahibi : nem
  1. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Amerika’da bir şirketin geliştirdiği cihaza konulan idrar örneği, gebelikten 10 hafta sonra bebeğin cinsiyetini 10 dakika içinde ve yüzde 80 oranında haber veriyor.

İdrar örneği turuncu renge dönerse bebek erkek, yeşile dönerse kız oluyor. Cihazın kürtaj patlaması yaratmasından endişe ediliyor. 11 ülkede test edilen cihazın Çin ve Hindistan’da satılması yasak.

2. 10 Haziran 2009
  3. SARAFEM

SARAFEM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    86
    bencede kürtajı arttırır,yazık yaa bebişlere,nasılda kıyacaklar,oysaki cinsiyetin ne önemi var,önemli olan sağlıklı ve hayırlı olması değilmi,bende kızım olsun isterim ama erkek olursada asla üzülmem

4. 10 Haziran 2009
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm evlatın kızı erkegimi var hala geri kafalı insalar var malesef ülkemizde..
    kadın deneme tahtasına döner bu cinsiyet testi ile baktıki kız olmadı busefer aldır ,,sonra yine hamile kal oda kız ozman yine git aldır çocugu.....böyle devam eder gider taaaaaaki erkeg çocugu bulana kdr..
    gercekten çocugunun olmasını isteyen insanlar kız,yada erkek diye ayırtmazlar..

6. 10 Haziran 2009
  7. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    malesef çok acı bir durum

8. 10 Haziran 2009
  9. ...nur...

...nur... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok doğru söylüyosun arkadaşım gerçekten çocuk isteyen kız erkek ayırt etmez GÜNAH

10. 10 Haziran 2009
  11. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bıçak gibi olmuş bu buluş..
    ekmekte kesersin , katilde olabilirsin ..
    inşallah iyi amaçlarda kullanılır ama okadar cahil insan varki..

12. 10 Haziran 2009
  13. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    allah hayırlısıyla versinde kızı erkeği olurmu ya

14. 10 Haziran 2009
  15. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ya bencede kürtajı arttırır zaten doktorlar genelde söyledikleri tarihten öncede cinsiyeti anlamalarına rağmen söylemiyorlarmış beğenmeyip aldırırlar diye ya varmı böyle bişey kız olmuş erkek olmuş Allahın bize veridiğ hediye ettiği minik meleklere nasıl kıyılabilir

16. 11 Haziran 2009
  17. Ahmetin burcusu

Ahmetin burcusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben kullandim bu testi evet 3. bebegimde 10 haftalikken yaptim erkek cikti gercektende erkek :) ama sitesinde okadar cok sey yaziyoki benimkini tesaduf bildi diye dusunuyorum zaten yuzde elli sansi var ya erkek ya kiz :KK70: idrarinizi yapiyosunuz ve 20 ml olcuyosunuz o ilac dolu kaba koyuyosunuz eger renk sararirsa bebek kiz yesil renk olursa bebek erkek demekmis ama okadar cok kiside yanilmiskibunun bide kan testi olani var 6 haftalikken biliniyo eve kit yolluyolar evde yapip onlara yolluyosun onlar sana haber veriyo kizmi erkekmi diye ....okadar cok kisi mahkemelikolmuski cogunda yanlis cikiyoooo

18. 11 Haziran 2009
  19. gulyhas

gulyhas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Yazık günah gerçekten , tamam başta isteyebilirsin her yöntemide deneyebilirsin cinsiyet seçmek için ama oluştuktan sonra , sırf istemediği cinsiyetten diye aldırılması çok çirkin birşey.Herşeyden önce çok büyük günah . O yüzden ben hep herkes için dua ediyorum allah gönüllerindekini versin diye hayırlı sağlıklı bir evlat olsun diye. Bunlara hiç gerek kalmasa keşke