evet bugün doğum günüm :) ama çok daha önemli birşeyi anladım

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve YaprakDxoxkxuxmxux tarafından 26 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : YaprakDxoxkxuxmxux
  1. YaprakDxoxkxuxmxux

YaprakDxoxkxuxmxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gece 00:00' dan itibaren başta aşkım olmak üzere telefonum hiç durmadı. hiç ummadığım insanlar bile kutladı. hayatımı şöyle bir gözden geçirdim gerçekten de çok şanslıyım.:asigim:

* 26/08/1985 kurban bayramının 1. günü dünyaya gelmişim :))))) o zamanlar ultrason yokmuş ve tamamen süprizmiş ama babam doğumdan 1 hafta önce bir rüya görmüş kızı oluyor ve ismini diğdem koyuyormuş ve özellikle '' ğ'' istiyormuş. sabah yataktan kalkmış ve benim kızım olacak ismini de koydum bile demiş. gerçekten de öyle oldu

* 14 torun içinde tek kız benim:lepi: o yüzden hep el üstünde tutuldum.evimize her gelen mutlaka bana bir hediye getirirdi. 14-15 yaşıma kadar kot pantolana para vermedim her hafta 1 tane getiriyordu eniştem. mont da aynı şekilde :)))))

* mükemel bir aileye sahibim. babam; benim herşeyim ilk aşkım, evine işine özellikle çocuklarına çok düşkün, cebinde 5 kuşuruşu olmasın yine bulur buluşturur eksiklerimizi tamamlar.

* annem; çok tartışırız ama asla kin tutmaz 5 dakika sonra mutlaka laf atar :)) biraz kokoşdur ve çok misafir sever o yüzden evimizin sakin anını görmek neredeyse imkansız:))))

* kardeşim; erkek olmasına rağmen bensiz yapamaz. herşeyimi ilk o bilir ve tam bir sır küpüdür asla laf çıkmaz.

* arkadaşlarım; uğurlarına canımı bile hiç düşünmeden verebileceğim 3 arkadaşım, candostum var fazlasını da istemem zaten. diğerleriyle de aram çok iyidir ama onlar benim için bambaşka. zor anımda ne olursa olsun hep yanımdalar. bende aynı şekilde iki elim kanda olsa, nerede olursam olayım yetişirim.

* ailemin desteğiyle okudum mesleğimi elime aldım. canım babacım o kadar destek oldu ki. üniversiteyi istanbul dışında okuduğum için yurtta kaldım. yurdun ilk günü babamın döktüğü gözyaşlarını hala yüreğimde saklıyorum. herkesin ailesi günde 1 kere arıyordu benim ailem 3-4 kere arayıp beni ne kadar sevdiklerini, birşeye ihtiyacım olup olmadığını sorarlardı.:asigim: hafta sonları eve dönüşüm zaten bayram yeri ne kadar sevdiğim yemek varsa yapılır masa hazırlanır beni beklerlerdi. sanki 5 yıldır görüşmemişiz gibi:))))

* aşkım; 1999 eylül ayında tanıştık. sabahları 5,30 da okula giderdim uzak olduğu için. aşkım da karanlıkda gidiyorum diye sabaha kadar uyumazdı, camda bekler ben servise binince gidip yatağına girerdi. 8 senedir aynı şekilde üstüme titrer herşeyden şüphe ederim ama ondan asla belki büyük konuşuyorum ama bir insanın kendini 8 sene mutlaka belli edeceğine inanıyorum. öyle bir aşk var ki içimizde o kadar sıkıntıya rağmen birbirimizi bırakmadık ve sonunda amacımıza ulaştık. '' son 1 ayımız aşkım. 1 ay sonra hep yanında olacağım hep o boncuk gözlerine bakacağım''

çok uzun oldu farkındayım ama sizce de ben çok şanslı değil miyim. allahım hepsini korusun uzun ömürler versin. onlar benim en büyük hediyem başka ne isteyebilir ki insan:asigim:

2. 26 Ağustos 2008
  3. clksEmel

clksEmel Ata'm ... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım benim ya inan gozlerim doldu okurken :) ne kadar sanslısın biliyor musun? Allah mutlulgunu daim etsin canım

4. 26 Ağustos 2008
  5. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    14 torundan tek kız mı :1shok: maşallah be

tekrar mutlu yıllar canım :1hug:

allah mutluluğunu hiç bozmasın inşş :Saruboceq:

6. 26 Ağustos 2008
  7. denef72

denef72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım dogum günün kutlu olsun.daha nice yıllar saglıkla yaşaman dilegiyle.etrafımızda sevdiklerimizin olması çok güzel.sende şanslı birisin.sevgilerimlea.s.

8. 26 Ağustos 2008
  9. clksEmel

clksEmel Ata'm ... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    pardon canım unuttum yazarken dogum gununde kutlu olsun..sevdiklerinle birlikte mutlu ve saglıklı gunler gecir:)

10. 26 Ağustos 2008
  11. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
  12. 26 Ağustos 2008
  13. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

öyle harika analtmışınki. Kelimeler yetersiz cümleler düğüm oldu ya:çok üzgünüm:

doğum günün kutlu olsun canım nice uzun yıllaraa.s.
    herşey gönlünce olsun.

14. 26 Ağustos 2008
  15. redlight71

redlight71 *AŞKIM ve ÇOCUKLARIM* Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    Doğum günün kutlu olsun,umarım ömrünün sonuna kadar hep böyle mutlu olursun

16. 26 Ağustos 2008