evde ne giydiriosunuz?

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve xoxzlem_33 tarafından 28 Ekim 2008 başlatılmıştır.

28 Ekim 2008
    Konu Sahibi : xoxzlem_33
  1. xoxzlem_33

xoxzlem_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben evde ne giydiriceğime karar veremıorum.cıtcıtlı badı ustune tulum sora yelek gydrnce terlıo,yeleksızde burnu kolları buz gibi oluo ve hapşırıosenağlama zaten yeni iyileşti kuzum ya:çok üzgünüm:sızler ne yapıosunuz bıde eldıvensız elleride üşüo.ama herkes cıkarıo galıba...bnm bebiş 2 aylık yorumlarınızı beklıorum:asigim:

2. 28 Ekim 2008
  3. bahar_kadxixr

bahar_kadxixr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kısa çorap üstüne kilotlu çorap kısa kollu alttan çıtçıtlı badi birde alt üst takım ve uyanınca hemen yelek 3 aylık olduk ama ben hala eldiven takıyorum nekadar kesersem kesim tırnaklarını eli hep yüzünde çizip duruyor birde ayaklar ve eller hep soyuk

4. 28 Ekim 2008
  5. sule3852

sule3852 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım da iki aylık ve eldiven takıyorum hala.ben kısa kollu çıtçıtlı bady üstüne uzun kollu bluz altına ayaklı pantolun ve çorap en üste de ayaklı tulum giydiriyorum ve mutlaka da yelek.Biraz fazla ama bizim evimiz soğuk henüz kalorifer yanmadı.hasta olmasındansa üstü kat kat olsun daha iyi...

6. 28 Ekim 2008
  7. MATASOY

MATASOY Guest

öncelikle maaşallah. hepimizin bebişlerini ALLAH bağışlasın. bende atlet onun üstüne eğer kollu ise alttan çıtçıtlşı badi kollu değilse zıbın üstüne badi ve pijama alttanda kliotlu çorap bir çft çorap ve patikli pantolan eğer soba yanıyorsa ince battaniye üstüne yanmıyorsa kalın battaniye kalkınca sırtına yelek. Ama o kadar dikkat etmeme rağmen boğazınaki hırıltıyı atamadık doktora getdim. maaşallah sağlıklı diyor o önemli deiği çok ii diyor kafayı yiycem yani. hırıltıdan bunalınca problem yaşıyoruz inşallah geçer amin

8. 28 Ekim 2008
  9. derinerdem

derinerdem erdem 'in annesi derya Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım bizimde hırıltı sorunumuz vardı.önceki doktorumuz dikkat etmemiş yeni doktorumuz oğlumu kucaklar kucaklamaz farketti ve kontrol etti.soluk borusu tam sertleşmemiş dedi.önemli bi sorun değil zamanla düzelir dedi.sende bi sor istersen.bide hırıltının hafiflemesi için hergün özellikle uykudan uyanınca yüzüstü yatırıp belinden sırtına doğru yavaş yavaş vurun dedi.bi dene istersen belki faydası olur.

10. 28 Ekim 2008
  11. bartuarda

bartuarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm çocuklarınızı çok sıcağa alıştırmayın kat kat giydirmekde çok ii değil ben dr söylemişti uyguluyordum kendi giydiğinizin 1 kat fazlasını giydirin diyordu.

12. 28 Ekim 2008
  13. EU3

EU3 Guest

mrh arkadaşlar benim kızım 2 aylık ben kolsuz çıtçıtlı tulum üstüne uzun kollu buluz ve yelek altına uzun çorabı ve ayaklı tulum giydiriyorum ellerine ise eldivenini hala takıyorum takmazsak hemen buz gibi oluyo.eğer ev sıcaksı ince bir battaniye soğuk olduğunda ise kalın battaniyesini kapatıyorum

14. 28 Ekim 2008
  15. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende kızıma 2 kat kıyafet giydiriyorum.birde atlet ve yelek muhakkak giydiriyorum.matasoy arkadaşımında dediği gibi ne yaparsam yapıyım hırıltısı geçmedi bir türlü kızımın :KK43:(( ama önemli bişi olmadığını bildiğim için içim rahat.sadece emerken çok zorlanıyor buda canımı sıkıyor..:KK43:(

16. 28 Ekim 2008
  17. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bizim ev 22 derece. Uzun kollu çıtçıtlı badi, kilotlu çorabı ve üzerine bir kısa çorabı, hepsinin üstüne tulum ve hırka giydiriyorum. akşamları yatarken çoraplarını çıkarıyorum sadece tulumun ayaklığı koruyor sonra da uyku tulumuna sokup üzerine ince battaniye örtüyorum sıcacık oluyor kızım.

18. 28 Ekim 2008
  19. nil1299

nil1299 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende üstune 2 tane uzun kollu cıt cıtlı badi ustunede ayaklı tulum altınada kısa corap hava bıraz sogudugundada bazen külotlu corap gıydırıyorum evde 23 derece eldiven takmıyorum daha yelekde gıydırmeye baslamadım daha cok soguklar gorcez