evgör mobilya

Konusu 'Salon Takımı' forumundadır ve poyrazya tarafından 29 Ekim 2010 başlatılmıştır.

29 Ekim 2010
    Konu Sahibi : poyrazya
  1. poyrazya

poyrazya Kocasının Bebeği Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba arkadaşlar. evgör mobilya dan daha önce ürün alanınız oldumu ? internetten köşe koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımı beğendik. gittik mağazalarına yerinde de gördük. gerçekten nettekiyle birebir mobilyalar. onda şüphem yok. fakat kalite konusunda nasıldır ? bu konuda bilgi sahibi arkadaşların yardımlarını bekliyorum

2. 29 Ekim 2010
  3. senaylaledevri

senaylaledevri Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende evgörden puf köşe takımını aldım. çok memnunum sana gerçekten ürünleri çok güzel ve kaliteli. tavsiyem kesinlikle onu alabilirsin. ben bir kaç yerde araştırdım fiyatları gayet cazip. ben bir yatak odası almak istiyorum evgörde kartanesini beğendim sizce nasıl? birde çok güzel karşılıyorlar mağazalarında.

4. 29 Ekim 2010
  5. senaylaledevri

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birde sensitive yatak odasıda var hangisini alsam kartanesimi? yoksa sensitivemi?

6. 29 Ekim 2010
  7. ececimx

ececimx SEVİLİYORUMM Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    113
    indirim yapılıyormu evgörde peşin fiyata

8. 29 Ekim 2010
  9. senaylaledevri

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet azda olsa bir indirim yapıyorlar. zaten piyasaya göre bence gayet uygun

10. 29 Ekim 2010
  11. poyrazya

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    113
    valla ikiside güzel. fakat kartanesi sürgülü dolap diğeri kapılı dolap. yerin hangisine müsaitse onu al derim. bir de evgörün dolapları büyük oluyor. 2. 62 mesela dolapların genişliği. bizim beğendiğimiz köşe koltuk taımı boston beta. çok hoşumuza gitti. ayrıca üsküdardaki magaza istediğimiz ebatlarda yapamayacağını söyledi fakat kasımpaşa şubesi istenilen ebatlarda yapıyoruz dediler. senin aldığın puf takımı da gördük. o da çok güzel. güle güle kullanın.şikayet var sitesinde bazı şikayetler okudum da o yüzden kararsız kaldım.yoksa mobilyaların modelleri harika. ben gidip yakından da gördüm. gerek renk bakımından gerek şekil bakımından birebir net ile...

12. 29 Ekim 2010
  13. poyrazya

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    113
    peşin fiyat olunca indirim yaparlar

14. 30 Ekim 2010
  15. Ela82

Ela82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    mrb kızlar bende bu konuyu merak ediyorum.bende salon takımı ve yemek odası alcam ama kararsızım heryere baktım ama net bir fikrim oluşmadı açıkcası.evgörden salon beğendim ama yatak olmuyo. birde ben kocaeli de oturuyorum.buraya nakliye varmıdır acaba.pazar günleri açıkmıdır kızlar

16. 30 Ekim 2010
  17. chemengg41

chemengg41 mevsume.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benm bildiğim türkiyenin heryerine nakliyatları var hemde ücretsiz.. bende bakıyorum oraya mobilya almak için.. ama montaj konusunda ne yapıyorlar bilmiyorum..

18. 31 Ekim 2010
  19. poyrazya

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    113
    sitesinde pazar günleri açık yazıyordu. türkiyenin yeryerine ücretsiz kargo ile yolluyorlarmış. montajında da bahşiş vermek gerekiyordur sanırım