evde yapılan hamilelik testleri hk.

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve pxixrxixl tarafından 24 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : pxixrxixl
  1. pxixrxixl

pxixrxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize selam öncelikle bu mübarek aylarda bebek isteyen arkadaşlara allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin.

evde yapılan hamilelik testlerinde eğer iki çizgi görünürse pozitif tek çizgi görünürse negatif deniliyor peki ikinci çizginin hiç belirmemesi mi gerekiyor yani silik bir görünüm dahi olmamalımı? ağustos 22 hasta olmam gerekiyordu dün sabah test yaptım birinci çizgi çok net ama ikinci bir çizgi daha oluştu yalnız çok silik görünüyor şimdi benim kafam karıştı eğer bugünde olmazsam yarın kan testi yaptırayım diyorum. acaba bu normal mi testlerde ikinci çizgi bu şekilde negatif sonuçta oluşur mu?

2. 24 Ağustos 2008
  3. eftelya24

eftelya24 Sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ıkıncı cızgı cıkan arkadasların cogu hamıle cıktılar arkadasım bence hamılesın ılk tebrık eden ben olayım.

4. 24 Ağustos 2008
  5. eftelya24

eftelya24 Sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eksık yazmısım zaten testte yazıyor sılık cızgıde gebelık kabul edılır erken donemde bır gebelık oldugu ıcın sılık cıkar dıye.

6. 24 Ağustos 2008
  7. demet gamzem

demet gamzem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım seni korkutmak istemem ama 2 ay önce bendede öyle bitanesi silik çıktı kan testi yaptırdım dış gebelik olduğunu söyledi doktor.tabi herkesinki aynı çıkıcak diye birşey yok ama mutlaka bir kan testi yaptırmanı öneririm

8. 24 Ağustos 2008
  9. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    196
    Olma ihtimalin çok yüksek canım. Çok şahit olduk böyle şeylere. Ama bazen bu testler yanıltadabiliyor. Bence sen yarın sabah bir test daha yap. Üstünden iki gün geçtiği için koyuluğu fark edecektir. Çünkü hcg 2 günde 2 kat artıyor. Bu sebeple anlarsın değişikliği. Artma olduysa da gider kan verirsin hemen. İnşallah hamişsindir.

10. 24 Ağustos 2008
  11. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Kesinlikle Kan testi yaptırmalısın
    En sağlıklı cevabı alacaksındır canım..

12. 24 Ağustos 2008
  13. pxixrxixl

pxixrxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    of ya ne karmaşık işler ben şimdi neyim evet testin içinde yazıyormuş silik çizgi pozitif diye uğraşamayacağım bi daha idrar testiyle yarın sabah kan vereyim bari yaw ben planlamadığım için sapıttım kaldım

14. 25 Ağustos 2008
  15. sebnemgun

sebnemgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım canını sıkmak istemem ama 8 ay önce benimde adetim gecikti 15 gün test yaptım 2.çizgi silik çıktı hmen dr. gittim kan testi yaptırdım düşükle sonuçlanacak dedi ve o gece düştü.İNŞALLAH SENİN TAM TERSİDİR HAMİLESİNDİR VE GÜZEL BİR BEBEĞİN OLUR.