evimi benimseyemiyorum psikolojim bozuldu :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ebru26 tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

10 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ebru26
  1. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar 1 yıl önce 6 yıldır oturduğum evden tasındım
    babamların apartmanına tasındım maddi durumumuz nedeni ile ve babamın ısrarlarıyla...
    ama burda hiç özelimiz kalmadı annemlerle altlı üstlü oturuyoruz annemler hep bizde onlara gelen misafirler direk bana girior evim sürekli pis kalıyor artık evide temizlemiyorum
    bunlarıda geçtim annem eve pat die girior babam herşeye karısıyor faturaları bile basımıza kakıyor bulasıkları nie ıkamadın die basıma kakıyo
    oğlum artık lafımı hiç dinlemiyor
    eşimle özelimiz kalmadı
    psikolojim bozuldu
    5 ay öncede babam eşimin yanında bana beni bi azarladı utancımdan yerin dibine girdim
    ne önerirsiniz...:sinifsinif:

2. 10 Haziran 2010
  3. gupset

gupset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aayy çok zor derim sen anlatınca korktum aile yanında oturmaktan falan büyükler hep böyle malesef karışmıyoruz der karışırlar ewlenince insan kendi düzenini kursun isti yo aileler anlayışlı olmalı ben ce ama yine de ailen atsan olmaz satsan olmaz

4. 10 Haziran 2010
  5. EfLaH

EfLaH Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Anne , babanız bile olsalar onlara herşeyin bir vakti , sınırı olduğunu sizin artık bir Ailenizin olduğunu onları kırmadan anlatmaya çalışın . Siz annenize anlatın o babanıza en uygun biçimde verir mjı..

6. 10 Haziran 2010
  7. LiLithy

LiLithy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Tasınmanızı öneririm canım. 2 seceneğin var 1. Başka eve çıkacaksın 2. annenle babanla görüşmeyeceksin.. eee haliyle görüşmemezlik yapamayacağın için taşının kurtulun

8. 10 Haziran 2010
  9. DeLiBoNCuK

DeLiBoNCuK AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    yavrum kapını kitle sende anahtarıda üstünde bırak. anne babada bi yere kadar evli barklı kadınsın canım. çocuğuna gelince çak iki tane tokadı .annen baban hadı onların lafını dınlıyosun cocuğunun kını nıye dınleyıp onada kendini ezdırıyorsun.

10. 10 Haziran 2010
  11. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    aslında süper bişey annen babanla altlı üstlü ..ben olsam annemle konuşurum özel durum olabilir vurmadan girme diye onun dışında insan anne babasından rahatsız olurmu yadırgadım doğrusu

12. 10 Haziran 2010
  13. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61

neyi yadırgadın arkadaşım...anlatmış arkadaş işte,herşeye karışıyolar,sırt pırt eve dalıyolar diye....rahatsız olduğu şeyler bunlar,anne babası değil...aradaki farkı iyi ayırt edelim....

çocuğu için çak 2 tane demenizide ben yadırgadım....nasıl bi tabir bu? resmen çocuğunu dövmesini tavsiye ediyorsunuz...olacak iş mi?

arkadaşım tahmin edebiliyorum durumunu....çok zor bir durum,bencede taşınmaktan başka çaren yok....onlara anlatmaya çalışsan anlamıycaklar,bizi istemiyorsun vs gibi yanlış anlıycaklar....o yüzden taşınman en iyisi.....

çocuğuda onlar şımarttı tahminimce...bu da çok yanlış ve tehlikeli bir durum...ananeler dedeler falan hep yapar bunu.....çocuk sadece anne babasından terbiye almalı yoksa sapıtıyolar....

14. 10 Haziran 2010
  15. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anneme ben diyemiyorumya masustan dedimki anne komşu diyorki o saatte annen senın eve anahtarıla pat die giriyor aıp el oğlu var orda diyo anne dedim annemde diyoki onlar kıskanıyor benım evim değilmi istediğim vakit girerim diyor
    o andada ben anne burası benım evim diyemiorum dediğim zamanda bizi istemiorsun diorlar daha neler neler

16. 10 Haziran 2010
  17. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ozaman düşüncesizlik yapıyor annnler
    sen de baskın basanındır yap onların evinden çıkma

18. 10 Haziran 2010
  19. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Bence çiftler iki tarafın ailesinden de uzak oturmalı...
    Bir tarafa yakın olunduğu zaman hayat kontrol altına alınıyor, özel hayat kalmıyor...
    Sürekli iç içe, vıcık vıcık olunmak zorunda kalınıyor ki ben nefret ederim...
    ıki tarafa da uzağım, şanslıyım...