evimi karnca bast.....

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve EU2 tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar iki gündür evimi karınca bastı ben büyük bir temizliğe başlamışken hemde :KK43:(((,
    evde hiç durmadan emekleyen bir kızım varken hemde :KK43:((( karıncaları farkettiğinde yakalamaya çalışıyor ve yakaladığında da direk ağzına atmaya çalışıyor :KK43:((
    ne yapacağımı şaşırmış durumdayım önerilerinizi bekliyorum yardım edin

2. 27 Temmuz 2009
  3. ozlem71

ozlem71 MİMOZA ÇİÇEĞİM... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım eczaneden raid karınca tableti al birbirine yapışık 6 tane oluyo ayır çıkan yerlere koy ama kızının elleyemeyeceği yere bırak içinde zehirli yem olyo dikkat et koyup elini yıka bendede bikac gündür tek tük gördüm karınca tabletim yoktu diğer böcekler için olan tabletten koydum bi tane varmş evde o bile azalttı.ama çıkınca bende karınca tableti alıcam çoğalmasın ha bi de tatlı şeyleri ortalığa bırakma çok severler.

4. 5 Temmuz 2014
  5. anneolmakzorsanat

anneolmakzorsanat Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    3. kata tirmanip balkondan giren yuzlerce karincadan sukur sonunda kurtuldum.herseyi denedim ve 10 gunde kurtuldum.hmn gidip raid ve bion markali karinca tabletleri aldim gib .tabletler bir kac hafta icinde etkisini gosteriyormus.4 aylik bebegimin agzindaki emzikte gezdiklerini gorunce kisa surede halletme dusuncesiyle herseyi denedim.en etkili olanlar..1. her odanin kapisinin onune serit gibi limon sıktım. her yere bebek pudrasi doktum.pudra kesinlikle ise yariyor.evi hergun sirkeli suyla sildim.balkondan geldikleri icin balkonu sirkeli suyla yikadim.tarcin tuz camasir deterjani bende ise yaramadi.ama sirke limon ve ozellikle pudra( bildigimiz bebek pudrasi ) cok ise yaradi.pudranin uzerinden gecmiolar.gecselerde cok az.yon duygularini yitiriyorlar...cok sukur kurtuldum.yillarca cekenler varmis...

samyeli34 bunu beğendi.