Evde Kullanabileceğimiz Laser Cihazi Paylasim Alani

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve mert tarafından 2 Haziran 2007 başlatılmıştır.

2 Haziran 2007
    Konu Sahibi : mert
  1. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bu adreste böyle bir cihaz buldum.bu konu hakkında bilginiz var mı?acaba gerçek mi.eğer öyleyse bir seans fiyatına tüm tüylerimizden kendimiz kurtulabiliriz ....inşallah gerçektir...

2. 2 Haziran 2007
  3. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    adresi vermeyi unutmuşum.

4. 4 Haziran 2007
  5. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    eeee.bu konuda fikrini yazacak kimse yok mu?haDİ AMA...

6. 4 Haziran 2007
  7. mahmure87

mahmure87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim tercih edeceğim bir ürün değil. lazerin uzman doktor tarafından uygulanması gerekmiyor mu? bana "aldım evde lazer yaptım" saçma bir şey gibi geliyor. inandırıcı gelmedi bana.

8. 5 Haziran 2007
  9. NEFERTARi

NEFERTARi Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!! Pro Üye

Beğenildi:
    155
    Ödül Puanları:
    113
    BENCEDE MAHMURE HAKLI! BU MESELEYİ BURDA AÇAN KİŞİ SANIRIM PAZARLAMASINI YAPIYORDU VE ÜÇ KURUŞ UĞRUNA İNSANLARIN SAĞLIĞIYLA OYNAMAK ONU KORKUTMUYORDU,BEN TAKİP EDİYORDUM İNSANLARA "KIZLAR BEN KULLANDIM ÇOK RAHAT EVİNİZDE KURTULUYORSUNUZ TÜYLERDEN" DİYE MASAL OKUYORDU...ALLAHTAN AÇTIĞI KONULAR KAPATILDI BİR BİR ...İNANMAYIN ARKADAŞLAR,400 MİLYONA EVDE LAZER YAPILABİLİYORSA GÜZELLİK MERKEZİ AÇANLAR APTAL MI MİLYARLAR ÖDESİNLER?BU ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİL,EVDE YAPILMADIĞI GİBİ HER SALONDA DA YAPILMAZ! İŞİNİ İYİ BİLEN İNSANLARA YAPTIRILMALI BENCEyasakkelime

10. 5 Haziran 2007
  11. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    haklısınız kızlar.bana da garip geldi.bu kadar basit bir şey olamaz yani...
    bakalım daha ne gibi şeyler duyacağız.

12. 5 Haziran 2007
  13. BenCano

BenCano ~HürGeneral~ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    teknoloji gelişiyo umarım bu yönde bi gelişme olur, bu ürün gelişen teknolojinin getirdiğimidir bilinmez tabiii....

14. 8 Haziran 2007
  15. NEFERTARi

NEFERTARi Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!! Pro Üye

Beğenildi:
    155
    Ödül Puanları:
    113
    BU KADAR ALINMANIZA GEREK YOKTU LALE HANIM...BEN HALA DOĞRU BİLDİĞİMİ SAVUNUYORUM VE BU KADAR ESTETİK VE LAZER MERKEZİ VARKEN EVLERDE LAZER YAPMANIN VE BUNUN İÇİN O KADAR PARA HARCAMANIN DOĞRU OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM...AYRICA KULLANDIĞINIZ "SİZLER BU KAFADA OLDUKÇA" TABİRİ HİÇ YAKIŞIK ALMADI ÇÜNKÜ "BU KAFA" TEMKİNLİ DAVRANIP SONRADAN SAĞLIĞINDAN OLMAK İSTEMEYENLERİN KAFASI!!!!BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ? HALA FİKRİMİN ARKASINDAYIM,BENDE LAZER YAPTIRIYORUM VE İŞİNİN EHLİ OLMALARINA RAĞMEN GÜZELLİK UZMANLARININ BİLE ANLIK HATALARININ LEKE,YANMA GİBİ CİDDİ PROBLEMLERE YOL AÇTIĞINI GÖRMÜŞ BİR İNSAN OLARAK HANGİ AKLA UYARAK EĞİTİMİNİ ALMADAN KENDİ KENDİMİZE LAZER YAPMAMIZ GEREKTİĞİNİ SAVUNUYORSUNUZ ANLAMIŞ DEĞİLİM???? KUSURA BAKMAYIN AMA BEN HALA İNSANLARIN TİCARİ EMELLER YÜZÜNDEN SAĞLIKLARINDAN,GÜZELLİKLERİNDEN VE PARALARINDAN OLMAMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM VE ELİMDEN NE GELİRSE YAPIP EN AZINDAN BU SİTEDEKİ ARKADAŞLARIMIN TEDBİRLİ OLMALARINI KATKIDA BULUNACAĞIM...BİLGİLERİNİZE!!!!!

16. 9 Haziran 2007
  17. zorluzorro

zorluzorro Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Epilayı geçen 4-5gün önce ısmarladım, kargoda gelmek üzere,bununla ilgi aya bir araştırma yaptım.. Araştırmalarım sonunda hiç bir sakıncası olmayan ve evde tüylerden tamamen kurtulmanın tek yolu olduğunu söyleyebilirim.. İster olumlu yorum yapın ister olumsuz yapın, kullanmak isteyen alır ve kullanır, istemeyen almaz ve kullanmaz bu bu kadar basittir:) TArtışmaya hiç gerek yok açıkçası.. :uhm:
    Elime ulaşır ulaşmaz kullanmaya başlayacağım ve sizleri gelişmelerden haberdar edicem.. En azından kullanıcı yorumuna göre hareket edersiniz..şutarafagitti
    Dışarda güzellik merkezlerine onca para veriyoruz iki parça tüyden kurtulalım diye,şimdi teknolojiyi göz ardı etmek pekte bizlere yakışmaz.. Kullanmadan da bu alet mükemmel diyemem,en kısa zamanda dönücem size... sevgilerle..:kahve:

18. 12 Haziran 2007
  19. KelebekGibi

KelebekGibi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Muhakkak evde yapilmasi icinde cikacaktir teknoloji gelisiyor! Neler cikiyor ki bu mu cikmaz!