Evde Deprem Oluyo Ve Ilk Siz Kimin Yanina Koşarsiniz

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Nexsxe tarafından 8 Eylül 2007 başlatılmıştır.

8 Eylül 2007
    Konu Sahibi : Nexsxe
  1. Nexsxe

Nexsxe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar Benim Eşim Evlatlarina çok Düşkün Bi Insan.bazen Onlar Ağlayinca Bana Kizar .bende Eşimin Beni Hiç Sevmediğini Düşünürüm O Anlarda.geçenlerde Ankarada Deprem Oldu Hafif Ama Biz En üst Katta Olduğumuz Için Bayaği Sallandi.saat 12:30 Falandi Ve Biz Eşimle Yatmaya Hazirlanirken Ev Sallanmaya Başladi.eşim Benim Yanimdan Hiç Ayrilmadi Hatta çocuklari Unuttu.sonra Bana Takiliyo Lafla.deli Diyo Ben Seni Nekadar çok Seviyorum çocuklarimi Bile Unttum Sana Bişey Olacakti Korkusundan Diyo.

2. 8 Eylül 2007
  3. emel06

emel06 Guest

slm canım resimdeki senmisin sen sen cok güzelsin ama eşimi cok severim ama önce deprem olursa tabiki çoçuklarımın yanına koşarım

4. 8 Eylül 2007
  5. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    geçenlerde olan sallantıda bizde ablamlardaydık herkes ordaydı ama ben ilk eşimin yanına koştum..ama bebişimiz olsaydı eminimki ilk onun yanına koşardık neticede onlar daha savunmasız dimi..

6. 8 Eylül 2007
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.665
    Ödül Puanları:
    163
    TABİKİ HEMEN ÇOCUKLARIMIN YANINA KOŞARIM 1999 DEPREMİNDEDE AYNISINI YAPTIM ZATEN KOCAMI GÖZÜM GÖRMEDİ BİLE

8. 8 Eylül 2007
  9. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    biz oturup depremin geçmesini bekliyoruz:))Yani büyük ihtimal, hayatımızı kaybedeceğiz.İkimizde çok soğuk kanlıyız.Gerçi ben, erzurumda yaşadım küçükken annem bizi sakince masanın altına sokardı tatbikat yaptırırdı,ordan herhalde bendeki bu korkusuzluk.Kedilerimi yakalayamayacağım için, onlara da yardım edemeyeceğim.

10. 8 Eylül 2007
  11. ezaa

ezaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    76
    üniversitede okuyorum yine aynı okuldan birisiyle nişanlıyım... ben apartta kalıorum oda evde.. bi ara öyle bi deprem olduki günde 60a yakın sallandık.. anında telefon hemen yanımda.. bide cok korkarım...ben ya.. üzerinden 5-6 ay gecti her bişey salladıgında deprem olacakmıs gibi geliyoo.. zaten ilk deprem deneyimimdi.. allah kimseye yasatmasın ya...:1no2:

12. 8 Eylül 2007
  13. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    12 kasım depremini yaşamış biri olarak allah kimseye yaşatmasın derim, olursa da ilk aklıma gelecek kişi oğlum olurrrr eşimi ne kadar çokk sevsemde

14. 10 Eylül 2007
  15. *Ayse*

*Ayse* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence esimde bende oglumuzun yanina kosardik, orda bulusurduk heralde :1rolleyes:

16. 10 Eylül 2007
  17. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Oğlumun odasına tabii ki.

18. 11 Eylül 2007
  19. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    ben sakin sakin oturup depremin geçemesini beklerim biraz şiddetliyse de yine sakin bir şekilde evdeki herkesin evden çıkmasını sağlarım hiç öyle teleşe kapılıp da ne eşimin ne de kızımın yanına koşmamışımdır ben çok soğukkanlı bir insanım