evde sarı saç***(yardım)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve aphosis tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : aphosis
  1. aphosis

aphosis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    --------------------------------------------------------------------------------
    benim saçlarım kumraldı ben aralara sarılar attırdım. kuaför dip rengimi kırdı ve cila attı. fakat ben saçlarımın hepsini sarı yapmak istiyorum. ve kuaföre gitmekten sıkıldım. evde hangi renkle boyayabilirim? turuncumsu bir renk çıkmadan? full sarı

2. 26 Mayıs 2009
  3. fbetuly

fbetuly kızlarım için.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba,benim bildiğim kadarıyla evde kendimiz güzel bi sarı elde edemeyiz,oksidanla saçın rengini tamamen açıp üstüne boyamak gerekiyo,buda biraz riskli oksidan kullanırken saçı yakma riski var.bence kuaföre git derim sonradan pişman olmak yerine biraz sıkılman daha mantıklı:)güzel günler

4. 26 Mayıs 2009
  5. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım forumda küllümango diye bi üye var, bu işin duayeni odur burda. Küllümangoyu bul, ona sor, hangi marka hangi ton o yardımcı olur. Özelden mesaj at ki mesajın onca mesaj arasında kaybolup gitmesin, çekinme bire bir ilgileniyo bu arkadaş sorularla.

6. 27 Mayıs 2009
  7. Duygu_Oner

Duygu_Oner http://www.o-bebek.com ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    benim de saçlarım açık küllü kumraldır, ben de aynı şekilde kuaförde açtırdım saçlarımın rengini.. sonra da loreal excellence 10.0 ile boyadım bir süre, çok açık sarı olmasın azcık daha koyu olsun istediğimde ise 9.0'a boyadım gene loreal excellence, ikisi de saçları kesinlikle yıpratmadan ve turunculaştırmadan açıyordu - en azından benimkileri hiç turunculaştırmadı.

8. 30 Mayıs 2009
  9. aphosis

aphosis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana küllümango çok çok açık küllü sarı al dedi fakat küllü sarı yeşil yapıyor bildiğim kadarıyla. peki duygu_01 sen 10.0la boyadıqında dipler filan sarı oldumu? yani qüzel bi sarımıydı?

10. 30 Mayıs 2009
  11. bebishim

bebishim kk'nın pamuğu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    ben kuafore gıt derım cunku en azından sonuc surprız olmaz

12. 30 Mayıs 2009
  13. sabine

sabine Gönlümün canımın İstanbul köşesi <3 Üye

Beğenildi:
    435
    Ödül Puanları:
    93
    valla ben daha bugun o kötü tecrübeyi yasadim,bende evde kendim sac rengimi acmak istedim,saclarim koyu kahveye boyaliydi alttada roflelerim vardi,palettenin 4 6 sini aldim denedim sonuc facia,turuncu oldu ayni havuc gibi,sonra burda bi arkadas turuncu olmasina ragmen ben boyadim sonuc iyi demis,ben de denedim ustune boya kesinlikle tutmadi turuncu olarak kaldi,he dipteki kendi rengim degisti ama boyali yerler rengarenk oldu, suan saclarim kazik gibi zeytiinyagi falan surdum biraz yumusatmak icin ,kimseye evde acma olayini tavsiye etmiyorum berbat ediyyooooooooooo

14. 30 Mayıs 2009
  15. Duygu_Oner

Duygu_Oner http://www.o-bebek.com ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    benim dipler sapsarı oldu tatlım, ancak dediğim gibi benim saç rengim zaten açık kumral, turunculaştırmadı da, senin de çok koyu renk değilse saçların olacaktır bence.. :1hug:

16. 31 Mayıs 2009
  17. aphosis

aphosis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya korkuyorum ewde yapmaya ama denicem ynede. teşekkürler :)

18. 31 Mayıs 2009
  19. bebishim

bebishim kk'nın pamuğu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    arkadasım lutfen evde yapma bak ben sacımı evde kendım boyadım sonuc husran oldu.