evet fikir verin moral birazda

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gxuxlxuxmse_21 tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : gxuxlxuxmse_21
  1. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar ben nişanlıma çok kırıldım .oda kırldığımı biliyodu yanlış kelimeler kullanmıştı özür dilemeye çalışırken konuşmak sitemedim konuştukça batıyodu çünkü kapadım tlf.ertesi gün oldu ve bi msj bile çekmedi bende akşama doğru yazdım.daha yolunbaşındayız bi özürü bile çok gördün daha bişiy demiyorum die oda sen zaten kırıldın dilesem ne değişcek demiş daha beter üzüldüm.sonra aradı hala dilesemmi diyosun dedim kırıldım nasılsa ölemi iyi böle kırık devam ediyim edersem tabi dedim kapadım tlf.sonra gece aradı bişiy olmamış gibi soğıuk soğuk iyi geceler dedim hıhı dieyerekk kapadım tlf sabah aradı açmadım.şimdide hala konuşasım gelmiyo acaba sorun çıkarmayıp yolumamı baksam yoksa birazdaha üzülmesini böle nebilim tabiricaizze sürünmesini istiyom iç acıtan sözleriniz varsa yazın bende ona söleyim

2. 2 Eylül 2009
  3. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    eğer hiç bişey olmamış gibi yoluna devam edersen bunu alışkanlık haline getirir ve seni her kırdığında nasıl olsa düzeliyo aranız diye kalbini onarmaya çalışmaz yine de sen bilirsin nişanlı en iyi sen tanıyosun

4. 2 Eylül 2009
  5. gxuxlxuxmse_21

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet tabikide hiç bişiy olmamıi gibi davranmıcam ama nasıl davrancam işte .içimden gelen hiç bişiyyok

6. 2 Eylül 2009
  7. lunet

lunet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bak canım ..fazla naz aşık usandırır derler..bunları bizde yaşadık...hayata dahada pozitif bakmalısın..yani herşeyi öyle kafana takıp sorun etmemelisin ..olan şey bunlar..daha yolun çok başındasınız..neler gelir neler geçer...bu şekil devam edersen kendinden de soğutursun arayacağı varsa bile aramak istemez..onun için benim tavsiyem ..söyleyeceğin tekşey: aşkım lütfen bana bir daha bu şekil davranma,şu üçgünlük dünyayı kendimize zehir etmeyelim ,seni seviyorum canım ....dersen inanki herşey yoluna girecektir...segi kelimesi buzları bile eritirmiş..olaya birde o yönden bak...inan bana aranızda bir sorun kalmayacak..sana dahada bağlanacak ,sende ona tabiki...o zman bak gör ,sana tavrı dahada güzel olacak...hadi göster kendini canım.... o atramazsa bile sen ara...bu günün işini yarına bırakma derim ..hayat çok kısa canım...hem o aramış seni kaç kere öyle değilmi...? bunlar sorun bile değil inan bana...

8. 2 Eylül 2009
  9. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    devam et canım....

bugünlerde süründüklerini sonrasında hatırlarda yapmaz.......:eek:lmaz:

10. 2 Eylül 2009
  11. gxuxlxuxmse_21

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    işte bu harika teşekkür ederim.çoks evgi dolusun

12. 2 Eylül 2009
  13. YURDUSUM

YURDUSUM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım bunu alışkanlık haline getirirse çok komik vallahi.
    İnsan gelecekteki hayatını kurma yolunda ilerlerken, birbirinizi kıracak söz, laf ve hareketlerden kaçının.
    Arkadaşın birinin dediği gibi şu üç günlük dünyada birbirinizi sevin,sayın ve en önemlisi güvenin .
    Bu değerler birbirini koruduğu müddetçe, hayatta yapamayacağınız bir şey yoktur.
    Konuşarak problemlerinizi çözün, ama birbirinizi incitmeyin,
    (Ben 25 yıllık tecrübeme dayanarak bunları söylüyorum.)
    Kendine iyi bak. opuyorumnanaktan

14. 2 Eylül 2009
  15. gxuxlxuxmse_21

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekür ederim umarım 25 yıl daha devam eder -sizin kadar mutlu ve umutlu oluruz.s,zde iyi bakın:CüvCüv:

16. 2 Eylül 2009
  17. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Tavır yaparak ya da söylediklerinizle "sürünmesini" sağlayamadığınız ortada... Yazdıklarınızdan da anlaşılıyor ki siz onun "sürünmesini" değil ilişkinizin sürmesini istiyorsunuz. İlişkilerde duruma, olaya tavır yapılmalı; kişilere değil... Bu tutumunuzu sürdürürseniz(bundan sonra yaşayacaklarınızı da kastediyorum) sizi kırmaktan değil, nazınızı çekmeten korkar. Zamanla tepkilerinizin etkileyemediği bir adama dönüşür ve onu kaybedersiniz... Sizin istemediğiniz nişanlınız değil, onun bazı sözleri... Bunu ona söyleyin; karşılıklı anlayışın olduğu, en önemlisi oyunsuz, karşılıklı taktiklerin yapılmadığı, kasıtlı tavırların değil, "yüreklerin konuştuğu" bir ilişki yaşamanız umuduyla...

18. 2 Eylül 2009
  19. bebusum

bebusum Artık Daha İyiyim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    Bence sözlerinizle nişanlınız sürünmemiş bundan sonrada sürüncek birine hiç benzemiyorr.. ve sizde ayrılmak nişanlınızı kendinizden soğutmak istemiyorsanız en iisi çok naz yapmayın..