Eveet işte o Gün Geldiii

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve EU2 tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

22 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Evet kızlar bir çoğumuz yaşadı bir çoğumuzsa yaşamak üzere az kaldı ( Benim gibi)
    Kızlar Eşleriniz sözlüleriniz nişanlılarınız kısacası sevdiğiniz adam sizi ailesiyle istemeye geldiği ilk güne geri dönelimmi?
    Ya ben hep diyorumki ben kapıyı açamam çıkamam karşılarına utanırım diyorum yani zile bastıklarında diyafondan kimo dediğimde benim yada biz dediklerinde işte bende kalp çarpıntıları başlar herşeyi birbirine karıştırırm yani kapıda anne baba abla enişte ve benmi beklicez?? kapıdamı öpücem ellerini oturdukları zamanmı?? yani benimki hem ailelerin tanışması hemde isteme olucak dolayısıyla bizden annem babam ablam eniştem dayılarım ve yengelerim olucak onunsa annesi babası 3 ablası enişteleri ve büyük dayısı gelebilir.. eminimki ben tek değilimdir bu heyecan konusunda benim gibi olan olucak olanda vardır?? ne dersiniz biraz rahatlatmak adına yada heyecanıma heyecan katmak adına bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?? her anlamda....
    Bu arada şöyle bişi var benim ufuğumda çok utangaç çok heyecanlı biridir inşallah ikimizde o akşam birimizden biri bayıılmaz kaydirigubbakcemile3:asigim:

bir de şöyle birşey var kızlar ufuğumda :) biri ona uzun uzuuun dikkatli baktığı zaman gülesi geliyor kıkır kıkır gülüyor çok eğlenceli geçeceği kesin o günün :) :)))

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Kasım 2008
  2. 22 Kasım 2008
  3. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ayni sorular benimde kafamda dolanip duruyor canim.. kafa kalmadi bende..

4. 22 Kasım 2008
  5. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    evet canım çok garip bir duygu cidden...ben önceden tanıştığım halde yinede heyecanlanmıştım.....dilersen hayatım ilk önce bir tanışma düzenleyin dışarıda bir yemek yada sen onlara bir ziyarette bulunabilirsin....biraz daha rahatlıyor insan o zaman.....

6. 22 Kasım 2008
  7. EU2

EU2 Guest

canım 5 yıl boyunca ailesi evine çok davet etti gerek oturmaya gerekse iftar yemeğine gerekse ablaları kendi evlerine davet etti fakat ben çekindim laf söz olur diye gitmedim.. ailesiyle ani tüm sülalesiyle halasının nikahında nikah salonunda teker teker tanıştım kaydirigubbakcemile3ben nedense herşey evimde ailemin gözünün önünde aynı heyecanda yaşansın istiyorum evin en küçü ve son kızıyım benden önce ablamı verdik 4 ay önce ve ben son tekne kazıntısıyım doğal olarakta üzerime çok düşerler işte bu yüzden herşey ailemin gözünün önünde yaşansın mutluluğumu heyecanımı gösrünler paylaşsınlar istiyorum:nazar:

8. 22 Kasım 2008
  9. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Bende çok heyecanlanmıştım bizde önce bir tanışma olmuştu daha sonra isteme ve söz oldu Allah yardım ediyor canım hiç sıkma kendini babanın yanında insan biraz tuhaf hissediyor tabi kendini ama çok değişik çok heyecanlı güzel birşey :1hug: Birde ben ceketlerini aldım astım oturdular ondan sonra ellerini öptüm a.s. Bak duygulandım birden sözüm aklıma geldi kaydirigubbakcemile3

10. 22 Kasım 2008
  11. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Bencede cnm ailenle sevdiklerinle paylaş doya doya yaşa o kadar çabuk geçiyor ki anlamıyosun bile :1hug:

12. 22 Kasım 2008
  13. EU3

EU3 Guest

ahh .. cnm benim şimdi sen böyle yazınca sene 1995 e döndüm ve seni çok iyi anlıyorum.
    aynı duygular içerisindeydim gerçi bizimkisi bide görücü usulüydü yani heyecan daha çoktu haliyle..
    bana etrafımdaki insanlar içerde beklememi söylemişti bencede doğrusu buydu herkes salona oturup yerleştikten sonra ben girdim.gerçi o andada tüm gözlerin sizin üzerinize dönmesi heyecanı hat safhaya çıkarıyor ama çok hoş bir duygu.büyükten başlayarak hoşgeldiniz demiştim sona damat adayını bırakarak :)
    hal hatır soramamıştım vallahi ben okadarda gücüm yoktu yani tek tek sorcak kadar..zaten büyükler konuşuyor genelde ve yaklaşık 10 dk. sonra mutfağa kalkıp kahve yapma işine girişmiştik bir akranımla sonrasıda zaten oluruna kalıyor. benim için çok güzel ve unutulmaz bir akşamdı ..
    Allah tamamına erdirsin cnm sizinkinide..

14. 22 Kasım 2008
  15. EU2

EU2 Guest

işte burası yaa iştee burasında ben titrerimmm ​

16. 22 Kasım 2008
  17. EU3

EU3 Guest

titremekle kalsa benim bide domates gibi olmak gibi bir yapım var :eek: ama eşim elma yanaklarıma vurulmuş yıllardır hep onu söyler kaydirigubbakcemile3

18. 22 Kasım 2008
  19. EU2

EU2 Guest

çok güzel yaaa elma yanaklı heeee süper yaaaa :))) peki güzelim kapı çaldığında kapıda karşılarkenki bölüme geçelim nedersin??