Evim bitti elbirliğiyle yerleştirelim diyorum:)

Konusu 'Evim Güzel Evim' forumundadır ve seymagul tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

19 Ekim 2009
    Konu Sahibi : seymagul
  1. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ev bitti ama henüz temizliği yapılmadı.Ve ben çok kararsız bir insanım resimlere bakıp bana mobilyalar konusunda yardım istiyorum.Mobilya haricinde halı,tül,perde her konuda fikirlerinizi istiyorum

Mutfağımın resimleri :

Salonum

kızlar sizce bu salona modern bir koltuk takımımı yani düz hatlara sahip bir koltuk mu yoksa daha klasik yada italyan tarzı bir koltuk mu ben italyan tarzı düşünüyorum nişanlımda daha spor ve modern koltukları beğeniyor kaldım arada:KK43:

[​IMG],

Giriş

Banyo

Son düzenleme: 9 Aralık 2009
  2. 19 Ekim 2009
  3. yoruldum71

yoruldum71 düzce'mi özledim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    çok güzel bir ev güle güle oturun canım
    kolay gelsin yerleştireceğiniz zaman

4. 19 Ekim 2009
  5. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun ama şöyleki bana yardımcı olmanızı istiyorum benn ne renk koltuk ya da mobilya herkes fikrini yazsınn

6. 19 Ekim 2009
  7. selin1986

selin1986 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evin çok güzel canım çok hoşuma gitti allah mutlu oturmayı naisp etsin canım

8. 19 Ekim 2009
  9. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım evin çok güzel olmuş ,
    mobilyaları henüz aşmadıysan sana bir tavsiye ,sakın ağır bir salon takımı alma ,daha spor köşeli bir koltuk takımı ,karşısına plazma ünitesi ,masa ve sandalye yeterli salon için ..
    şömine önüne iki büyük minder at , halı ve perdene uygun ,salon perdelerini boncuklu filan yaptırma ,sade keten store perdelerden yaptır ..çok tarz durur..halı seçimine gelince ise mobilyaların zıt renginde shagy halı tercih et .mesela koltuk siyahsa halı kırmızı gibi ..güle güle otur canım ,yerleşince bekliyorum resimleri

Son düzenleme: 19 Ekim 2009
  10. 19 Ekim 2009
  11. ajikal

ajikal Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım evini çok beğendim,çok şanslısın herşeyi sıfırdan yaptırma şansın olmuş,çokda güzel olmuş
    zevklisiniz.
    bence salonunu kavrengi yapabilirsin,ya da siyahda olabilir,ama onun dışında ben olsam pembe,mor ya da lila renkler seçmezdim ki evin havası bozulmasın,çok ağır mobilyalardan kaçınmanı tavsiye ederim,
    benim evimde uzunca L koltuğum bir adet büyük pufum ve armuttan başka birşeyim yok,duvarlarımın rengi senle çok benziyor ve siyah-kahverengiden modern bir salon yarattık,perdelerinide stor ya da katlamalı perde yaptırabilirsin,yer döşemelerin çok koyu değil,çok açıkta değil,bence halıyı açık renkler seçmelisin,perdeyide duvarlarına zıt renk seçersen bence çok güzel olur,kontrast yapıp renkleri ön plana çıkabilirsin
    zaten evin kabasına bakınca bile zevkli olduğunuz ortaya çıkıyor,alakasız birşey yaptıracağını düşünmüyorum,

Son düzenleme: 19 Ekim 2009
  12. 19 Ekim 2009
  13. sea.1013

sea.1013 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eylül166'ı ile aynı fikirdeyim spor yap evini.Tam müsait bence. düz renk koltukları tercih etmelisin bence hem gözü yormaz hem daha spor durur. Ahşap tonları kullanabilirsin rustik olur.
    Bu arada kısmetse düğün ne zaman?

14. 19 Ekim 2009
  15. DESPO

DESPO HATALIYSAM editöre bildir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    özenle hazırlanmış güzel bir ev...
    SALON duvarına tek tarafa desenli duvar kağıdı yaptırabilirsin.mobilyada spor klasik karışımı birşey al.yani hem asil duracak hemde kullanışlı ve rahat olacak.siyah beyaz koltuk seçersen kırmızı objelerle eve renk katarsın.
    SALON CAMI:kırmızı jaluzi yaptır.tül perde olarak ise, (mobilya rengine göre ben siyah beyaz mobilyayı baz alıyorum)1 metre siyah yere kadar organze tül,1 metre kırmızı yere kadar organze tül,yine 1 metre eninde yere kadar beyaz organze tül.bunları salon penceresine yanyana asıcaksın.çok değişik modern ve şık duracaktır.fon istersen 1 ,5 metre eninde yere kadar siyah ağırlıklı beyaz kırmızı desenleri olan fon kullan.bu 1,5 enindeki fona alt ve üstünden , demir çubuklar geçittir.bu tarz fonda pile olmayacak düz olacak.ve japon perde tarzında bir tarz elde edeceksin.
    YEMEK TAKIMI:çok abartılı bir takım seçme kullanışlı çok fonksiyonlu olmasına özen göster.ufak ama çok parçalı mobilya seç ki sık sık evin şeklini dilediğin gibi değiştir.tv ünitesi ,açılır yemek masası(yerden tasarruf sağlar)tv.ünitesiyle uyumlu minik parçalar sehpalar ,kare fiskos masası, vs...
    MUTFAK:mutfak perdesi için pratik göz yormayan kullanışlı kumaş katlama yaptırabilirsin.mutfak halısında modern ve makinede yıkanabilir olmasına dikkat et.şimdi büyük boyutlarda ç.makinesinde yıkanan halılar var.mutfak için çok ideal.yada 2 orta boyda aynı halıdan alırsın büyük almazsan bile.kullanım kolaylığı olur.
    işte benim aklıma gelen naçizane önerilerim.iyi günlerde oturun.yerleşince foto bekliyoruz.

16. 19 Ekim 2009
  17. gulanne

gulanne Temmuzda 60 lar Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    evin çok güzel olmuş canım güle güle otur

18. 19 Ekim 2009
  19. MissBiricik