evde sarı saç boyayabilirmiyim

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve yagmur26 tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

15 Eylül 2008
    Konu Sahibi : yagmur26
  1. yagmur26

yagmur26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saçlarım şuan röfleli bu kez değişiklik yapmak küllü sarıya boyamak istiyorum saçlarımı küçük bebeğim var evde kız kardeşime boyatmayı düşünüyorum koleston küllü sarı rengi alıp da ama tereddütlerim var hiç kendim boyamadım ne kadar beklemeliyim ve sarı saç evde boyamak doğrumu kendi evde boya yapanlar bilgi verebilirmi

2. 15 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

guzelm ben evde boyuorum saçlarımı tam olarak saçlarının rengı nedıır
    ve tam olarak ne renge boyamak ıstıorsunz?
    foto koyarsanız sevınırm

4. 15 Eylül 2008
  5. @rxuxya@

@rxuxya@ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hep kendim boyuyorum evde hatta eşim boyuyor.bende koleston küllü sarı 12/1 kullanıyordum.1 yıldır loreal exellance 03 no kullanıyorum.daha memnunum.

6. 15 Eylül 2008
  7. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaydirigubbakcemile yakaladım seni.. yine sarı sac yine adreas... ahh aklından gecenleri tavsiye etme olurmu adreas ve lütfen sende yapma güzelim saclarına...kaydirigubbakcemile3 mahvolmasın sacların daha

arkadasım sizin sorunuza gelicede : evde sarı sac yapmak sarının tonlarını boyamak biraz tehlikelidir bana göre... röfleliymiş zaten saclarınız tek renk boya süreceksiniz üzerine belki olumsuz bi sonuc alabilirsiniz.tutabilirde belli olmaz ama . yine arkadaslar yardımcı olurlarda söylemek istedim sadece:1hug:

8. 15 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

sadece yardımcı olcaktım neden öle diosunkı hem ben saçlarımı kuaförde yptırdım ayrıca kendım ettım kendm buldum. böle olcaını da bılıodum...

10. 15 Eylül 2008
  11. yagmur26

yagmur26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saçlarım şuan kumral üzeri platin sarı röfleli

12. 16 Eylül 2008
  13. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım saçın açık kumralsa koleston 12.1 i tavsıye ederım ama koyu kumralsa saçın turuncumsu olabılır ve rofleli yerlerin yanabılır dayanıksız sa ben çok çalıştım kolestn 12.1 ile eğer kendi saçının bı fotosunu koyarsan sana sonucu yazabılırım tahmınen

14. 15 Şubat 2009
  15. lirada

lirada Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde saçım röfleli ama benim dip boyam geldi ben de gittim koleston 8.1 küllü kumrala boyadım.biraz kızılımsılık oldu. ama sonradan aktığında kahveremsi bi renk aldı sanki, daha sonra ikinci kez vital küllü sarıya boyadım.sonuç daha berbat oldu daha kızılımsı oldu.ben şimdi ne yapayım bu kızılımsılık bakırlık nasıl gider nasıl açılır.herkes loreal 03 çok iyi açıyor diyorlar yada açık küllü sarı 12.1 loreale boyasam nasıl olur en iyi röflemin uçlarına yakın bir renge nasıl ulaşırım.bilen deneyen biri varsa lütfen yazssın. ACİL YAAAAAAAAAAAAÇok üzgünüm çoook

16. 25 Nisan 2009
  17. Mnrerc&

Mnrerc& Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım uzun zamandır girmiyordum yinede cevap yazayım dedim.o kızıllık açık renklerle gitmez banada olmuştu karamel yada koyu kahve anca kapatır ama kızılımsılık yine diplerde kalıyor malesef.mirmirmirmir

18. 7 Haziran 2009
  19. SHADOWGXIXRL

SHADOWGXIXRL &#9829;&#9829; <º))))>< &#9829;&#9829; Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bende küllü sarı yapmak istiyorum koleston mu yoksa loreal excellence mı kullanayım koleston rengi tutuyor ama saçı yıpratıyor :bbo:
    loreal excellence nasıl kullananlar fikir versin lütfen:Saruboceq: