Evimizde kullandığımız vazgeçilmezlerimizin resimleri

Konusu 'Dekorasyonda ip uçları, püf noktaları' forumundadır ve nutez tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

16 Mart 2009
    Konu Sahibi : nutez
  1. nutez

nutez Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Evimizde kullandığımız hayatımızı kolaylaştırdığına inandığımız olmazsa olmaz ürünlerimizi resimliyelim ve sebeplerini açıklayalım kızlar.

Son düzenleme: 16 Mart 2009
  2. 16 Mart 2009
  3. nutez

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    buhar makinem.aklınıza gelebilecek hertürlü temizliğimi yapabiliyorum hertürlü kir,leke ve izle bunun sayesinde başediyorum.

elektirikli süpürgem hem halı yıkama hem kuru.elektirikli süpürge demek hakaret olur aslında temizlik ve sağlık robotu birçok özelliği var anlatmam zaman alır ama günlük kullanımımdaki en sevdiğim özelliği eve miss gibi bıraktığı koku ve döverek temizleme aparatı...

ütümü hergün muhakkak kullanırım yoğun buharı sayesinde bir dokunuşla açarım kırışıklıkları,ayrıca buharla ütülerken pis kokulardanda arındırıyor giysileri,hiçbir ürüne yapışmıyor,yakmıyor,iz bırakmıyor,ürünün üzerinde saatlerce unut asla yakmaz..

mikro fiber temizlik bezlerim bunlara sahip olduğum günden beri sudan,zamadan,güçten tasarruf ediyorum inanın.piyasada satılan ucuzundan da alıp test ettim ama bunun yerini ucuzu tutmuyor denediğim için bilgilendireyim dedim.

buda mikro fiber yer silme aparatım artık vileda kullanmıyorum ıslak yada kuru bu yetiyor aldığı pisliği üzerinden bırakmıyor...

mutfağımın akıllı sahibleri tupper lerim onları çok seviyorum onlar sayesinde artık yiyecek atmıyorum.

Son düzenleme: 22 Mart 2009
  4. 17 Mart 2009
  5. APRIL78

APRIL78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ay nutez hanım sizi bir an bir elinizde buhar makineniz bir elinizde halıyıkama makineniz elinizde omuzunuzda bezleriniz mikrop savaşcısı gibi hayal ettim yani tam bir temizlik düşkünü gibi aynı ben :)kaydirigubbakcemile3 savulun mikroplar biz geliyoruz:1ninca:

6. 17 Mart 2009
  7. nutez

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    valla aynen öyle canım ya sorma kullandığın malzemelerden zevk alıyosan temizlik karnaval gibi geliyor bana -tatlicadiarzu- arada pes ettiğimde oluyor tabiiii.

8. 17 Mart 2009
  9. APRIL78

APRIL78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet katılıyorum benim süpürgem çekmiyo birşey oldu ona sinir oluyorum hiç süpürmek gelmiyo içimden bir de ben temizlik maddelerine hasta oluyom kokulu kokulu coslanın tülünü bu aralar keşfettim bayıldım tavsiye ederim değişik değişik ürünler denerim cifin poveri var kireç sökücülü olan krem şeklinde mutfağın fayanslarına sıktım beklettim o aralardaki lekeleri sürtmeden çıkardı oy coşdum yine

10. 17 Mart 2009
  11. nutez

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    çok güzel canım kendini teşfik edicek birşeyler buluyorsun negzel.ya ben balkndan temizlik yapan birini görsem canım çekiyor kaç olursa olsun başlıyorum yapmaya hahahaha:roflol:

12. 18 Mart 2009
  13. hanedan_34

hanedan_34 dertler derya olmuş bende Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aynen katılıyorum malzemeler kullanışlıve tam oldumu temizlik çabuk oluyor insan zevkle yapıyor

14. 15 Nisan 2009
  15. meleeekkkk

meleeekkkk Guest

mikro fiber yer silme aparatı, her eve lazım sitesinde 29 tl. siz kaça aldınız ona göre sipariş vericem...

16. 15 Nisan 2009
  17. jade

jade Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    pahalı canım ben praktikerden ucuzundan almıştım 6 ytl ye ama çok memnunum viledanınki de vardı 20 lira falandı.

18. 15 Nisan 2009
  19. nutez

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    evet ben 90 adım 2 yıl olucak fakat hiçbir deforme olmadı ve yerde ne varsa üzerinde tutuyor bıakmıyor viledanında var denedim bunu eskitmeyim dedim ama aynı performans değil neyazıkki.onu deterjan ve koku dökerek kullanıyorum artık.:roflol: