evde nişan için elbise

Konusu 'Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri' forumundadır ve lovable tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

10 Mart 2009
    Konu Sahibi : lovable
  1. lovable

lovable Guest

kızlar haziranda nişanım var ama evde yakın akrabalar arasında olucak sizce ne giymeliyim?
    öyle takım pantalon ceket falan giymek istemiyorum cici bici bi elbise istiyorum ama abartısız evde olacağı için vede dekoltesiz istiyorum.
    yardımcı olursanız çok makbule geçer valla.bide abiye giysem çok mu abartı olur sizce:)
    ufff ne zormuş bu işler:):tomato:

2. 10 Mart 2009
  3. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benimde aynı tarihlerde evde aile arasında olacak nişanım. ben şimdiden buldum elbisemi. mor uzun abartısız bi abiye elbise giyicem. ev için değil fotoğraf için şık olmak istiyom yani:)))) ilerde bakınca amanda ne güzelmişim derim:))))

4. 10 Mart 2009
  5. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım bence nişanında abiye giymelisin....
    o gün özel olmalı dimi...

6. 10 Mart 2009
  7. lovable

lovable Guest

evet özel bişeyler olsun istiyorum ama ne biliyim eve ağır kaçar gibi gelmişti teşekkür ederim gönül yarası.tmyy sana da teşekkürler fotoğraf yönünden düşünmemiştim ben hiç:) bide dekoltesiz bulamıyorum malesef artık bolero cepken falan olur heralde. ya şimdiden sardı telaşı timmy allah tamamına erdirsn canm şimdiden

8. 10 Mart 2009
  9. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkür ederim tatlım. biz sözlüyüz askerlik yüzünden nişanı erteledik. ama tabi günler yaklaştıkça tatlı bir heyecan oluyo.:asigim:
    sizinkinide Allah tamamına erdirsin.
    bakayım güzel modeller bulursam buraya eklerim. sanada fikir olur.
    kabarık aşırı taşlı falan bişey ev için abartılı olur ama sade şık bi abiyenin bi zararı yokturhihoyyyt

10. 10 Mart 2009
  11. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
  12. 10 Mart 2009
  13. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    [​IMG][​IMG]
    http://4.bp.kadinlarkulubu.com/_PFZIofZ2iLE/SFWSOOooyDI/AAAAAAAADsE/rJu1XZ90fa0/s320/gece-elbisesi-20.jpg[​IMG]

bunlar açık ama boleroyla kamufle edilebilir.

14. 11 Mart 2009
  15. liness

liness Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim heran nişanım olabilir ya aynen bende şık ama dekoltesiz bişi istiyorum ne açık ne çok kapalı offfff bulamıyorum diktirsem model nerde ay nişan olanlar resimlerini koysalarya fikir olsun :)

16. 11 Mart 2009
  17. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    la kız kapalı olsun dıo bizim zillilerın koyduğu resimlere bak alam yaaaaaa:roflol::roflol::roflol:bu kk daki kızlar çok zillliii çokkkkkkkkkkk

18. 11 Mart 2009
  19. mafe

mafe ŞÜKÜRLERolsunRABBİM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar bu benim nişan kıyafetim.Evde yaptık nişanı abiye giymek istiyordum fakat dekoltesiz,sade,şık bir şeyler olsun istedim sonunda bunu buldum.Çok da severek giydim herkes beğendi:eek: Üstümde pul işlemeli bolero var fotoda pek belli değil ama hem kıyafete ışıltı kattı hem de dekolteyi kapattıa.s.Boleroyla elbise aynı markanın elbisenin göğüs kısmında boleronun şifonundan büzgü büzgü dikerek kabartma yapmışlar ve iki parça tül uzanıyor etek ucuna kadar ön kısımda.Kıyafet siyah bir de fotoyu kesip eklediğim için kalitesi düşüyor pek seçilmiyor ayrıntılar,ben anlatmaya çalıştım işte umarım yardımım dokunur.

Son düzenleme: 17 Mart 2009