evet kızlar işde son durum

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve tatlimseval tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : tatlimseval
  1. tatlimseval

tatlimseval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlarkaydirigubbakcemile2

sorunları eşimle olanları biraz olsun halletdik sayılır konuşduk saatlerce en azından konuşmaya başladık ve bu iletişim üzerinde çalışmalarımız sürüyor en azından iletişim adına ilk adımı atdığımıza inanıyorum çok şükür :nazar:

almanya konusuna gelince ben karar verdim burada yani türkiyede kaldığım sürece hiç birzaman 100% mutlu olmicam hep bir yanım eksik olucak ve doğal olarak eksik hissetdiğim için herşey dört dörtlük olsada beni mutlu etmeye yetmicekdir hep bir kusur herşeyde bir kusur ariyacak olacağımın kararına vardımyerimseniben

önümüzdeki günlerde annem gelicek yanıma 1 hafta kalıcak bu süreci iyi değerlendirmeyi planlıyorum oturup adam akıllı enine boyuna herşeyi konuşup ölcüp tartıp kararlarımı açıklamaya karar verdim babam beni tam destekliyor ama annem biraz şüpheci yaklaşıyor ve almanyaya dönmeme hiç ama hiç sıcak bakmıyor yani şuan annemi ikna edip burdaki düzeni oraya taşıma yollunca vereceğim savaşlarar mücadelelere konsantre olmaya çalışıyorum zor bir sürec olucak ama başaracağıma inanıyorum ALLAHın izni ile inşallah herşey yolunda gidecekdir son durum bu kızlar hepimizin hakkında hayırlısı olsun dileği ile sevgiler saygılar kaydirigubbakcemile5

2. 17 Şubat 2009
  3. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    çok sevindim bu haberlere
    iletişim sağlanırsa tüm sorunlarınız hallolur bence

4. 18 Şubat 2009
  5. tatlimseval

tatlimseval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bencede iletişim olmadan anlaşma olmuyor malesef ama şunada karar verdim ki eğer bu seferde birşeyler gitmezse yürümezse ayrılıcam eşimden bazen insanların aldatılması hakaret veya dayak yemesi gerekmiyor içinde birşeylerin bitmesine veya tükenmesine herşeyin bir ömrü var derler işde öyle birşey bilmiyorum eşimede söyledim bu sana son şans dedim sevgim inancım güvenim sana karşı çok azaldı bunları kazanmak için büyük savaşlar vermen gerekicek:KK46:

( eşim beni aldatmadı dövmedi bunu belirteyim) ( ama annesi ve ailesi hakkında yalan söyledi her ne kadar beni üzmemek adına olsada yalan yalandır bence) bakalım neler olucak artık kendimi yormak yıpratmak istemiyorum onun içinde oluruna bırakdım akışına bırakdım :kahve:

sevgiler saygılarkaydirigubbakcemile5

6. 18 Şubat 2009
  7. EU3

EU3 Guest

inşallah herşey istediğin gibi olur

8. 4 Mart 2009
  9. selince45

selince45 orkidem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah kalbine göre wersin canım..

10. 11 Nisan 2009
  11. fmk

fmk EMANETIYLE TACLANDIRDI... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ilk actigin konuyu bir kac kez takip etmisim.. yavas yavas esinle orta yolu bulmaya basladiniza sevindim...
    buyur gel canim almanyaya.. gönlün nerde huzura varcaksa orda yasa