Evde Saclarıma Dogal Dalga Nasıl Verebılırım ??

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve DNMS79 tarafından 5 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : DNMS79
  1. DNMS79

DNMS79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saclarım duz evde saclarıma kendım dogal dalgalar vermek ıstıyorum ama nasıl hangı sac sekıllendırıcı makıneyı onerırsınız fazla jole ve bıryantın hos durmuyor.dogal havalı dalgalar nasıl yaparım

2. 5 Temmuz 2007
  3. SARI KIZ

SARI KIZ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım makine kullanmamanı öneririm.Yakıyor saçları. En iyisi bigudi. Bir sürü boyları var bence onları dene. Jöle ve biryantinede gerek yok.

4. 25 Temmuz 2007
  5. EU1

EU1 Guest

bigudide saçları kırıyor gazete kağılarını uzun uzun kes biraz katla ve saçını istediğin kalınlıkta sar düğüm at kağıtlara bigudilerden çok farklı dalga veriyor eğer ince sararsan su dalgası oluyor

6. 3 Ağustos 2007
  7. penbeli

penbeli Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence duştan sonra saçlarını hafif nemliyken tamamına durulanmayan ve saça zarar vermeyen saç kremlerinden al ve sür saçıını taa tepene güzelce topuz şeklinde çok sıkmadan topla yarım saat sonra sal hem kurumuş olack hemde doğal duracak... ben öyle yapıyorum şahsen:D

8. 8 Ağustos 2007
  9. ESRANIL

ESRANIL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gazeteli tarif ilginç geldi bana bi deniyim ben bugün bakalım nası olcak

10. 8 Ağustos 2007
  11. cmcmcns

cmcmcns _CanCu (: _ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anneme okuttum hemen yarın denicez bizde teşekkürler ya güzel oldujeyyarsırnaşık şey

12. 10 Ağustos 2007
  13. file_maker

file_maker Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kızlar bide parmakla sarıp pensle tutturuyosunuz su dalgası oluyo ve görüntüde maşayla yapılmış gibi bi izlenim var ama maşa gibi saçlarıda yıpratmıyo hemde çok pratik sadece istediğiniz kalınlıkta saçlarınızı parça parça alıp çok az jöle sürüp işaret parmağınıza sarıyosunuz ve pensle tutturoyosunuz fön makinesiyle yada doğal yolla biraz bekletip jöleyi kuruttuktan sonra açın saçlarınızı gördüğünüz manzara sizi çok şaşırtacak:))

14. 11 Ağustos 2007
  15. rozita

rozita Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımmma.shiç duymamıştım. Denemek istiorum.saol canım a.s.

16. 12 Ağustos 2007
  17. S_KAYATEPE

S_KAYATEPE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gazete Kağidini Bende Denmiştim Güzel Oluyor Ama Uğraşiyosun Onun Yerinde Küçük Bez Parçalari Da Kullanabilirsin :)

18. 12 Ağustos 2007
  19. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence bunun en kolay yolu...duştan çıktıktan sonra saçlarını kurutmadan ıslak haliyle sıkıca ör..ve kuruyana kadar bekle..sonra da çöz...