Evden kaçıyorum artık

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kesha tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : kesha
  1. kesha

kesha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ailemden nefret eder hala geldim artık.her sabah annemle babamın kavgasıyla uyanıp akşam yine onların kavgalarıyla ağlayarak uyuyorum.sürekli kavga ediyorlar.ettikleri kavganın sebebi ise kendi aileleri.yok onun annesi dolduruşa getirmiş falan filan.babam anneme en ağır hakareti etse bile annem kendini savunmıyor.sürekli başkaları yüzünden kavga.babam öğretmen annem ebe fakat ne zaman arkadaşlarla sinemaya gitmek için para istesem onu bile vermiyorlar onların yüzünden arkadaşlarımla dışarıda bulıuşmadığım için bir tane bile arkadaşım yok.çarşıya gezmeye çıksam verdikleri para 2 milyon yol parası.ne kendime ait bir odam ne bir çalışma masam var.ders notlarım liseye gitmeme rağmen hep 4-5.okulumu değiştirmek istedim onun için bile bana bişe deme annene de beni bu işe karıştırma babana sor o erkek dediler.ablamdan işitmediğim hakaret kalmadı ablamda 22 yaşında ne yapsam karışıyor örneğin ben bir sanatçının şarkısını dinliyorum hemen yok bu şarkıcı iğrenç falan diyor.hayatımda bir kere bile dizi izlemedim.ne izlesem ablam kızıyor bunu mu izlicen hepsi iğrenç oyuncular diyor.tabi kendisi eskiden oyuncu olmak istedi hiçbirşey yapamadıya ondan bu öfkesi.pazardan 2 milyonluk bir kıyafet alsam anında anneme kızıyor bana niye almadın diye.sürekli benimle dalga geçiyor geçen sene 20 kilo verdim hep kavga edince benle dalga geçerdi şişko erkekler şişko kız sevmez derdi yada bir film çıktığında bak buda senin gibi şişko derdi.ben dansçıyım ve dansçı olmak istiyorum ama ablam bunu öğrendiğime sen mi dansçı olcan diye güldü sonra yine hakaret yine hakaret.geçende bana gerizekalı dedi.odasından bile kovdu beni sanki ona meraklıymışım gibi.ben 17 yaşındayım ve ne desem ne yapsam çocuk işte diyor bana o kadar çok zoruma gidiyorki.hayallerimle herşeyimle dalga geçiyor hepsi.sürekli intihara kalkıştım ama sürekli hayallerimi düşünüp.ailem benim dansçı olacağıma inanmıyorlar gülüp alay ediyorlar sürekli.bugün yine o kadar çok kavga olduki evde ağlamaktan şişti gözlerim.derslerim çok iyi ama liseyi bırakıp 18ime gelince evden kaçma kararı aldım.dans yarışması oluyor her yıl o yarışmayı kazanıpta dansçı olucağıma eminim.o kadar ço sıkıldımki hergün ağlamaktan gözlerim şişti.stresten hiçbirşey yiyemeyerek 20 kilo verdim.ailemden bıktım artık dayanamıyorum artık benimle dalga geçilmesine ben kuzu değilim ve diğer kızlar gibi sürü psikolojisiyle hareket edip hakaretlere katlanamam.beni en çok üzendi kimse hayallerime inanmıyor vazgeçmek belli etmeden hakaret ediyorlar.ama hiçbir zaman vazgeçmicem bu hayalimden herkesin bir hayali vardır.yeter artık bıktım cehennem hayatımdan :a015:

2. 11 Ağustos 2010
  3. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Mutsuzlugundan dolayı mantıklı dusunemıyorsun canım..
    Dansı sevmen çok güzel fakat o biraz zor iş. Evet hiç bir sey imkansız degil. Madem lisedesin ve derslerin cok iyi , liseyi bitir üniversiteyi kazan ve kurtul ailenden..

Üniversitede meslek olarak edinebilecegin bir bölümü okurken aynı zamanda konservatuar sınavlarınada girebilrisin dans için.
    Fakat dans senin için ilk seçim olmasn.
    Hayatında mutlka olsun ama 2. planda..

Anlamıssındr canım..

4. 11 Ağustos 2010
  5. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    o ablana acilen bi koca bulun.

6. 11 Ağustos 2010
  7. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    ailen niye böyle üvey evlat muamelesi yapıyor anlamış değilim hiç sordunuzmu neden diye :teselli:

8. 11 Ağustos 2010
  9. kesha

kesha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

dedikleri teki şey biz senin iyiliği istiyoruz.ablamın dediği şeyde; aynı şeyleri bende yaşadım senden iyi biliyorum istediğin hiçbir şey olmaz uyan artık diyo.ben ne uyanmak nede iyiliğimi istemelerini istiyorum.ablama kalsa zaten 11de 17 yaşında çocuğun ayakta ne işi var uyumalı o 17 yaşındayken öyleymiş.ama neden ben ablamın 17 yaşındaki halini gece 3lere kadar okan bayülgen izleyen biri diye hatırlıyorum sempatiksalakcinni

¤ decemBer ¤ ablamla kimse evlenmez yemek yapmayı bırak ütü nasıl yapılır evi neyle silmeli onları bile bilmiyor.evlensede kurtulsam

10. 11 Ağustos 2010
  11. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    nasıl iyilikmiş bu böyle :umursamaz:kalsın iyilikleri falan sen derslerin iyiymiş üniversiteyi şehir dışında oku rahatlarsın sonra mezun olursun falan o zaman rahat olur.

12. 11 Ağustos 2010
  13. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Derslerine yoğunlaş,iyi bir üniversiteyi kazan; ama şehir dışında.

Part time bi işe girersin bi de. Kendi yağınla kavrulursun.

Ama tüm bu şartlarını oluşturmadan önce evden kaçmayı düşünme,olan sadece sana olur.

Beş parasız kalıverirsin sokakta.

14. 12 Ağustos 2010
  15. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    aileyi terapiye yollamak lazım yada senin ailene hissettiklerini soylemen lazım baktın anlamıyolar biraz diren okulunu bitir bir ise gir ayrı eve cık

16. 12 Ağustos 2010
  17. mozarellaaa

mozarellaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    yaşadıkların zor...
    ama evden kaçmak bir çözüm değil
    kurtulmak istemeni anlıyorum
    derslerin iyiymiş bir üniversite kazanıp(uzakta) kurtulman en mantıklısı

18. 12 Ağustos 2010
  19. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    evden kacıcaksın da ne olucak arkadasım...sakın düşünme bile
    bak daha arkadaslarınla sinemaya gitmek için bile annenden babandan para istiyosun
    ne iş yapıcaksın neyle geciniceksin..
    sonra yazık değil mi senelerdir okuluna verdiğin emeğe...
    liseyi bitir ünv. yi kazan
    en azından ailenden uzakta kendi kararların amacların dogrultusunda haraket edebilirsin..dans etme yetengin olablir ama bu senin hayatını dans ederek kazanacagın anlmına gelmez ki canım..ünv. ye gittiginde okuldaki etkinliklere katılırsın..bende az cok seninle aynı seyleri hissettim zamanında..ha ben cok mu büyüğüm hayır ben de daha 20 yasındayım ama inanki o 2 sene bile insanın hayata bakışını cok değiştiriyor..o yuzden 18e gelince evden kacıcam gibi bi planı oluşturma kafanda güzelim bırak hayat devam etsin sen zaten kendine güveniyosan bi şekilde bi yolunu bulup istediğin hayatı sürersin tatlım ....:Saruboceq: