Evet imdi de Burun Ameliyatndan sonra Sigara ien Hatunlar, ak edin kendinizi!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU2 tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

:jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:
    ben son sigaramı içip ameliyata girdim ...
    ameliyattan sonra bi 8-9 gun içmedim ...
    ama sonunda yenildim ve gene basladım guya bırakacaktım bu bahane ile !!!
    haydin bakalım varmı aranızda bu dertten muzdarip !
    dipnot :
    eşime bir k.b.b ci sigara içmek burun kıkırdagını yamultur ve eritir demiş !
    bundan cok tırsıom :1ninca:

2. 3 Ağustos 2009
  3. EU2

EU2 Guest

vala bilmiomki canım daha ameliyat olmadan arastırmalar yaparken eşimde kendini bi kbb ciye gostermişti eşimdede bendede kıkırdak yamuklugu vardı ...
    dr da demişki bu sigara içen her insanda olan bir yamukluk falan demiş ... sigara içersen dahada yamulcak bilmem ne gibi şeler solemiş kafamçokkarıştı

4. 3 Ağustos 2009
  5. tatlikiznil

tatlikiznil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende ameliyattan 15 gün sonra tekrar başladım kontrollerimden birinde doktoruma annem beni şikayet etti gözümü korkutsun bidaha içimm die ama hiçbişi demedi doktor korkmayın kıslar eğer dediğiniz gibi bişi olsaydı doktor söylerdi :nazar::teytey:

6. 4 Ağustos 2009
  7. EU1

EU1 Guest

neeee beni çağırdın kralichemmmm kaydirigubbakcemile
    hee içiyom kendime zararı balkon kuşu oldum sigaradan sigaraya balkona çıkıyom komşular alıştı bu halime delikafadulden
    içmeyin kıslar aplanızı dinleyin dediğini yapın yaptığını yapmayınnnn şakkıdı
    içmemek en iyisi ama napıcan tiryakiyim iradesizim nefsime hakim olamıyom bütün kötü sözleri hakediyom hoş duyuyomda eşimden oğlumdan annemden babamdan :nazar:
    işin garibi oğlum dışında hepside içiyor delikafadulden

8. 4 Ağustos 2009
  9. EU2

EU2 Guest

heee sana seslendim dadlum opuyorumnanaktan
    o cigaraları karsımda nası tutturuodun o gun ole alcılarım alınmaya gittimisde :mymeka:
    en sonunda benide kotu emellerine alet ettin bende içmeye basladım :roflol:
    evt canım ya hele benimki tüttürüo tütüruo karsımda fos fos sora bana bi ton laf edio :mymeka:
    dedim en son hadi be dedim senide gorces dedim amliattan ayıkır ayıkmas bi cigara yak bana dersin dedim :roflol: :roflol:

10. 4 Ağustos 2009
  11. EU1

EU1 Guest

hadi ordan o günlerde bidaha içmemmm burnuma zarar verir demiyomuydun :sinifsinif:
    hiçte umursamıyordun ben içince kaydirigubbakcemile3 bana at suçu ohhh ne güzel yalannnn bu varya bu içmicem diyordu bende içecen bak gör dedimdi delikafadulden
    nasılmışşşş içiliyormuymuş sengözlerimebaksanab gaza getirimde bırak bari kaydirigubbakcemile3
    içme bacım içme bak burnun yamılır görürsün sona ( ay ne dedim allah esirgesin ) :bbo:
    valla öle demedim aşkım pişicik olmas allah korusun :Saruboceq:
    ayy kendi kendimi tırsıttım iyimi :tomato:

12. 4 Ağustos 2009
  13. EU2

EU2 Guest

eee bole durumlarda illaki biri bulunur ustune suc yıkmak için bende seni buldum delikafadulden
    :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

14. 4 Ağustos 2009
  15. EU1

EU1 Guest

canın sağolsun bidenem :1hug:
    buruncuğun nasıl iyilerdir umarım kaydirigubbakcemile2

16. 4 Ağustos 2009
  17. EU2

EU2 Guest

eh işde ii sayılır hala ucu odun giibi bide masaj yapınca kuculuyo sabaha bakıom kocaman gene masaj yapıom kuculuo sabaha kocaman cosemedim bu işi :bbo:

18. 4 Ağustos 2009
  19. EU1

EU1 Guest

daha devam eder canım normal benimkide öyle ve araştırdım zaten normali böylesiymiş :roflol: anormal değiliz merak etme hihoyyyt
    3 ay dolsun bakalım nasıl değişecek bu burun neye benzicek :sinifsinif: