Eveeet Evlendiiikkk

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve EU2 tarafından 4 Nisan 2008 başlatılmıştır.

4 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Eminimki başlığı görünce bir çoğunuz şaşırdınız çünkü beni bekar bildiğiniz için.. Evet malesefki henüz evlenebilmiş değilim hala bekarım:asigim: neyse eğer kzıdırdıysam özür dilerim :1hug: gelelim benim sorumaa
    O gün geldi çatıtı herşey mükemmel sabah kalktınız kahvaltınızı yaptınız kuaföre gittiniz ordan fotoğraşfçıya gittiniz ordanda ya düğün salonuna yada nikah salonuna herşey mükemmel geçti ve artık gecenin sonuna gelindi son kez ailelerle fotolar çekildi ve işte artık arabaya binip salondan çıkıyosunuz peki ya sonrası?? işte en merak ettiğimde budur yani düğünden sonra ne olur ne yapılır kim gelir yanınızda sizi eve bırakmak için erkek ve kız tarafından ben bunu merak ediyorum... bana yaşadıklarınız anlatırmısınız eminimki benim gibi merak eden bekarlar ve düğününe çok az bi zaman kalmış çoğu kişi bunu merak ediyordur bizi bilgilendirirmisiniz?? ​

"Şimdiden o güzel yorumlarınız için vakit ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ediyorummm"a.s.

2. 4 Nisan 2008
  3. * KapRiS *

* KapRiS * Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Süper Konuu Tam merakk ettiğim Bölüm Tebrikler Merve Şeniz

4. 4 Nisan 2008
  5. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Merak ettin demekjeyyar

Gelin arabasına bindik, eve geldik, arabadan indik, hep birlikte yukarı çıktık, kayınvalidem, dayısı, yengesi, görümcem, birkaç kuzen.....Eşim beni kucağına alıp öyle girdi içeri, filmlerdeki gibi, (onlarda adet böyleymiş, beklemiyordum çok şaşırmıştım) herkes alkışladı, Allah mesut etsin dedi hepsi kapıda..Mersi dedik ve gittiler,içeri girmediler yani...

Sonra öyle işte..

6. 4 Nisan 2008
  7. barsed

barsed çocuktum hürdüm!!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    en heyecanlı yerde kesmişsin :icecream: :tomato: :roflol:

8. 4 Nisan 2008
  9. gamzezy

gamzezy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hakkaten en heyecanlı yerinde kesmişin ama ya olmas ki :KK70::dance::teytey::roflol::roflol:

10. 4 Nisan 2008
  11. EU2

EU2 Guest

YAHUUU O HEYECANLI YERLERİDE KESMETYÜN BACIM YAV NE YAPTINIZ NE ETTİNİZZ YANİ YANLIŞ ANLAMAYIN TABİKİ KESİLMESİ YERLERDE KESERSİNDE MESELA ŞÖLE SÖLİMM BEN İÇERİ GİRDİKTEN SONRA Bİ 5 DAKİKA UFUĞUMA (AŞKIMA) BAKARIM HERHALDE SONRA BANYOYA GİDERKAPIYI KİTLER GELİNLİĞİME ÇIKARIRIM :) SONRA ÇIKAR MUTFAĞA GİDER KOLA FALAN KOYAR SALONA GEÇERİM TOKALARIMI ÇIKARMAMDA YARDIMCI OLMASINI İSTERİM SONRADA TV AÇAR İZLERİM (BEN BİRAZ KORKAĞIMDIRDA)

BU ARADA KAPRİS RİCADERİM TATLIM MERAK ETTİKLERİMİZİ ÖĞRENELİM TECRÜBELİ VE KIDEMLİ ARKADAŞLARIMIZDAN İSTEDİM :)

12. 4 Nisan 2008
  13. * KapRiS *

* KapRiS * Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet deniz_güneşşş İsterizz İsterizz muhahah :roflol:

14. 4 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

sizi uyaniklar neyini merak ediyosunuz
    o gun gelince ogrenirsiniz
    herkesin adeti farklidir canim
    mesala bizde bi daire tutulmustu tr yedeev dosendi falan gelin almaya geldilerbenden topu topuna bir damla goz yasi akmistir
    oda adet yernini bulsun diye
    neyse herkes dagildi kaldik ailecek damadi alip goturduler ama nereye bilmiyorum
    sonra bana tlf geldi altin istediler vermedim alin sizin olsun dedim hehehe ne olsa gelecekti
    ve geldi kaynanam vermis altini arkadaslarina
    beni dualarla odaya koydularkiz evinden kimseyi istemedim kimsenin gelmesini
    en nefret ettigim seydir
    cook salakca bisey sonra mustakbel damat adayini dualarla koydular iceri sonrasi ozeeeeeelllllllllllllllllllll
    saka saka merak edenler varsa anlatabilirimmm

16. 4 Nisan 2008
  17. EU2

EU2 Guest

blackrose23 GÜZEL GELİN OLMUŞSUN CANIMMM KEŞKE TOKALARINI EŞİN ÇIKARSAYDII AYOL KUZENLERE NE :) :)

18. 4 Nisan 2008
  19. EU2

EU2 Guest

Ikisini Birden Canimmm :)))