Eve alış-verişi kim yapar ?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve scorpi tarafından 19 Eylül 2007 başlatılmıştır.

19 Eylül 2007
    Konu Sahibi : scorpi
  1. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ozellikle evli bayanlar sorum sizlere... alis-verisi yani yicek icecek patates sogan kahvaltilik vs kim yapiyor bunlari ? sizmi? yoksa market size yakin olsa dahi siz deilde esinizmi yapar ?

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. 19 Eylül 2007
  3. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    market,pazar alışverişlerini ben yaparım.eşime bu görevi vermiyorum çünki alışveriş yapmaktan zevk alıyorum.

4. 19 Eylül 2007
  5. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmm bende hic sevmiyorum ya alis-verisi iskence gibi geliyor bazen bana... :KK43:( :))
    guleyimmi aglayayimmi bende sasirdim wala

6. 19 Eylül 2007
  7. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bazen ben kendim yaparım bazende eşim müsaitse beraber gideriz

8. 20 Eylül 2007
  9. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    wow sanslisin kiz jeyyar Allah bozmasin :nazar: bizde genelde beraber yapariz, diyorum listeyi versem kendin yapsan yok diyor ben sana para versem sen kendin yapsan diyor :Roflol::kızgın:

10. 20 Eylül 2007
  11. drama-drama

drama-drama Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben yaparım alış verişi zaten eşimin alış verişe pek vakti olmaz.bende alış-veriş konusunda hassasımdır her dediğim alınsın ve ne marka istiyorsam alınsın en tazesi seçilsin son kullanma tarihine bakılsın vs...istediğim için evimin alış verişini kendim yapmak daha çok içime siniyor.tabi eşimde yanımda olup poşetleri taşıyacaksa daha ne olsun:)))

12. 20 Eylül 2007
  13. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim esimde titiz davraniyor alis-veriste o yuzden yaninda olmayi gerek duymuyorum bazen. en iyi sebzeleri secer, kahvaltiliklarin kullanma tarihine bakar.. ya cocukla is-guc cok oluyor bazen hic cikamiyorum yanimizdada market var,esime sen yapiver diyorum yok o da illaki benim yapmami istiyor evin hanimi olarak.. haklida.. belliki alismam gerek bu alis-veris olayina,hic sevmiyorum alis-veris yapmayi market olaylarini...:bbo:

14. 20 Eylül 2007
  15. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Scorpi tatlım..Alışverişin her türlüsüne bayıldığım için genelde ben yaparım.Zaten bilirim ne eksik ne lazım.Gider gezeeeeeeer, alışverişimi de yapar gelirim. Tabi eşim de müsaitse o da gelir arada..öptüm canımm seni..

16. 20 Eylül 2007
  17. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    alışverişimi kendim yaparım çünkü bende alışveriş yapmaya bayılanlardanım saatlerce gezsem bıkmam valla heleki pazara gitmek ayrı bi zevk sabah erkenden herşeyin taptaze olduğu saatlerde gidip mis kokulu meyva sebzelerden almak çok güzel ama benim hemen hiç zamanım yok bunun için :KK43:

18. 20 Eylül 2007
  19. herzaman istisnasiz ben yaparim, kimse de tasimaz, kimse de biseye ihtiyacin var mi diye sormaz aksam, bekar olmak budur iste...