Evime hirsiz girmiş:))

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Ardayasbu tarafından 1 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Ardayasbu
  1. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar geçen cuma günü nöbetten çıktım 5 gün boşluğum var diye izmite anneme gittim birkaç günlüğüne. eşim oğlumla beni otobüse kadar arabayla bırakmak için bizimle geldi. o sırada telefonunu uzattım yanına alsın diye şarjı yok bırak dedi. ben de salondaki masanın üzerine bıraktım. neyse çok uzattım biliyorum ama çok etkilendim. izmitten beni aradı ve telefonu nereye koydun dedi masanın üzerinde dedim. orada olmadığını söyledi. daha sonra bütün evi aramış ama bulamamış. izmitten döndüm ve evi temizlerken bulabileceğimi umdum. ama evi temizlerken telefonu bulamadığım gibi tamire götürmesi için eşime bıraktığım yatak odasında komidinin üzerinde duran kendi telefonumun ve mücevher kutumun da olmadığını farkettiğimde gerçek anlaşıldı. ah be karım bi telefona sahip çıkamıyorsun hani masanın üzerindeydi diyen eşim önce defalarca özür diledi. sonra kayıplarımıza göz gezdirdik. eşime babamın düğünde taktığı saat , benim hediyem olan saat, bir kaç maşaallah, oğlumun altın künyesi, gümüş takılarım, altın zincirim ve telefonlarımız çalınmış anlayacağınız.Allahtan setim ve bileziklerim bankada kasadaydı da az zararla atlattık. Giden eşyalara üzülmüyor insan ama insanın kendi evinde bir yabancının dolaşmış olması çok ürkütüyor. birkaç zaman üzerimden atamayacağım. işin ilginç yanı çok yakın zamanda rüyamda apartmandan birinin koşarak indiğini görmüştüm.( hırsızmış sözde) neyse fazla uzattım hepinize iyi akşamlar bayanlar.

2. 1 Ekim 2008
  3. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cok cok gecmis olsun ablacim, allahtan siz evde yoktunuz.. daha bi kötü olurdu insan hani uyurken gelmeleri felan..

Cana gelmeden mala gelsin, ama cok üzüldüm. Cezalarini allah elbet verecektir.

Tekrar büyük gecmis olsun

4. 1 Ekim 2008
  5. Ardayasbu

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    zaten o beni çok ürkütüyor ya evdeyken gelselerdi veya gelirlerse. aman ALLAH hepimizi korusun.artık herkes hırssız. düşünsenize biz evden çıktık eşimin eve geri dönmesi 15 dk. bilen tanıyan biri ki hemen halletmiş işini.

6. 1 Ekim 2008
  7. Ardayasbu

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    yazımı editleyemediğim için burdan düzeltme yapayım istedim yanlış anlaşılma olmasın artık herkes hırsız derken ortalık çok kötü anlamında kullandım genelleme yapmama bozulan arkadaşlar olursa şimdiden özür olsun.

8. 1 Ekim 2008
  9. Ardayasbu

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    ya arkadaşlar şaşkınlıktan işaretleri bile yanlış yapmışım ne olur kusura bakmayın ya da modlar düzeltsin. :)) yapmışım :KK43:(( yerine . ayy dalga geçer gibi kusura bakmayın

10. 1 Ekim 2008
  11. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canim konuyu gördügümde bende sasirdim dedim alla alla nasil sevinir felan kaydirigubbakcemile3

kimsenin günahini almak istemem ama kesin sizi taniyan birisidir..yada günlerdir sizin evi gözetleyen biri.. Allah korusun ya, sahsen ben cok korkardim, kendine ait özel esyalari desmis olmasi, dokunmus olmasi cok korkutucu..

Sen üzme kendini ablacim, bol bol dua et, allahtan evde yoktunuz diye.

12. 1 Ekim 2008
  13. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.204
    Ödül Puanları:
    238
    çok geçmiş olsun canınıza bişey olmamış ona şükrediin
    bi çocuk sevindirin
    tekrardan geçmiş olsun
    ama çook ürkütücüü
    çook haklısıın bnde olsam çook korkarıım insan eşyayaya üzülmez ama o ev artık sıkıntı veriir

14. 1 Ekim 2008
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    canım,geçmiş olsun. çok üzüldüm... iyii sen evde değilmişsin.benim arkadaşım uyurken başucundaki cebi almış gitmişler..sanırım bir sprey sıkıyorlar uyanmıyorsun... Allah korumuş...kilitleri falan değiştirin....

16. 1 Ekim 2008
  17. Ardayasbu

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    teşekkürler arkdaşlar.

okypete canım bir keresinde bekarken benim de yastığımın altından telefonumu başucumdan çantamı aldılar antepte yalnız yaşıyordum .ok uzun zaman kendime gelemedim. sabah çok zor uyanmıştım midem bulanmıştı bana da sprey sıkmışlar meğerse polisler öyle dedi.allah hepimizi korusun.

18. 1 Ekim 2008
  19. glsh85

glsh85 Guest

cok cok gecmıs olsun