Evigen Kullananlar Bi Bakar Mısınız?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve island tarafından 31 Mart 2008 başlatılmıştır.

31 Mart 2008
    Konu Sahibi : island
  1. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar ben bugün şampuanıma 1 ampul evigen kattım şampuanın yoğunluğu ve rengi çok değişti :uhm: şişede yarıdan az şampuan vardı acaba çok mu geldi 1 ampul sizde de böyle bir değişiklik oldu mu şampuanınızda?Uzun süre kullananlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.Saçı besliyor mu bu şekilde?
    Hepinize sevgiler güzel günler dilerim
    a.s.

2. 1 Nisan 2008
  3. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    hadi ya bi umut almıştım neyse artık deneyeyim işe yarayıp yaramadığını paylaşırım teşekkürler kızlar ilgilendiğiniz içina.s.

4. 1 Nisan 2008
  5. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    teşekkürler hazan 37 ben haftada 1 bakım uyguluyorum zaten ama biraz uğraşmak gerekiyor şampuanın içine katınca daha kolay olur dedim ama memnun klmayan arkadaşlar varmış :uhm: bende deneyince görücem artık sewgilera.s.

6. 1 Nisan 2008
  7. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    teşekkürler canım benim saçlarımla sorunum yok aslında koruma amaçlı deneyeyim diye koydum yıkadım şuanda saçlarımı şampuan baya değişmiş saçımı temizlemicek diye korktum ama köpürdü bozmamış şampuanımı zamala ben de güzel etkilerini görürüm inşallah öpüyorumyerimseniben

8. 2 Nisan 2008
  9. runnet

runnet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bence şampuanınıza katmayın saç diplerinize uyulayıp 20 dak.kadar bekletip yıkayın. Ben o şekilde yapıyorum ve saçlarıma çok iyi geliyor. Bemix+evigen+bepanten+zeytin yağı.... ayda 1 kez yapıyorum sık yaparsanız saçlarınz yağlanabilir.....

10. 21 Ekim 2012
  11. selen16

selen16 hayırlı bir kapı aç Rabbim.. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    174
    Ödül Puanları:
    103
    ne zamandır kullanıyosun canım..saç cıkarmada etkisi var mıdır benim seyrelmeler var işe yarar mı acaba?

12. 21 Ekim 2012
  13. filtrekahve

filtrekahve kötü söz, kötü göz ırak olsun. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    88
    evigen, bepanthene... vs, böyle ampülleri şampuana dökmekten ziyade, ayda bir hepsini karıştırıp (susam yağı, badem yağı da ilave edebilirsiniz), saçınıza sürün, saçlarınızı sarın ve uzaktan fön tutun. fönle uğraşamam diyorsanız, sadece sarın. esas bu şekilde etkisini görebilirsiniz. ancak ısı verdiğinizde, daha iyi sonuç alırsınız.

14. 11 Şubat 2013
  15. haceryigit

haceryigit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben eczacıya sordum. Şampuanına katarak kullan faydasını görürsün dedi. Bi tanıdığım da yıllar önce yapmış. Saç dökülmesi tamamen durmuş ve saçları gürleşmiş. Umarım işe yarar.