Evde kendi saçınızı nasıl boyuyorsunuz banada bilgi verin

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve uyygaar tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

27 Nisan 2010
    Konu Sahibi : uyygaar
  1. uyygaar

uyygaar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    EVDE NASIL BOYUYORSUNUZ SAÇINIZI BENDE KENDİ İŞİMİ KENDİM YAPMAK İSTİYORUM AMA BECEREMEM DİE TEREDDÜTTEYİM BANA DA ANLATIN NOOOOOOOOOOOOOOOOOLUURR BAŞKA YÖNTEM DENEYENLER VARSA BİLGİSAYARDANDA ARASTIRDIM AMA HEP KLİŞEE ŞEYLER SİZLERİN ANLATMASI DAHA İYİ OLUR BENCE :Saruboceq:

2. 28 Nisan 2010
  3. ofelia

ofelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    canım ben de saçlarımı evde bi arkadaşıma boyattım, arkadaşımda deneyimli falan değildi ama gayet güzel boyadı. tavsiyem hiç kendin boyamadıysan istersen önce bi arkadaş, akraba, komşu vs birinden yardım alabilirsin. çünkü ben arkadaşım benim saçlarımı boyarken görüp öğrendim kendim nasıl boyayabileceğimi, bi dahaki sefere kendim yapacağım. ya da benim boyaları aldığım yerde satıcı bana boya kabı ve boya fırçası vermişti, onlarla daha kolay oluyor. istersen onlardan alabilirsin.

4. 28 Nisan 2010
  5. sunset

sunset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ilk önce boyayacak birini bul.bir kap ve fırça al.boyanı hazırla.boyan az olursa damacana suyundan 2 yemek kaşığı boyana dök ve karıştır.galiba sen sarıya boyayacaktın saçlarını uçlardan başla boyamaya mesala 20 dk bekle. sonra diplerini boya 15dk dipler için bekle.beklemeyi boya hazırlama kısmında yazıyor işte ona göre ayarla.bayanssulusmile

6. 28 Nisan 2010
  7. yagmur55

yagmur55 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben 10 dkkada boyuyorum ama çok farklı bir tona boyamicaksam...aynanın karşısına geçiorum...kendim ince bir fırca aldım ıkı parmak genişliğinde hemen hemen... önlerini fırçayla sürüom sonra üst kısmın diplerini sürüom sonra arkalara uzanabildim kadar sürüom fırcayla boyayı az az saçıma dokuom yedirıom aynı şampuanlar gibi güzel owuyorum iyice yedirmek için sonra çok ince de değil kalında değil tarakla tarıorum topuz yapıp tokayla tuttur bu kadar

8. 28 Nisan 2010
  9. uyygaar

uyygaar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    canım ya hiç bilmiyordum ha ben direk başlardım diplerden komşuma boyatacağım sanırım beceremem falan ona da mı böyle söyleyeyim

10. 28 Nisan 2010
  11. uyygaar

uyygaar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    evet bir boya fırçası ve kap almalıyım en iisi bu sekil dimi daha kolay olru hemm

KISLARRR:1hug:

12. 28 Nisan 2010
  13. sunset

sunset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım saçımı boyuyordum hep diplerden uçlar koyu oluyordu bir gün kuaföre sordum dediki uçlardan başla boyamaya sonra dipleri boya dedi yaptım gerçekten sonradan hepsi aynı renk oluyordu dalgalı renk çıkmıyor böyle boyayıncahihoyyyt

14. 28 Nisan 2010
  15. sunset

sunset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım komşuna söyle çünkü dipler çabuk açılyor

16. 28 Nisan 2010
  17. anten

anten Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim saçımı eşim boyuyor:jeyyar:

18. 28 Nisan 2010
  19. ugurunannesi

ugurunannesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    banada kuaför tam tersini söyledi. açarkende önce dipler boyanacak, bekletilecek sonra altlar boyanacak diye. alt tarafta boya olduğundan üst üste sürüldükçe koyulaşır dedi.