evde fake rasta :D

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve karamsar_tarz tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Mart 2009
    Konu Sahibi : karamsar_tarz
  1. ewt kızlar evde kendi kendimize rasta yapmak çok kolay :sm_cool:

önce saçımızı ince ince parçalara ayırıyoruz, sonra sağdan sola yada soldan sağa farketmez parmağımızın etrafına saçı dolar gibi doluyoruz kaydirigubbakcemile (tam anlatamamdım ama anladınız inş :eek: )

sonrada düzleştiriciyle üstünden geçiyoruz böylece kalıcı oluyor bide köpükle üstünden geçyiğimizde 2 gün idare edr :dance: :dance: :dance:

inş kendimi ifade edebilmişimdir deneyenlerin yorumlarını bekliyorum isteyenlere fotoda koyabilirim a.s.

2. 26 Mart 2009
  3. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy ben bunu çok istiyorum.. Hiç denemedim ama bu gün denicem..
    Köpükle üstünden geçiyoruz demişsin canım düzleştiriciyle üzerinden geçtikten sonra mı köpügü normal mi sürüyoruz ? biraz daha ayrıntılı anlatırmısın...

4. 27 Mart 2009
  5. ewt cnm düzleştiriciyle geçtikten sonra köpüğü avucuna sık saçına yukardan aşağı doğru sür :1rolleyes:

resim olsa koyucamda cnm yokki :çok üzgünüm:

6. 27 Mart 2009
  7. ewt cnm saçlarını ince tutamlar halinde ayır parmaklarınla saçını dola düzleştiriciyle geçtikten sonra köpüğü avucuna sık saçına yukardan aşağı doğru sür :1rolleyes:

resim olsa koyucamda cnm yokki :KK43:

inş güzel olur yaptııkdan sonra yazz olurmu:1hug:

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Mart 2009
  8. 28 Mart 2009
  9. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa yaptım kızLAr ama bunaLıma girdim.. saçLarım yapıştı kafamaa :KK43: okdrda ince degildir yani hacimLidirde saçım ama bi tarafı oLdu bi tarafı yapıştı.. uzun yıLLat yandan kuLLandım saçımı şimdi ortadan kuLLanıyorumsa tarafta kaLanLar azaLmışmı nee :KK43: sinir oLdum..

10. 29 Mart 2009
  11. ayh canm ya bu rasta yüzündenmi oldu senağlama açılınca güzel oluo aslında bi yanlışlıkmı var acaba :çok üzgünüm: yıkayınca geçmedimi sonuçta kalıcı bişe değilki :teselli:

12. 29 Mart 2009
  13. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yok cnm yanLış anLadın.. Dedigin gibi rastayı yaptım.. Bi tarafı hoş oLdu ama bi tarafı yapıştı.. Yani o zaman farkettim azaLmış oLdugunun.. Yoksa tarakLa tarayınca hemen açıLdı o yönden hiç sorun yok ama gaLiba saçım sanıgım kadar çok degiLmiş.. senağlama

14. 29 Mart 2009
  15. ayhh kıyamam :çok üzgünüm: :teselli: :teselli: :teselli: yandan kullanmaya dewam et o zaman

16. 31 Mart 2009
  17. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kür yapıcam yaa moraLim bozuLduu senağlama