Evde Nişan?

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsis' forumundadır ve ZSAEFMEAR tarafından 5 Eylül 2011 başlatılmıştır.

5 Eylül 2011
    Konu Sahibi : ZSAEFMEAR
  1. ZSAEFMEAR

ZSAEFMEAR ZsAeFmEaR <3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    Ben Nisanimin kücük bir Salonda olmasini istiyordum ama Annem ve Teyzem malesef tutdurmuslar evde olsun diye... :KK59: Yine kutsagimda kaldi..

Simdi sorum Evde nisanlananlara nasil gecti? Nerde yiyip nerde ictiniz? ne kadar aile arasi olsada ister istemez ev dolup tasiyor.. Onlarin gönlü kirilmasin benim hevesim kutsagimda kalsin diyorum artik ne yapim :KK59:

Simdiden cevaplariniz icin tsk ederim...
  2. 5 Eylül 2011
  3. angryangel

angryangel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evde nişan daha güzel olur daha samimi olur nasıl olsa sonra düğün yapacaksın aynı düğünü iki kere yapmanın anlamı var mı?
  4. 5 Eylül 2011
  5. nagish

nagish Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet ufak biyer tutulsa daha hoş olurdu ama evde nişanda güzel olabilir... böyle mutsuz olma ama, ne güzel nişanlanıyosun bakk, bizim de olsa da evde olsaaa.... mutluluklar dilerim canım:KK69:
  6. 5 Eylül 2011
  7. selin28

selin28 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    bencede kesinlikle evde nişan en iyisi
  8. 5 Eylül 2011
  9. Evrenim

Evrenim O'Benim Dünyam Pro Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    benim nisanimda evde olmustu, ve arkadasin dedigi gibi daha samimiydi ve guzeldi..

benim nisanim yaz ayinda oldugu icin, bahcede yemek kurulduk. ve cd guzel muziklerle caldi bizde hop hop oynadik:KK64::KK64:

bu senin gunun icini boyle bos seylerle uzme, en guzel gununu guzel yasa, ve mekan gercekten hic onemli degil. hem zaten dugununde salon tutulur, o heyecanida ozaman yasarsin:KK34:
  10. 5 Eylül 2011
  11. selin28

selin28 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    benım ablamınkıde bahcede olmustu cok guzelolmustu
  12. 5 Eylül 2011
  13. ZSAEFMEAR

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    @angryangel

Öyle diyorsunda ne bilim ya saydik 30-35 kisi gelcek evimiz de üc odali millet yatak odalarinda mi oturcak :)

@nagish

Bu gidisle evde olcak allah sanada nasip eder insallah ister istemez üzülüyor insan tabiki o gün gelince heycandan hersey unuturum galiba.. :)
  14. 5 Eylül 2011
  15. ZSAEFMEAR

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At

Demin albümüne baktim allah mutlulugunu daim etsin :KK34:

Iste almanyanin havasina güven olmuyor bizimde bahce varda malesef bu ay tam yagmurlarin basladigi ay iste...

Neyse herseyin hayirlisi olsun ne diym...
  16. 5 Eylül 2011
  17. esocangeldiii

esocangeldiii Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Benimde evde oldu , yengemle annem çeşit çeşit şeyler yaptılar, kanepe , tatlı toplar vs.börekler falan dışardan alındı, öncesinde mısır çarşısına gittiler plastik tabak catal ,kanepe ve minik tatlılar için renkli kürdanlar falan alındı, müzik işini CD ile arkadaşlar ve kardeşim ayarladı bilgisayardan hallettik onu da evet biraz kalabalık oldu ama bence gayet güzel ve samimi oldu.Zaten evin büyükleri annen, teyzen vs işlerini bilirler.Takma kafana canım bunları, önemli olan mutlu olmak,kimse kusura bakmaz zaten bir süre sonra kimse ayrıntıları hatırlamıyor:))
    Mutluluklar...
  18. 5 Eylül 2011
  19. Evrenim

Evrenim O'Benim Dünyam Pro Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    bozver birak o gun heryer kirlensin, nisandan sonra bi guzel temizlersin:KK61::KK61:

ve tsk ederim :KK61::KK61: