Evde yapılacak diyete yardımcı hareketler!

Konusu 'Egzersizler' forumundadır ve EU1 tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ii günlerrr..ben yeni üyeyim önce herkese merhabalar .ama uzun zamandır takip eden bri olarak bende bi blgimi paylaşmak istedim.sadece diyetle olmadını özleikle benim gibi basen bölegesinde sorunu olanlar için bi tanıdımıza doktor tavsiyesi vardı hareket olarak.şimdi anlatabildim kadar anlatmaya çalışıcamm..soğuk kış günlerinde yürüyüş yapamayan dışarı çıkmayı sevmiyenler için özelliklede..
    elinizle kapıdan destek alıyorsunuz
    bi bacagınızı öne arkaya salıcaksınız rahat bırakıp 15 kere
    sonra aynı bacagınızı dizinizden büküp karnınızA DORU ÇEKEREK O çiziyorsunuz 15 kere
    yine aynı bacakla ve dizinizden büküp bi karnınıza doğru bi dışarı doğru açıyorsunuz yere degmeden havada yine 15 kere
    aynı bacagı yine makas hareketi yaparak 15 kere son veriosunuz diğer bacaga geçiosunuz
    bunları sabah öğle akşam 15 kere yapıorsunuz ben hala denemedim.ama diyete başlıcam ve yapıcam
    o kişi baya faydasını görmüştü umarım bizde görürüz...:)

2. 20 Şubat 2009
  3. asrai

asrai Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay inşallah canım ya bende deniycem bunu yürüyüş yapıyorum ama dediğin gibi kış zamanında çıkılamıyor

4. 22 Şubat 2009
  5. EU1

EU1 Guest

bencede dene ben dün yaptım yan taraflarım acayip acıo:KK43:sabretcez artıkkk

6. 24 Nisan 2009
  7. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bi denerim bende..herşeyi her hareketi deniyorum zaten:))

8. 24 Nisan 2009
  9. History

History Guest

Belinizi inceltmek ıstıyorsanız evde yababılcenız en kolay hareket hulohop (çember, halka ) çevirmekdir arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum. faydasını göreceğinizden eminim.

10. 2 Haziran 2009
  11. Mermaid26

Mermaid26 evrekkaaaa Üye

Beğenildi:
    350
    Ödül Puanları:
    188
    denemeye deger ..

12. 2 Haziran 2009
  13. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Diyet yapan arkdaslara tavsıyem yedıklerını yazsınlar listelesinler kesınlıkle faydası oluyorr =))

14. 4 Haziran 2009
  15. obilen

obilen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba, bu bacak hareketlerini mutlaka deniycem ama benim asıl sıkıntım karın bölgesinde eritemiyorum bi türlü. mekik yapıyorum. sırtüstü yatarken bacaklarımı ileri-geri hareket ettiriyorum v.b... ama sizin bildiğiniz etikili bişeyler varmıdır?
    cevap yazarsanız sevinirim.
    tşk.

16. 4 Haziran 2009
  17. obilen

obilen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba, bu bacak hareketlerini mutlaka deniycem ama benim asıl sıkıntım karın bölgesinde eritemiyorum bi türlü. mekik yapıyorum. sırtüstü yatarken bacaklarımı ileri-geri hareket ettiriyorum v.b... ama sizin bildiğiniz etikili bişeyler varmıdır?
    cevap yazarsanız sevinirim.
    tşk.