Evde özel ders vermek?

Konusu 'Eğitime Dair (Eğitim Şart !)' forumundadır ve littlewise tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : littlewise
  1. littlewise

littlewise Guest

arkadaslar, bazen duyuyorum okuldakilerden özel ders vermeye evlere gidiyolarmış nasıl bulunur gidirlir bilgi verirmisiniz, siz de yapıyorsanız nasıl basladınız?
    ben de en azından bilgimi paylaşarak haftalık harclığımı cıkarmak istiyrum. ingilizcem ve bilgisayarım baya iyi ama nasıl bulunur ki? tanıdık aracılığıyla mı olur anca? yoksa kendim mi öğrenci bulmalıyım?

2. 13 Mart 2009
  3. melishhe

melishhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sitelere egitimle ilgili bolumlere mesaj bırak. fiyat verdigin ders, deneyim,referans bırak fln. ben oyle yapmıstım. yada oturdun cevrede okul fln varsa bilgisayardan yaz ilan gibi cıakr ogrencilere , apartmanlara fln bırak oyle yapan kişiler de var. genelde internet yoluyla veliler arıyor. bnm bir kaç ogrencim var o sekilde edindigim.

4. 13 Mart 2009
  5. asumansu

asumansu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar tarih öğretmeniyim . ücretli öğretmenlik yapıyorum . malum kriz var .evımde özel ders vermek ıstıyorum uygun fiyata . istanbul pendıkte oturuyorum . güzelyalı pendık tuzla cıvarında işe ıhtıyacım var .

6. 17 Nisan 2009
  7. deniz_al

deniz_al Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar

Benim eşimde MATEMATİK - GEOMETRİ dersleri için özel ders veriyor.

ÖSS, SBS ve OKULA YARDIMCI (ilköğretim lise) ayrıca Fizik, Kimya Fen Bilgisi derslerine yardımcı oluyor.

İSTANBUL da Bahçelievler, Merter, Bakırköy ve civarında evinizde veya evimizde ders verebilir.

İlgilenenler irtibata geçebilir.

Tşk.ler

8. 29 Mayıs 2009
  9. dirim

dirim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    63
    canım bende özel ders çok verdim,
    ama kendi evimde komşulardan başlayabilirsin,özel ders veriyorum,öğrencilerim felan var deyip kulaklarına çıtlatabilirsin,kendi çocukları olmasa bile çevresinde özel ders almak isteyen öğrenciler olabilir.

10. 10 Nisan 2010
  11. sweet_angel90

sweet_angel90 Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba ben de gazi üniversitesinde öğrenciyim ayrıca dershanede stajer öğretmenim matematiğim baya kuvvetli ilköğretimdeki arkadaşlara türkçe matematik konusunda baya yardımım olur temelinden alarak mantığıyla anlatabilirim.ayrıca lisedeki arkadaşlara ygs matematik,coğrafya,türkçe dersi verebilirim ankaradayım ders saatni 25 tl ye veriyorum. kaynak konusundada yardımım olur düşünen arkadaşlarım varsa bana özel pm atsınlar detayını konuşabiliriz..

12. 18 Ekim 2010
  13. tourmaline

tourmaline Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba, ben de özel ders vermeyi istiyorum..

özel ders sırasında öğrencinin velisi de eve gelip dersi izliyor mu ? nasıl oluyor ?
    ben eve gitmeyi istemiyorum..

14. 11 Aralık 2010
  15. cemreeylul

cemreeylul j'attends avec patience. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay tourmaline'cim olur mu öyle şey?
    ben ingiltereden geldiğimden beri ders veriyorum ingilizce ve fransızca kendim gidiyorum coguna ama bazıları geliyo evi müsait olmayanlar
    hiç bi zaman bi anne baba böyle müdahale etmedi

16. 12 Aralık 2010
  17. laylaylom20

laylaylom20 Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    yüksek lisans öğrencisiyim. ilköğretim öğrencilerine sbsye hazırlık veya okula yardımcı matematik , türkçe, fen ve teknoloji dersleri veriyorum.
    ilgilenenler irtibata geçebilir.

18. 2 Ekim 2011
  19. umut_sevgim

umut_sevgim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bende evde özel ders verebılırım 4 yıllık sınıf ogrt yaptım ankarada sıncanda oturuyorum ılgılenlere özel msj ırtıbata gecılr....

Son düzenleme: 2 Ekim 2011