Evet sonunda ben de Ameliyat fasln atlattm:))

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ezgi089 tarafından 27 Haziran 2009 başlatılmıştır.

27 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ezgi089
  1. ezgi089

ezgi089 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet arkadaşlar bende 25nde ameliyat oldum bir gece hastanede kaldığım için gelişmeleri paylaşma işi bugüne kaldı...Gelelim gelişmelere ameliyata kadınlar kulubü sayesinde oldukça rahat girdim burda tecrübelerini paylaşan arkadaşlarada tekrar çok ama çok tşkr ediyorm ameliat sonrası da herkesin bahsettiği gibi zor değildi tabii nefes alma konusunda sıkıntılar yaşamadığmıı söyleyemem ama üstesinden gelinemeyeck kadar sıkıntılı değildi tamponlarda çıkınca biraz daha rahatladım bugün biraz daha iyim.şişlikler ve morluklara gelince oldukça az morarma ve şişlik war ameliyat olan bi yakınım beni görünce ilk olarak çook ama çok şaşırdığını söyledi çünkü kendisinin morlukları oldukça fazlaymş ve ameliyttn 1 hafta sonra benim şimdiki halime gelebilmiş.onun anlattıklarından sonra buzun etkisini daha iyi anladm çünkü o buz uygulamasını çok az yapmş bende düzenli olrak yapmaya çalışıyorm..şuan tek bi problemim war o da bitmek tükenmek bilmyen hapşurmalarım günde 5 6 kere hapşuyorm :)diyebilirim bu yüzden sızlamalarım oluyo acaba benimle aynı sıkıntıyı yaşayan oldu mu birde sürekli burun akıntım war acaba bu hapşurma ve akıntı normal mi yoksa ben grip mi oldum bu konuda bilgisi olan warsa lütfen beni aydınlatsın:)) farkında olmadan epeyi yazmışım şimdiden tşkler kib

2. 27 Haziran 2009
  3. EU3

EU3 Guest

öncelikle gecmis olsun. ameliyatını kime oldugunu merak ettim dogrusu? sislik ve morluklarının az olması güzel benm fazlaydı, benm bir burun deligimden 2 gün digerindense 5 gün akıntı oldu yani kanadı ama az tabii, yani normal hatta benm gecenlerde iki gün durmadan burnumdan su gibi akıntı geldi doktora sordum normal olabilir dedi, hapsırma da benm ikinci ücüngü gün fln olmustu fazla sonra bir ara gecti yine basladı fln bu icerideki yaralar ve dikislerle alakalı normal yani korkmaa.tekrar gecmis olsun sonucu da paylasırsan sevinirizz

4. 27 Haziran 2009
  5. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım geçmiş olsun normal akıntın ve hapşurmaların çünkü hepimizde oldu bu için rahat olsun ben şu günlerde çok hapşuruyorum yeni burnunu güle güle kullan canım :) resimlerini bekliyoruz

6. 27 Haziran 2009
  7. krema2008

krema2008 Guest

canım çok geçmiş olsun. inşallah istediğin burnuna kavuşursun. sevgilerle......

8. 27 Haziran 2009
  9. ezgi089

ezgi089 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize tşk ederim kızlar resimleride 2 gün içinde koyucm zaten ilk günden itibaren çekmeye başladım:)) ebrucum doktorum başkent üniversitesinde kbbcı Uzm.Dr.Adnan Fuat Büyüklü.

10. 27 Haziran 2009
  11. lugesya_

lugesya_ MutluSonlaBitsinBuMasaL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok geçmiş olsun canım bu günleri cok kısa sürede atlatıcaksın meraklanma hiç .. olması gereken şeyler oluyordur mutlaka sende de .. sevgiler :)

12. 27 Haziran 2009
  13. cansoo

cansoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsn.. yalnız hapşururken ağırlığı burnuna değil de ağzına ver o zaman sızlamaların geçicektir emin ol.. umarım istediin buruna kavuşursn..

14. 27 Haziran 2009
  15. EU3

EU3 Guest

cansoo sen nasıl oldun?

16. 27 Haziran 2009
  17. cansoo

cansoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    bnm de dün atel alındı çok şiş suratım doktor iner dedi ama çok kötü hissediorum kendimi :KK43:

18. 27 Haziran 2009
  19. EU3

EU3 Guest

şiş olması cok normal, suanki burnunun şekli sna ilerisi icin bir fikir verecek sadece, şeklini genel olarak begendiysen zamanla güzellesecegine emin olabilirsin