evimi taşısam mı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve erintra123 tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : erintra123
  1. erintra123

erintra123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar çok kararsız kaldım.Kızım 1 yaşında yeni bir ev aldık ama işime çok uzak.60 km kadar.Neyse evimiz çok güzel site temiz hava tam çocuğa göre.Daha krediside var.Şimdi yeni ev kiralayıp taşınmak zoruma gidiyor.Sabah eşim servise bırakıcak.Tekrar ev tut taşı bir sürü masraf acaba burda kalıp denesem mi işe başlayınca taşıncağım yerle 40 dakika farkedicek.Siz olsanız ne yapardınız?

2. 24 Ağustos 2010
  3. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    işine deha yakın bir yerde de böyle evler var mı?Bence ev bayanın iş yerine yakın olmalı.Ben taşınırdım herhalde.

4. 24 Ağustos 2010
  5. berentos

berentos Guest

Ben hiç o kadar uzak bir yerden ev almazdım zaten. Çünkü daha önce yaşadım ben bunu. 20 km kadar uzakta oturuyorduk. Arabamız vardı ama araba bu kadar uzak mesefade çok masraf oluyor. Şimdi önemli olan sadec işe mi gidiyorsun, yoksa gezmeye gitmek için de o kadar mesefa gideceksin? Mesela benim hem işim uzaktaydı, hemde gezmek için gittiğimiz yerler. Servisim olduğu için iş sorun olmuyor du, tek sorunu 45 dak kadar erken kalkmaktı. Ayrıca servisi de kaçırmayacaksın. Kaçırırsan öğlene anca işte olursun. Gezmeye gitmek için ise bir ton yol gidiyorsun, gezmeden yorulup geliyorsun. Arkadaşlarımızla da çok az görüşür olmuştuk. Şimdi merkeze taşındık çok memnunum çok şükür.:nazar: İstersem rahat rahat arabayla gidip gelebilirim. Valla bunlar benim yaşadıklarım. Ben olsam evi taşırdım, bir kere yorulurdum. Karar senin.

6. 24 Ağustos 2010
  7. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1 yaşındaymış daha bebeğin önümüz kış, zaten dışarı çıkaramayacaksın bi süre sonra. bu durumda havası temiz güzel diye orada kalman gerekmez. yani sabahları o kadar yol gitmek insanı yıpratır bence. bi de dönüşü var..

8. 24 Ağustos 2010
  9. Philemon

Philemon çapulcunun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    198
    hemde istanbul trafiğinde,çok zorlanırsınız.bütçeniz elveriyorsa işinize yakın oturursanız sizin için rahat olur.yukarıdaki arkadaşın dediği gibi erken kalkmak zorunda kalmazsınız,akşamda vakitli evinize gelip çocuğunuzla vakit grçirirsiniz.