Evi dublex olan arkadaşlar

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve simgeart tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : simgeart
  1. simgeart

simgeart bebeğim sıkı tutun annene Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaslar benım evım dublex ve oyle sureklı temızlık yapamıyorum 3 odalı bır ev gıbı olmuyor haftada bır yapıyorum temızlıgımı bakalım sız ne kadar sure ara ıle temızlık yapıyorsunuz ?

2. 7 Ekim 2009
  3. yasmin_07

yasmin_07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

ben şuan dublex te otrumuyorum ama birkaç aysonra taşınacağım ev dublex olacak.bende hergün temizlik yapabileceğimi sanmıyorum.ayrıca gelenin gidenin çok değilse ev çok batmıyorsa günlük yapmaya gerek yok sanırım.yani hafta içi tuvalet banyo temizleyip bide toz alsam hafta sonuda genel temizlik yeter diye düşünüyorum.zaten çalışıyorum istesemde daha fazlasını yapamam.

4. 7 Ekim 2009
  5. BATINCIM

BATINCIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 2 ay oldu kendi evimi aldım.3 odalı evde oturuyordum 6 odalı dublekse geçtimm
    çalışıyorum haftada 1 gün temizlik yapıyorumm.

herkezin merak ettiği şey bu koca evi nasıl temizliyorsun die soruyor.bence büyük evde ev işi daha kolay yapılıyor.eski evde 2 saatte yapıyorsam burda 4 saatte yapıyorum.hemde hiç yorulmuyorum.
    ben çok memnunum.sadece beni düşündüren kışın nasıl ısıtacağız:gitme:

6. 7 Ekim 2009
  7. simgeart

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hemserıymısız :) evet bencede herkes soruyor bu evı nasıl temızlıosun altından nasıl kalkıosun dıee ama bana cok zor olmuo dedıgın gıbı dusuncem kısın nasıl ısıtcaz bıde su var evın mıs gıbı kokması ıcın ugrasıorum ama buyuk oldugu ıcın kokular cok kalıcı olmuo

8. 7 Ekim 2009
  9. biricik50

biricik50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    haftada bir gün aşağıyı ,birgünde yukarıyı temizliyorum
    diğer günlerde yatakları toplayıp yukarı lavoba ve wc yi temizleyip aşağı iniyorum
    aşağıda hergün koridor,oturma odasını ve mutfağını süpürüyorum,tozunu alıp wc yi ve lavobayı temizliyorum
    haliyle bazen zorlandığımda oluyor ,çok zorlanırsam yardımcı alıyorum büyük işlere

10. 8 Ekim 2009
  11. BATINCIM

BATINCIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım alt ve üst kata airway makinalı spreyler var ya onlardan koy.süresinide kısa süreye ayarla.birde ben kendi kullandığım parfümü banyolara ve tuvaletlere sıkıyorum.günlerce evden kokusu çıkmıyor.dene bak nasıl işe yarıyor:teytey::teytey::teytey:

12. 8 Ekim 2009
  13. yasmin_07

yasmin_07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    peki kızlar nasıl dublexten memnunmusunuz.benim çevremde ilk ben olucam dublexte oturan.birde biz antalyadayız çatı katı pek tercih edilmez burda ama biz izolasyonunu iyi yaptırmaya çalıştık.inşallah sorun yaşamayız.bebeğiniz varmı.merdiven konusunda sorun yaşıyomusunuz.benim şuan bebeğim yok ama onuda düşünüyorum nasıl olacak tehlikeli olurmu diye.

14. 8 Ekim 2009
  15. simgeart

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    walla cnm bende 3 bucuk aylık evlıyım suanda bı sorun yasamıyorum kısın nasıl ısıtcamızı dusunmuyo deılım ama :) bırde ılerde Allah nasıp ederde bebıs olursa mmerdıven koruyucuları var portatıf ondan almayı dusunuorum

16. 8 Ekim 2009
  17. karamelek-07

karamelek-07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizim dıger ev dubleks orada 1 yıl oturduk tem.bıraz yoruyordu tabı 2 gunde bır yapıyordum
    yukarıya ayrıca temizlik malzemelerı almıstım banyo ıcın ama elektrıklı supurge tektı
    sadece onu ındırıp cıkarma oluyordu
    sende oyle yapabılırsın en azından onları ındır cıkar olmaz

18. 8 Ekim 2009
  19. simgeart

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    wallaa cok zor oluo dedıgın gıbı tek tek hepsını cıkar sonra tek tek ındırrr bıde merdıvenı supurmek zor oluo bende sılıorum hep