Evime geldiğimde mis gibi koku olması icin ne yapmalıyım ?

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve sudeyoncaa tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

11 Şubat 2008
    Konu Sahibi : sudeyoncaa
  1. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 5 aylık evliyim aslında şuan cok titizim temizlik çok sık yapıyorum ama ben evimin dışardan geldiğimde cok güzel kokmasını istiyorum. Benim evimin kokusuda güzel ama bazen havasız gibi bazen farklı bazende güzel. Ben bazı bayanların evine girdiğimde cok güzel kokuyor anlamadım ne yapıyorlar ?

2. 11 Şubat 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evin güzel kokması temiz anlamına gelmez yalnız bunu böyle düşünme..
    ben şahsen çok kokulu olmasından çok içerinin temiz havasının olmasına dikkat ederim,bunu da evi sürekli havalandırarak sağlamaya çalışıyorum..
    Glade ler var top gibi onlardan eve 2 yada 3 tane koyabilirsin ben öyle yapıyorum eve hoş bir koku yayıyor.

4. 11 Şubat 2008
  5. ilayda26

ilayda26 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evinin güzel kokmasini istiyorsan, iyi bir ürün var, bildigim kadariyla türkiyede 'de var. Air wick , beyaz bir kutu, içine ilacini koyuyorsun (deoderanta benziyor) ve istedigin gibi ayarliyorsun. Ister 9, ister 15, ister 30 dakika. Dakikasi geldiginde otomatik parfüm atiyor. Ben misafir geldiginde kullaniyorum. Isine yarar diye dûsünüyorum. a.s.

6. 11 Şubat 2008
  7. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş kokulu tütsüler var, ben de onlardan kullanıyorum, kokusu belli bir süre sonra kalıcı olmaya başlıyor evde..

8. 11 Şubat 2008
  9. FxixnFxixk

FxixnFxixk PüFFF Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle şiddetle "air wick elektrikli" tavsiye ediyorum ben evde sürekli bunu kullanıyorum.
    bende parfüm ve oda kokularını çok seviyorum ve bunun içinde ciddi para döküyorum salonumda, yemek odamda ve koridorda mutlaka vardır.
    eve girdiğim de çok güzel kokuyor evim ha bi de vanilya kokularını tercih ederimyerimseniben

10. 11 Şubat 2008
  11. Kartanesi

Kartanesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sabahları her yeri havalandırmakla başlıcaksın öncelikle ve ilaydanın dediği air wick alıcaksın üzerinde beyaz çiçekli olan koku harika onu salonuma koydum ben ayrıca da gladelerden (fişe takılanlardan) evin iki yerine daha fişe takıyorum onların da üzerinde beyaz çiçek olan var yasemin olabilir harika kokuyolar hatta anneme almıştım onunkinin markası air wick onun kokusu daha güzeldi bir de perdelere kumaşlara sıkılan yumoşun spreyi var ondan da sıkıyorum perdelere halılara koltuklara :dance: kafayı yedim resmen :roflol: ama evim çok güzel kokuyo şakkıdışakkıdı

12. 11 Şubat 2008
  13. sudeyoncaa

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler yani sonuç olarak temizlikle alakalı bişey değil galiba. Bende diyodum cok temizlik yapıyorum ama niye güzel kokmuyor.. Airwick bendede var bende misafirler geldiginde acıyorum ama şimdi içimden geldi açtım :) şu perdelere koltuklara sıkılan yumoşun spreyimi var o nasıl acaba bide onu denicem. Bende koku manyagıyım evim çok güzel koksun istiyorum yaaaaaaaa :)

14. 12 Şubat 2008
  15. AskKirintisi

AskKirintisi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bende tam aksine kokulardan midem bulanıyor. Eşim sıkar oda parfümünden gledelerden ama ben dayanamıyorum, bazen acaba bende astım mı var diyorum.
    Gülşahın dediği gibi evi havalandırmak çok daha ferah bir ortam sağlıyor.Basık kokuları teneffüs etmektense mis gibi temiz havayı yeğlerim...

16. 12 Şubat 2008
  17. sema27

sema27 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sık havalandırmak+yumoş oda spreyi mükemmel sonuç veriyo.apartmanda henüz evime gelmeyen komşular bile soruyolar hangi kokuyu kullanıyoun diye.kapının önünden geçerken kapı açık olursa dikkatlerini çekiyomuş.gerçekten yumoşun oda spreyi hem çok hafif hem kalıcı tavsiye ederim.

18. 12 Şubat 2008
  19. sudeyoncaa

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyy hanımlar şimdi uyandım şu yumoşun oda spreyini almak için sabah olmasını bekledim akşam hep aklımdaydı :) biran önce almak ve sıkmak istiyom leke yapmıyo dimi perdeye koltuga felan sıkınca