Evhaml ve Kayglym peki siz?

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve CennetKokulum tarafından 12 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : CennetKokulum
  1. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar hep annemı elestırırdım cok evhamlı dıye ama 2 yıldır cok kotu oldum hele son yılda daha kotu oldum hırsız gırecek kokusu cocuguma bırsey olacak korkusu nefesını kontrol edıyorum oksurse kosuyorum kalbım gum gum atıyor bagırsa kalbım ucuyor 1 hafta annemle sehır dısına gıttı 2 kılo verdım sureklı carpıntım oldu mıdem bulandı kızım gecen sene okul konusunda sorun yasattı bana 10 gun kustu agladı gonderemedım bu yıl anasınıfına baslıycak 1 sene boyunca motıve etmeye calıstım bu surec benı cok olmusuz etkıledı evhamlı oldum cok korkuyorum Allah esırgesın cocuklarımızı ama bır hata yaptıımda bıle cocgumudan cıkarsa korkusu yasıyorum ya bır gun ona bısey olursa dıye akımdan atamıyorum bu duygulardan kurtulmam lazım onceden cok rahat bırıydım ama boyle oldum

2. 12 Temmuz 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Evhamlı (korkak(,endişeli,kaygılı,panik haliii bendede var hepsi yanlız değilsin canım:nazar:

4. 12 Temmuz 2009
  5. kardelen57

kardelen57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bendede oldu böyle haller baktık olacak gibi deyil doktora gittim ilaç verdi çok faydasını gördüm sende gitsen iyi olur böyle yaşanmaz çok kötü bir durumopuyorumnanaktan

6. 12 Temmuz 2009
  7. biranne54

biranne54 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    çocuklarımım küçükken ben de öyleydim,takıntıymış bu okb yani.biz o zamanlar bilmiyorduk habire dua ederdik.çok şükür doktorsuz halletik ,şimdi psiokolg olayı çıkmış dünyanın parasını götürüyorlar onlar hallediyor diyorlar ama parası olmayan ne yapsın. bence her annenin kabusu bu yenmeye çalış ,zamanla geçti yani.
    şimdi büyüdüler yine korkmuyormuyuz,annelik kolay değil.

8. 13 Temmuz 2009
  9. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    cocuk cok buyuk bır sorumluluk tabıkı ama ben abartıyorum ece sureklı ızlıyorum yanlıs yapmaktan korkuyorum

10. 6 Aralık 2009
  11. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben ne yapayım.yaklaşık 8 senedir aynısını yaşıyorum canım eşime karşı..Ve su an hamileyim.Kızım daha doğmadan sendeki endişeler başladı bile bende.Boyle hayat nasıl gecer bilmem..:KK43:((

12. 6 Aralık 2009
  13. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada bu hastalığın adıda yaygın anksiyete bozukluğu arkadaslar.Endişe,evham,kötu seyler olacak korkusu vb..

14. 25 Ocak 2010
  15. eklektik

eklektik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Bendede var bu durum Allah Yardım etsin.

16. 3 Şubat 2010
  17. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    yaygın anksiyete bozuklugu..

ben tedavi görüyorum . çok düzeldim şükürler olsun. sürekli kap çarpıntısı, kalp ağırlıığı , gelecek korkusu ..ve daha neler neler.. çok beterdir. annemde var diyorsunuz ya .. bir kısım bilimadamı genetik olabileceğini söyluyor.bir kısmı ise aynı aileden olan insanlar , aynı sorunlara maruz kaldıkları için bu hastalık da ortak kaderi paylaşıyorlar diyor.
    en kısa zamanda tedavi olun
    acil şifalar..

18. 6 Şubat 2010
  19. BalSurat

BalSurat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben evhamlı psikopatın tam kendisiyim hiç kimse beni geçemezz yaşasın sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni