evegen göğüs büyütücü?!

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve seminay tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Eylül 2010
    Konu Sahibi : seminay
  1. seminay

seminay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bugün değişik bir olay yaşadım.forumdaki yorumları okuyup epilixir almaya karar verdim. sipariş vermek için tel açtım.beni çok ilgili biri karşıladı telefonda.hatta sohbet etmeye başladık. ürünün ne kadar etkili olduğundan o kadar güzel bahsetti ki ben de alakasız olacak ama bu kadar iyi bir firmasınız etkili ürünleriniz var.ben hatta ordan kese de almıştım memnunum.neyse dağıtmayayım.göğüs büyütücü niye çıkarmıyor firma acaba dedim. o da dedi ki sitede deniz hanım varmış hatta epilixir konusunu okurken onun adını da duymuştum maille görüşmüşler deniz hanımla .o bu konuda çok bilgilidir dedi.hatta kendisi ve yakın arkadaşları da bu konudan muzdaripmiş amerikadan bu şirkette amerikadaymış gerçekte hatta kurucusu türkmüş amerikaya gitmiş uzmanlık için orda kalmış.bu konularda çalışmalar yapıp ürünleri orda çıkarmış.neyse ürünü amerikadan arkadaşları için falan koliyle geitirtmişler.ve kullanmışlar.çok etkili dedi.tamamen bitkiselmiş.söylememe gerek yok heralde.şu an gittigidiyorda ve sahibindende var satışı fiyatıda çok uygun 24 lira nedersiniz bunazemuszemus

2. 1 Eylül 2010
  3. kitie

kitie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    ne kadar güvenilir ve doğru acaba? fiyatı çok uygunmuş

4. 2 Eylül 2010
  5. gerard

gerard Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    açıkçası bu kadr güzel bir ürünün bu kdr uygun bi fiyata sahip olması tartışılır :kahve:

6. 2 Eylül 2010
  7. seminay

seminay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de deniz hanıma mail attım bakalım ne cevap verecek

8. 2 Eylül 2010
  9. kitie

kitie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    ben de aynı fikirdeyim. keşke doğru söylüyor olsalar. o zaman bizi kimse tutamaz kaydirigubbakcemile3

10. 4 Aralık 2010
  11. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    Sitemizde bitkisel veya kimyasal medikal ürünlerle ilgili konu açılması yasaktır. Bu bölüm özellikle - başlıktan da anlaşılacağı gibi - sadece doğal göğüs büyütme yöntemleri ile ilgili konuları içerir. Bu nedenle konuyu kilitliyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.