Evde Sir Ağda Yapan Var mı?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve on_line tarafından 14 Nisan 2008 başlatılmıştır.

14 Nisan 2008
    Konu Sahibi : on_line
  1. on_line

on_line Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar,
    evde sir ağda uygulayan var mı? bilgi verebilir mi? malzemeler nerden temin ediliyor, hangi marka iyi bunun gibi çeşitli bilgileri paylaşabilir mi?
    teşekkürler..

2. 15 Nisan 2008
  3. Humanist

Humanist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    beeeeen.ilk yaptığımda bin pişman oldum buna nerden bulaştım diye.ama tüylerimi gözle görülür biçimde azaltınca vazgeçemiyorum.eczanelerde satılır genellikle.sir ağda yağını unutma ama.ben karışık markalar kullanıyorum.bence sir de fark olmaz.tüylerimde bayağı azalma oldu yani.roll on şeklindekiler ya da spatulayla sürülenlerden hep alırım.umarım yardımcı olabilmişimdir...

4. 15 Nisan 2008
  5. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    ben kullanıyorum canım hani şu ağzı rollon olan tüplerden
    çünkü onların kullanımı daha temiz akma bulaşma yok
    ısıtıyorum tüpü bacaklarıma ya da koltuk altıma sürüyorum
    sonra bezi üstüne yapıştırıp tüylerin ters yönünde çekiyorum
    kalanları da ağda yağı ya da bebe yağıyla temizliyorum

bıyıklarıma da spatulayla sürülenleri kullanıyorum

6. 28 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

kizlar emla kreminide bir deneyin sir agda gercekten can yakici ama agdanin tuyleri azaltma özelligi var yerimseniben

8. 14 Mayıs 2008
  9. jasminn_23

jasminn_23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar evde kullanım için kuaför malzemeleri satan yerlerde sir ağda makinaları satılıyo rulo makinesi tıpkı kuaförlerdeki gibi bundan kullanan varmı ben kuaföre yaptırıyorum normalde ama bu makineden almayı düşünüyorum hemde makinanın fiyatı çok ucuz bundan kullanan varmı bilgi verirse çok memnun olurum

10. 14 Mayıs 2008
  11. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben o makineden almıştım aynen dediğiniz yerden kuaför malzemeleri satan bi yerden,ama hiç kullanamadım bezi yapıştırınca ağdayı çekmedi bez 2 ye ayrıldı sire yapıştı tırnaklarımla kazıdım valla bacaklarım mosmor oldu iğrençti,kullanmayı bilmeyenler o makinelrden almasın bence,ben beceremedim her yerim mahvoldu ve gittim makineyi verip yerine alışveriş yaptım,kuaföre sordum herkes yapamaz yaa basit gibi görünüyo ama bilmeyen yapamaz damar çatlaması oluşur sora deri altında dedi,zten bacağım mosmor olmuştu ben de bi daha töbe ettim,epilatör kullanıyorum ben gayet de memnunum

12. 14 Mayıs 2008
  13. jasminn_23

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hımm anladım ama ben fazla tüylü olduğum için mecburen sir ağda yaptırıyorum her ayda ağdaya o kadar para vermeye acıyorum açıkçası bu makina bir aylık ağda param bilmiyorum ya yorum için teşekkürler başka bilgisi olan varmı arkadaşlar

14. 15 Mayıs 2008
  15. dekupaj

dekupaj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben yeni aldım sir ağda ısıtma makinalrından..daha önce kartuşu suda ısıtıp sadece bacaklarıma kullanıyordum.Dar uçlu kartuş aldım ve makinayı ilk defa kullandım.

Koltuklatında zor kartuş kullanımı..Rahat süremiyorsun kıvrımlardan dolayı..Birde tüylerin yönü farklı olduğu için bir kerede alamıyor. Aynı yere de iki kere sir ağda sürünce çok fazla tahriş ediyor..

Ama bacaklarda roll-on kartuşlar gayet başarılı bence..

iyi akşamlar

16. 16 Mayıs 2008
  17. jasminn_23

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim makinam bu resmini çekip buraya koydum ben kullandım ve çok memnun kaldım kuaför malzemeleri satan bir yerden aldım 45 ytl ye hemde bu şekilde set olarak bu ağdaların pudralı olanlarından kullanırsak tahriş etmezmiş bu resimde pembe renkli olan ağda mesela pudralı ve genital bölgeyle koltukaltları gibi hassas bölgeler için ve bunun roll on başlığı küçük farkettiyseniz benim aldığım yerde bu ağdalar tek olarak üç ytl ye satılıyo her ay kuaförlere 40 milyon vermektense yani çok ucuz bence hemde kullanımı rahat ve temiz

18. 17 Mayıs 2008
  19. dekupaj

dekupaj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam jasmin..
    Bende o pembe ppudralı dar başlıklıdan aldım ancak koltukaltında rahat edemedim..Bacak kadar sert bastırılamadığı için roll on rhat dönmüyor.Böylece de ağdayı da az sürüyor.
    Sen kullandın mı memnun musun?